Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
13. jún 2010

aj my stale vonku.Dnes teda po narocnom odpoludni.Je u nas zabava pod hol.nebom a bol aj program pre deti takze nasa od 16 hodin do teraz tancovala.Potom hodim video na FB.

macikjm
13. jún 2010

ahojte...no aj my sme vonku...ale vecer tu furt nakuknem, ked ninka spinka...

@janulabj jeeej aky krasny bambulko,,,cim ho to krmis??? 😵

vcera sme boli na grilovacke...na krizoch, neviem ci poznate...taka malebna dedinka, kde som travila prazdniny ako dieta...cca 25km od bj...super bolo...budeme chodit veeelmi casto....babka s dedkom sa hraju s ninusou a mamka s tatikom oddychuju...paci sa mi to.... 😀 😅

bianca
15. jún 2010

kuk

jitulkabj
15. jún 2010

Ahojte, my sme si tiez uzivali, kym na nas nedolahla choroba, ktora konecne potvrdila, ze Lorianka je alergicka na pel, teda ma sennu nadchu. Takze z anvstevy u alergologa sme si priniesli peknu hrbu liekov, ktore nas maju dat dokopy, pretoze momentalne sa to dost vystupnovalo☹(( Ale verim, ze uz po stanoveni diagnozy sa zbavime zbytocnych chorob, ktore nas prenasledovali od zimy a lieky udrzia alergiu na uzde. ☹

bianca
15. jún 2010

@jitulkabj juj boratko male.Ale dolezite je ze ste sa konecne dopatrali priciny a uz sa to bude urcite zlepsovat.Ja idem zajtra na prvu navstevu alergologicky co sme doma tak som zvedava

inak mangel na ceste domov takze zajtra zasa zaciname buchat a trieskat a prerabat

bianca
18. jún 2010

kuk

macikjm
18. jún 2010

@bianca no co kukucka.... 😀 ako sa mame???

bianca
18. jún 2010

my je tu smutno.Alegia ma dostala na kolena pfuuuuuj.Aktualne zhaname brusku na parkety

macikjm
19. jún 2010

juj...nevdacna robota, brusit parkety...ja by som radsej hodila na to plavajucu podlahu...znamy brusil a potom lutoval...vela roboty s tym...a efekt sa mu nakoniec aj tak nepacil... 😒

bianca
19. jún 2010

maci my mame v obyvke krasnu drevenu podlahu no predchadzajuca majitelka sa o byt vobec nestarala tak je nutne ju aspon trochen prebrusit a prelakovat.Stoji to za to

macikjm
19. jún 2010

@bianca tak potom sa trapte... 😉 😀

bianca
22. jún 2010

tak dnes sa slo brusit...teda skusit ci to pojde.Uz mam taku zlost ze tu podlahu pojdem sama vytrhat a osadim plavajucu len nech sa uz nieco deje

nasa mala ma z neznam.dovodov teploty.Mozno zubky.K dr mi je uz trapne chodit

gabrielkabj
22. jún 2010

Bianca žeby akty X?????????????
Len nech je to rýchlo preč heš heš.....

bianca
23. jún 2010

uz vieme preco.Vcera vyliezol minimalne jeden ocny

decka idete 24.vecer na namestie?

raduska2006
23. jún 2010

Ahojte 🙂
Bi - ja urcite nie.......

bianca
23. jún 2010

ty si koza 😠

raduska2006
23. jún 2010

@bianca 😝

macikjm
23. jún 2010

@bianca my sa nechystame...ale sla by som uz aj takto vecer von...no kde dame dite??? 😀

bianca
24. jún 2010

@macikjm povodne som ti chcela napisat ze nasa ide s nami nooooooooooo prd.Zobudili sme sa s kaslom.Kde my rodicia prestavame-nase dieta zacina

macikjm
24. jún 2010

@bianca juj...tak nech je zdravucka mala princeznicka...ja by som tiez vzala ninku s nami, ale to pocko nema chybu...isla som dnes cez namestie, tak uz doobeda tam vsetko pripravovali...drevo na vatru naskladane...no uvidi sa ako sa vyvinie pocasie... 😒

macikjm
24. jún 2010

normalne sa vyjasnilo...svieti slniecko...zeby sme skakali cez vatru??? 😀 😀

bianca
24. jún 2010

tak mi sme boli na chvilku no skoncili sme na doline na vecery 😀 pocasie otras

bianca
27. jún 2010

no co koceny?De ste ha?kto bol dnes na akcii?

janulabj
27. jún 2010

čo dnes bolo @bianca ? já viem že hrozné počasie,viac nič 😝

bianca
27. jún 2010

Jani na Vinbargu organizovali Seleziani akciu a bolo vela atrakcii pre deticky.Sme boli pozvani tak sme skokli na chvilku.

macikjm
28. jún 2010

@bianca no vidis...ja som tiez o ziadnej akcii nevedela, a to k nim chodim na stretka... 😀 😀

bianca
28. jún 2010

@macikjm vazne 😨 ??? Neboli ste?Hudba hrala,grilovalo sa,plno atrakcii pre deti...ale je pravda ze u nas pred barakom nebolo nic pocut

macikjm
29. jún 2010

ani my...a ja som vyssie ako ty... 🙂 ale ninka mala horucku v nedelu, tak aj tak by sme nikam nesli...inak by som sa k vam prihovorila... 😉

bianca
29. jún 2010

@macikjm oooooooooo aka dialka.K tebe by som doplula z okna 😀 si robim srandu.Chyta ma depka tak kecam somariny

macikjm
30. jún 2010

@bianca no tak sKus... 😀 a s depkou preč... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre