Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jazminn
2. sep 2010

@bianca ďakujem, do BJ máme 15 km a koľko je z BJ do Tročan?

jazminn
2. sep 2010

Tak, ukázalo mi BJ-Tročany 15,7km. Tak 30km.

bianca
2. sep 2010

@jazminn no prave.Je to dost.

jitulkabj
24. sep 2010

Zeny, nikto mi nepovedal, ze chodite aj na tuto stranku!!! 🙂 🙂 ja som myslela, ze uz lne sukromnicime 😝 😢 😀

bianca
25. sep 2010

@jitulkabj zeno toto tu zasa asi prirodzene zakape bo dlho nikto nepisal

jitulkabj
13. nov 2010

i zakapalo.... 😅 😅 😅

bianca
13. nov 2010

@jitulkabj ta tak

fialka5959
1. dec 2010

No baby, ale nedajte sa zahambit, ved i ja sa k vam pridavam

bianca
1. dec 2010

@fialka5959 vitaj 😵

fialka5959
3. dec 2010

Dakujem 🙂

fialka5959
3. dec 2010

Baby preco mi moje babatko pri svokre vzdy place ked prideme na navstevuuu, a mna z toho moje srdce boli i dnes sme boli asi 3 hodinky a z toho asi 2 hod. plakala a nechcela mi ju dat myslela som ze ma z nej porazi, vzdy vravim ked sa chce s nou pobavka nech pride na kavu ona nie caka pokial mi s manzelom neprideme, a ked nabehneme tak tam musime trcat strasne dlho, aspon mne to tak pripada celuuuuu vecnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No aj vy mate taky probleeeeeeeeeeeeeeeem?????

fialka5959
3. dec 2010

@fialka5959 Aj by sme mohli dat niekedy stretko, ale ako pozeram uz mate vacsie deti mozno tak v lete 😵

bianca
3. dec 2010

@fialka5959 no stretka su tu bezna vec.Sice teraz v zime je to hruza ale Dolina ci OC-ko to isti.Ty si z ktorej casti?

fialka5959
4. dec 2010

No v zime u nas to nieje aktualne, lebo mame problem masu malu dostat do kociara ☹
OC mne vyhovujeeeeeeeeeeee

fialka5959
5. dec 2010

A tu sa nic nedeje na tej stranke?Kolko vlastne si tu mamicky pisu?Treba to nejaku vylepsit, ci nie? 😒

fialka5959
5. dec 2010

Ako vase deti? mate nejaky problem? lebo ja nie iba so svokrou, ktora mi lezie na nervy 😀

janulabj
5. dec 2010

🙂 🙂 @fialka5959 ahoj ,no na tejto stranke sa toho dialo až až,len teraz nejak nepribudaju nove tvare,a to na zozname uživateliek je tooolko vela bardejovčanok 🙂 🙂 🙂 🙂
odkial si? a malá ti nebude v kočiari vobec? ani chvilku? ani na prechadzky nechodite?

bianca
5. dec 2010

@fialka5959 no je nas tu dost ale kedze sa stretavame aj osobne a uz sa pomerne dost dobre pozname tak mame vlastnu,sukromnu temu kde sa diskutuje.Kde byvas ty?Predpokladam ze niekde v dome ked ti krv pije svokrusa.Chces dobry napad na vianocny darcek?

fialka5959
6. dec 2010

@janulabj Som z Tehelnej ulic a ty?No malicku dvam do kocika iba vtedy ked zaspi, aby nevidela.
a ked sa zoobudi mam smolu ☹

fialka5959
6. dec 2010

@bianca No daj, na ten darcek som strasne zvedavaaa!!!
Byvam v dome, ale nastastie nie so svokrou, ale s mojimi rodicmi.A mate v skupine aj mamicky s batolatami?

bianca
6. dec 2010

@fialka5959 juj na tehelnej mam tetu.Velmi dobre poznam z detsva.To boli prazdniny . 😀 My sme premnozene hlavne na Vinbargu (ja sice iba od augusta) a take male mimisko uz nemame.Najmladsie malo teraz rok a na Januar sa ´jedno chysta vykuknut vonku tak nebudete najmaldsi.My sme leto stravili na kurtoch a teraz kde sa da

fialka5959
8. dec 2010

Ok, takze bude novy clen? 🙂 a kolko ste, kusky,?

fialka5959
9. dec 2010

Tak ak sa moze pridat k vam tak az v lete, ked nas prejde plac v kociku, lebo doma mi je dlho a rada by som si niekam s malou vyrazila a porospravala sa 🙂

bianca
9. dec 2010

@fialka5959 mozno ma klaustrofobiu chudatko.Az bude sediet tak sa to zlepsi.Place aj ked si v pohybe?Bo to by sme mohli na prechadzku okolo Topli

fialka5959
11. dec 2010

Ona uz place vzdy ked lezi, a na kociar ma velku alergiju, place vzdy aj ked sa pohybuje 😒
A tak som sa tesila, ze budem kocikovat, no musim pockat ked bude sediet mozno ju to prejde ked bude uz vidiet veci okolo sebe .Ja sa len potesim ked sa moze k vem pridat lebo doma mi je dlhooo 😖

janulabj
12. dec 2010

@fialka5959 ani naš oliver nevydržal dlho v hlbokom,ešte nemal ani pol roka, a už v apríli bol v športiaku...fusak a ideš 🙂 mal vyhľad,a hlavne pekne podopretý chrbatik,ja som mu nechcela do hlbokeho davat vankuše či čo to davaju,a decka tak nakrivo sedia.a to vy už budete na jar veliký,to už bude fešanda sledovat svet 😀

fialka5959
15. dec 2010

no ved uz sa tesim, ked bude hopat, lebo vcera sme vyskusali sane a to ties katastrofa, tak musim pockat ked bude sediet a to tak bude vyuizivat, ze az, budeme chodit do cukrarne, na detske ihrisko,....a aj na stretavky s vami 🙂

bianca
15. dec 2010

@fialka5959 uf tak to mas tazke.Neskusala si babyvak alebo satku?Nasej ked bolo velmi velmi zle tak stacilo daj du do klokanky a bol klud

fialka5959
16. dec 2010

Tak tu satku som neskusala, ale teraz v takon case chodit s nou po vonku ☹

vi3ka
17. dec 2010

ahojte žienky, chodíte niektorá na zumbu v BJ? ako to tam vyzerá? ja sa chystám v utorok aj so sestrou. dúfam, že to bude super. konečne rozhýbať telo a urobiť so sebou niečo po pôrode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre