Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
4. feb 2009

gabi ze skladka 😀 😀 😀

sonoga
autor
5. feb 2009

ahojte. jitulka, neboj, aj ty tu niektore poznas osobne 😉
gabi, zajtra dufam,ze potvrdia, to co som predpovedala ja. daj potom vediet.

bianca
5. feb 2009

jitulka my sme sa s Raduskou zoznamili na koniku a teraz mam s kym v Ostrave kocikovat.Ze Raduuuuuuus

gabrielkabj
5. feb 2009

Ahojte jasne Soni ak budem mať niečo nové dám vedieť. 😉 Som rada, že na mňa myslíš. 😅

jitulkabj
5. feb 2009

caf soni...lepsie ta tu vidiet ako v lekarni 🙂 Kolkokrat idem do dveri vedla, hned mame problem so soplikmi 🙄

bi...tak to je super, take rande s kocikmi cez internet 😀 ..stastnu cestu domov inac...a pozor, mesta+ dediny len 50tka!!! - novy zakon, tak bacha!!! Dnes som bola cely den v Po (skola 😒 ) a tolkooooo pokut sa policajti narozdavali..ajajaaaaj!!!

gabi..ze skladka.... dobry terminus technicus🙂

bianca
5. feb 2009

jitu uz sme doma a na celom celucickom Slovensku sme stretli aspon milion policajtov

jitulkabj
5. feb 2009

soni-.---ty pises aj z prace???? 😲

jitulkabj
5. feb 2009

bi...a co, pokutovali??...hajzlikovia..sa im eur zachcelo!!

bianca
5. feb 2009

jitu neviem.Nas nezastavili ani raz ale mozno pride fotka domov 😀

jitulkabj
5. feb 2009

bi...dufam, ze ste sa usmievali... 😀

bianca
5. feb 2009

no mala ziapala lebo jej bolo horuco,mne bolo v zadu v aute ako vzdy zle(ja to nenavidim)a manzel naserkany bo som mu do toho kecala koli polisom 😀 😀 😀

jitulkabj
5. feb 2009

hehe..ta veselo u vas....rodinny vylet....to casto absolvujete?? a co planujete v BJ? nejaky program, ci len tak kuknut rodinku, oddychnut....?

bianca
5. feb 2009

no jazdime kazdy mesiac.Teraz ideme konecne dokoncit papierovacky okolo malej.je to des a samo ze za rodinou.Babicky sa uz nemohli dockat

jitulkabj
5. feb 2009

ked take male mrnatko im dozicite len raz za mesiac..sa cudujes? 😉
Tak prijemne behacky po uradoch....mna, chvalabohu, aspon dufam!, caka "veget-den" 😎
bru nocku....neskoro....idem nahnat muzika do postele...uz aj tak spi pred TV 😠 ....zas vsetci pospali, len ja sa neviem dokopat .... 😀

bianca
5. feb 2009

dobru noc.My sme mali este krmenie

raduska2006
6. feb 2009

Bi - pravdu mas, aspon je s kym pokecat po slovensky 😀 😀 😀

pozeram, ze sa vam vcera nechcelo spat....ja mam dnes super den..David navrhol, ze sa bude cely den starat o decka, tak budem mat aspon klud.aj ked neviem jak dlho mu to vydrzi 😉 vcera sme boli na posledne ockovanie, tak je dnes Laura trochu uplakana.

bianca
6. feb 2009

Radka tak ako sa cinil David?Sak ty mas zlate decka.Bez tak mu Števka s Laurou pomahala a ty si bola vonku aj s Dastinom co?

jitulkabj
6. feb 2009

ahojte...ake plany na vikend? 😉

Pocuvajte, mam novinky...Zohnala som kontakt na zenu, ktora pomaha rozbehnut MC vo vychodoslov.kraji a dnes som sa s nou osobne stretla. Skutocnost je taka, ze v BJ je nejaka mamicka, ktora sa to rozhodla zalozit a dokonca uz "vybehala vsetky nalezite papierovacky", no problem ostava s priestorom. Bude mi na nu posunuty kontakt, takze sa jej urcite chcem ozvat a spolu s dalsimi kamoskami podporit tuto super myslienku.

Chcem oslovit vsetky aktivne mamicky nasho mesta......Ostravcanky, aj vasa pomoc je, samozrejme, vitana😵... mali by sme sa dat dokopy a daco poriesit. Aspon na ake-take stretavky, nech nase dni maju novy rozmer 😅

cakam reakcie 😀

jitulkabj
6. feb 2009

tak dnes uz asi nie...babusky, uz ste vsetky pospinkali???? ☹ Taka sama...to radsej idem hajat aj ja.
Brunku noc 🤐

raduska2006
7. feb 2009

Dobre ranko 😀 😀

tak dnesna noc bola najhorsia odkedy sa Laura narodila....sa mi budila kazdu pol hodinu 😖

Bi- ne ne ne...David bol iba sam s Laurou..ja som bola so Stefi a Dastinom doma...trajdali po vonku asi 2 hodiny...ho budem musiet vyslat aj na buduce, nech si oddychnem 😉

Jitul, tak to je super, ze tam nieco bude 🙂

bianca
7. feb 2009

radus no tak to je sikovny.Inak aj ja som mala brutal noc.Silnu mrchu ze som nemohla ani chodit.Peter sa vecer s mojim otcom tak dorazili ze som k malej vstavala len ja a ona sa ako na potvoru stale budila

jitul do buducna super ked daco spravia

jitulkabj
9. feb 2009

nejako mrtvo tu...hladam, hladam a Bardejov vo fore az na konci. Co ste vsetky mali taky busy week ako ja, povedzme 😎
Jooj, babky, vcera sme boli s muzikom dvojka na Bellevue, zaplavat si, vypotit sa, oddychnut...celkom fajn wellness den sme mali. Odporucam. Ved bazen a saunu pod jednou strechou asi inde v BJ nenajdeme 😢
Takze moj Valnetin je uz v predstihu oslaveny...a co vy? Nieco special???? 😵 😉 😝

janja2502
9. feb 2009

ahojte
my sme sa cez vikend liecili. Kedze mame doma karantenu, tak som ani len vonku nebola 😀 .
No my ideme na valentina na svadbu. Moj kolega sa zeni, takze nemusime vymyslat nic specialne. 😉

bianca
9. feb 2009

hojte.My sme teraz doma a vikend nic moc.Vcera bolo tak krasne,tesila som sa ako blazon s tycj 13,5°C a rano otvorim oko a na dvore kopa snehu.Fuuuuuuuuuuj.Normalne mama depku

janja2502
9. feb 2009

ano a este stale snezi. A to nehovorim aka bola vecer vichrica. Len tak fucalo 🙂

bianca
9. feb 2009

janja aj o 3 km dalej fucalo 😀 no humuuuuuuuuus.Uz nech to skonci

janja2502
9. feb 2009

veru, v sobotu bolo tak pekne.....uplne ako na jar. Kedy sa vraciate spat?

bianca
9. feb 2009

asi v stredu alebo stvrtok

janja2502
9. feb 2009

noo, tak to sa pekne zdrzite. Super. Ja prave pozeram nejake kociky na nete. Ale je to take tazke vybrat jeden 😒

bianca
9. feb 2009

janja my sme mali kocik vybrany hned.Ja som pohladala ,jeden sa mi pacil,ukazala som ho Petroci a skoncili sme z hladanim.Ziaden iny nechcel ani vidiet.Jasne ze ja som este pokukovala ale nic sa nedalo robit,bo Peter ho mal aj na mobil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre