Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

zuzu247
19. jún 2012

držím paľušky 😉

kiakocikovsvet
19. jún 2012

@gp2000 je nám ľúto, že sme nepomohli, navrhujem vopred zavolať a dohodneme stretnutie aj mimo pracovných hodín, keď Vám to bude vyhovovať

gp2000
19. jún 2012

@kiakocikovsvet a zajtra tam budete?idem zase do Bj,tak by som sa zastavila 😉 páči sa mi viac kočíkov a chcem ich vidieť naživo,hlavne bexu,ta je favorit 😉 ale ja coletto austin,tako jumper... 😀

kiakocikovsvet
20. jún 2012

sme tu každý deň v predajni aut si zavolajte niekoho od kočíkov a pozeráme,vyberáme, skúšame
pre Vás sme tu aj mimo pracovných hodín len musíte zavolať, že prídete

janja2502
21. jún 2012

dievcata, poradte mi, ktory zubar je lepsi: Molnar alebo Vancikova?

zuzu247
22. jún 2012

asi myslis na strojcek, tak odporucam molnara a jeho dceru

bianca
24. jún 2012

@janja2502 len Vancikovu nie

janulabj
24. jún 2012

@bianca xixi 😀 😉

bianca
24. jún 2012

@janulabj no a ne?Sak len same hrozy pocuvam od kazdeho.

janulabj
24. jún 2012

@bianca no ja som mala fixný asi 2 roky od p.vančikovej....takže asi tak.

bianca
24. jún 2012

@janulabj ja mam v okoli vela vela ludi co k nej chodi a co osoba to nadava.Po kazdej navstebe herpesy a podobne neprijemnosti a o pristupe,hygiene a celkovemu chovaniu ani nehovorim.

janulabj
24. jún 2012

@bianca tak nech už k nej neidu....ja mam dost zažitkov za tu dobu, chjo.

bianca
24. jún 2012

@janulabj co uz.Udajne nikto iny v BJ neni tak teraz neviem

janulabj
24. jún 2012

@bianca hej to tu je tak, ked niekto ma monopol ta je majster .

bianca
24. jún 2012

@janulabj vieme svoje ze :D v kazdej sfere :D

janulabj
24. jún 2012

@bianca hej, a už som ticho, lebo zase polka Bj prečita a vieš ako to chodí.... 😉 neprispeje nikto ani pana.

bianca
24. jún 2012

@janulabj ved nech citaju.Charakter napise svoj nazor a zbabelec to len bude sirit dalej ,,vo svojich kruhoch,,

janja2502
25. jún 2012

Dakujem vam dievcata 😉 Skusim zajst ku Molnarovi a popytam sa ho co a ako. On je asi niekde na radnicnom, ze?

gp2000
28. jún 2012

ahoj,dajte niekto dobry tip,kde sa da cez víkend v meste posedieť,ale aj s detičkami,máme zraz zo strednej,a berieme aj detičky 🙂 ,tak aby sme sa my maminky vykecali a detičky vyhrali,dakujem 😉

bianca
28. jún 2012

@gp2000 urcite doporucujem bud escape kde maju par hraciek a trampolinu alebo potom pri fontane v zadu v novom parku pre deti

gp2000
28. jún 2012

@biancaa kde je escape ? juuuuj hej na fontanu som zabudla,tam to je velmi pekne ,dakujem 😉

janulabj
29. jún 2012

@gp2000 napr. Roland ma vzadu terasu kde to je zatvorene že decka nevybehnu nikam,su tam 2 trampoliny, hombalky,domček, šmykalka......alebo dolina terasa, len tam je to menšie, všetko podla toho kolko a ake stare decka mate 🙂 u kozla vzadu teda ihrisko pri fontane, tam by som si ja neposedela, je to dost daleko od preliezok, a kedže je tam stale vela deti, len by som hladala kde je to moje.aj na kurtoch by sa decka v klude zahrali, len tam sa na jedlo objednat neda nič.

dorkaaa
29. jún 2012

môžete mi poradiť dobrého detského lekára resp. pediatričku v Bardejove??? nepoznám lekárov a potrebujem osloviť či nás vezmú keď sa narodíme...ďakujem

gp2000
29. jún 2012

@janulabj dakujem za tipy,už len aby sme sa dohodli kam si pôjdeme sadnuť 😉 ,najlepšie by bolo zobrať aj manželov,nech stražia detičky a my budeme vykecavať a oddychovať 😀 😀

mamkakatka
30. jún 2012

@dorkaaa Ahoj, ja chodím k dr. Kvetoslave Kriškovej, je to zároveň laktačná poradkyňa....a som nadmieru spokojná, je dôsledná, čo sa detičiek týka 🙂

zlostitko
30. jún 2012

@janja2502 Ahoj, ja mam momentalne fixny aparat od dr.Molnara a som spokojna hlavne s jeho pracou. V auguste uz by mal ist strojcek dole, mam ho skoro dva roky a za cely ten cas sa mi len raz odlomil zamok na zube, u Vancikovej som pocula, ze sa velmi casto odlepovali, tak k nej chodili opravovat strojcek ako na klavir. len je to trosku financne narocne, neviem ci to chces pre seba, alebo pre dieta, mne poistovna ic nepreplaca, tak kazda kontrola (kazdych 6 tyzdnov) minimalne 8 eur plus na to samotny aparat a okolo toho este dalsie vydavky. ale vysledok je neskutocny, som neverila ze sa mi tak zuby upravia a v takom veku. je to fakt super. vrelo odporucam. ak mas nejake otazky, kludne sa pytaj 🙂

bianca
30. jún 2012

@gp2000 escape je hore na namesti smerom na amficko.Je tam super a persobal s velkym pochopenim pre deti.Sedi sa vonku na terase a deti maju k dispozicii trampolinu,hojdacky,pieskovisko,detsky stolik a stolicky,odrazadlo a rozne hracky.Nemaju kam zdrhnut.Nasa stale tancuje na podiu 😉 a napad s manzelmi je nenahraditelny. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 http://katalogfiriem.com/firma/37877/escape-cafe

darka3
2. júl 2012

@dorkaaa tu dr. Kriškovú Ti vrelo odporúčam ma výborný prístup k deťom ja som s ňou veľmi spojná

gp2000
9. júl 2012

dievčata nechysta sa niektora z vas do krosna??potrebujem zistiť za koľko tam kupim kočik bexa 🙂 lebo v detskom sne ho maju za 320e so sedačkou 😉 ak by niektora išla,môžte sa mi na neho popýtať,vopred dakujem 😉 🙂

janulabj
9. júl 2012

baby navrhujem konikovske stretko...... 😉

niekedy byvali a bolo super.....teraz su tu uplne iny ludia, tak prečo sa nespoznat? hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre