Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
12. júl 2010

@bianca ja chodím tiež stále k jednej,len teraz sa tam nedá...nevieš o nejakej v bj? a nebola si na kupelnych dnoch?

jitulkabj
12. júl 2010

@janulabj Ja chodim uz dleh roky do Studia M, su sice drahsi, ale taka Adka si tie peniaze za vyslednu robotu vzdy zasluzi!!!!
A teraz je nove kadernictvo v Bocian komplexe, vola sa Kadernictvo Mata, nemam telefon na nu este, prestahovala sa z Bartosoviec, ci odkial, ale vraj ma velku klientelu, ze su s nou ludia spokojni...A inac, este mozem odporucit z soobnych skusenosti Yves na Dlhom rade.
🙂

bianca
12. júl 2010

no Mata no neviem ................ 🙄

inak decka hadzem navrh este na ETS.Aspon brachod oporucil vraj je to tam nove a pekne i na posedenie na zahrade.Deti tam vraj nmaju vela priestoru.V laser foode je to vraj ako na kolotoci.Kazdy len rychlo najest a paaaaaaaa a my chceme pravdepodobne kecat ze?

bianca
12. júl 2010

@janulabj nie nebola. ☹ nemala som ako.

janulabj
12. júl 2010

akože aj v hyperke som dala nenormalne prachy a akože som mala dosť... dovi dopo 😝
@bianca o ETS som tiež počula že v poho,tak asi radšej ako ten laser,tiež pravda čo by sme si tam dali?kavu v kelimku a hambač? no ved ešte máme čas vymýšľať.inak ani ets neviem kde je...to tak ked človek dlho preč... 😀 toto ked dakto číta,a snad je vam jasne že velavela bab len nenapišu,si povedia že som asi z čirča(už vačši zapadakov mi nenapadol)že neviem čo kde je
🙂 😀 😀 @jitulkabj prajem suprovu dovolenku celej rodinke.... 🙂

gabrielkabj
12. júl 2010

janula bj tno prepáč Čirč je náhodov v poho mám švagra čirčana a bola som tam teraz na zábave no bolo super na ihrisku 3 kapelky mastili super a ľudia sú tam tiež perfektný... to skôr Tvarožec je diera alebo Ortuťová... možem menovať ďalej...xi xi 😀 😀 😀

janulabj
12. júl 2010

@gabrielkabj myslela som zo srandy,nikdy som tam nebola,len to bol prvý napad...tak sa ospravedlnujem všetkým čirčanom 🙂 už nebudem písať konkretne miesta,slubujem🙂 pre blavaka je bardejov neskutočna diera 😝

bianca
12. júl 2010

@gabrielkabj u nas sa to to tiez hovori s tym Circom 😉

@janulabj ha ze ty nevies?Mne sa po tom ako mi to bracho a Peter asi hodinu vysvetlovali kde to je zacalo v pamati vynarat priblizne miesto a aj ten zosupany nazov no vobec netusim ako to vyzera vo vnutri.Fakt mam uz obrovske okna

raduska2006
12. júl 2010

Ahojte.... tak narozdiel od Laser foodu viem, kde je ETS...som tak niekedy velmi davno chodila kazdy piatok .. 😀 😀 no vtedy tam este deticky nesmeli...... omrknite to prosim niektora, ci je tam nejaky piesok, alebo nieco podobne, nech sa nam deticky nenudia....

bianca
13. júl 2010

@raduska2006 sak ja som tam tiez prave udajne chodila...len si to akosi vobec nepamatam

janulabj
13. júl 2010

tak podajte podrobný popis miesta 😀 😀 😀 nech sa zorientujem 🙂
a @gabrielkabj prídeš na stretko?

raduska2006
13. júl 2010

@janulabj je to tusim 2. alebo 3. dom hore na namesti smerom od nemocnice...na lavej strane.....snad som to napisala dobre 🙂

bianca
13. júl 2010

decka a co den a hodina haaaa? Sup rychlo piste.Inak viac ludi mi zasadne doporucilo ETS.Vraj tam chodia s detmi.Ja to nemam kedy omrknut.Dnes sme mali malovat kuchynu a zrutil sa nam plafon tak sa robila nova stierka.Plno nervov a roboty.Ja do nedele musim stihnut jednu tortu takze sa do BJ moc nedostanem

raduska2006
13. júl 2010

@bianca jani, mne je to jedno, len to musi byt do 27. rana 🙂 ale ked som dobre citala, tak vecsina bab bude cez vikend este prec, takze navrhujem 26.7 - pondelok niekedy poobede....nech sa nemusime plasit domov koli hladu 🙂....

bianca
14. júl 2010

ok tak 26.7. plati.Este hodina.To mi je tiez jedno lebo nasa bud spi od 12:30 do cca 15:00 ale vobec jej nevadi ked bude bez spanku

macikjm
14. júl 2010

ja sa vo vsetkom prisposobim...dufam, ze nic neplanovane do toho nepride...a inak minule som bola kuk ETS, chceli sme ist s muzikom a ninkou posediet, ale nic extra pre deti som tam nevidela...plastovy stol, stolicky...a to bolo vsetko....mozno daco dolozili teraz...no ked budem mat cestu okolo, tak pojdem kuk...

gabrielkabj
14. júl 2010

janulabj no myslím, že prídem teda chcem ked do toho nič nepríde tak áno...

A jasné, že chápem to s tým čirčom používa sa to bežne veď ja som to brala zo srandy 😀

A teším sa na vás na všetky

macikjm
15. júl 2010

@gabrielkabj susidko...sa zvezieme spolu...ok???myslim pesobusovsky zvezieme...a aj jitka nech sa k nam prida... 😉 som zabudla na niekoho z VB???

sonoga
autor
16. júl 2010

ETS je presne tam, kde je prirodovedne muzeum, teraz sa vola Escape. btw, na FB mam dost vela fotiek fotenych v Escape, vacsinou vo vnutri, a niektore s detmi su aj z vonku

bianca
16. júl 2010

@sonoga no nazdar stratena.Dojdes Soni?Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

sonoga
autor
17. júl 2010

neviem, nasi idu akurat na dovcu a beru aj deti, takze musim byt cely den v lekoske. akurat v piatok odchadzaju a neviem o ktorej.

vi3ka
17. júl 2010

ahojte bardejovčanky. ktorá doktorka-pediatrička je dobrá? budem rada, ak mi poradíte. dik

bianca
17. júl 2010

@sonoga juj sak dorazis az skoncis.Kedy mate zaverecnu?

@vi3ka my chodime k dr.Tomečkovej na det.polikliniku.Ja osobne som spokojna no sme u nej iba kratko

chantal21
17. júl 2010

@vi3ka Ahoj ja som sa bola pytat pri Chovancovej tak uvidime,kto ju ma tak si ju chvalil.No co by som neradila to su lekarky na prizemy nebudem menovat ,nie su zle ale ucakas sa tam k smrti bola som tam s tetkou na poradni a dllho sme tam boli.Tak zalezi na tebe.Chovancova je prijemna starsia pani tak si myslim ze po tolkych rokoch praxi by mala aj vediet poradit ak by sa vyskytli nejake problemy.Tak dufam ze som ti pomohla

janulabj
17. júl 2010

@vi3ka pridam tiež svoj nazor...tak ja napr.chodim na prizemie ako piše @chantal21 ,a ked je vela ludi,čakaš všade...som so svojou Dr.Hudakovou nadmieru spokojná...vedla je teraz Dr.Hricová myslím že prišla z bard.kupelov,,bola som pri nej s malym,,zastupovala,velmi velmi prijemná pani doktorka...a mladšia od ostatných.Dr.Chovancová tiež super.vlastne som zatial zlu alebo nejak neprijemnu dr.nestretla,inak Mudr.Kriškova má teraz amb.aj cez den otvorenú,dalšia skvelá doktorka.

jurocko
18. júl 2010

no kedy je to stretko?presne a o kolkej?mne sa velmi nepaci kde ideme ale ja sa prisposobim.......velmi sa na vas tesim....a o kolkej je to stretko?to bude super den s vami.....uz keby to bolo..cauteeeeeee kocky a mamicky 😉 🙂

macikjm
19. júl 2010

@jurocko ja som minule bola v lasefoode, resp. moj bracho mi tam strazil ninku, a ked som sa k nim vratila, tak som si to tam poobzerala a velmi sa mi tam paci, aj ten exterier, pieskovisko, domcek, auticka, smykalky....no nadhera.... 😵 ale ved ked pojdeme teraz do ETS, nabuduce skusime laserfood a potom skoncime na doline a budeme robit taketo kolecka.... 😀

sonoga
autor
19. júl 2010

@bianca zaverecnu mame o piatej, pokial sa vytrepem z lekarne bude mozno aj sest hodin. tak pokial tam este budete, mozno dorazim. ved aj tak ked nemame doma deti, tak ideme s manzelom "na navstevu" do Escape 🙂

murinka
19. júl 2010

@vi3ka my sice byvame v okrese presov ale pochadzam od bardejova a dokonca este aj teraz chodim do bj ku svojej (este)detskej lekarke majlingovej 🙂 je to ta naujzastnejsia lekarka na svete 😎 a sestricka tak isto 😎 anbulanciu ma v detskej poliklinike na tretom poschodi 😉 inak ta lekarka Kriskova o ktorej pise janulabj pracovala(teda neviem ci este pracuje)ako detska lekarka na novorodeneckom oddeleni,moja sesternica ju teraz nahradila nakolko uz bude pracovat len vo svojej ambulancii-a je takisto uzasna osoba 😉

vi3ka
19. júl 2010

baby ďakujem za radu, ste zlaté. ja ani neviem, že koho máme ako obvodnú 😅 ja som mala ako dieťa dr. Hudákovú. akože nič proti, je fajn, stále si pamätá moje meno 🙂 a to má toľko detí, no nikdy mi poriadne nepovedala keď som tam prišla, že čo mi konkrétne je. povedala som príznaky, popočúvala ma, zapísala do papierov, dala lieky a konec. takú by som chcela, čo mi aj povie, čo je môjmu dieťaťu a ne ja si mám domýšľať a tipovať, aká je to diagnóza. a kedy asi tak treba ísť sa informovať k lekárke, či nás vezme?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre