Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

silwietta
3. mar 2008

dufam, ze aj ja budem mat novu sonofotocku zajtra 😵

raduska2006
3. mar 2008

urcite budes 🙂

bianca
3. mar 2008

caffte

silwietta
3. mar 2008

ahojky bianca 😉

bianca
3. mar 2008

silwietta •ako sa mate?

silwietta
3. mar 2008

mame sa dost dobre... az sa cudujem ci je vsetko v poriadku... ale zajtra uz idem na poradnu, tak sa vsetko dozviem... ake je babo velke a ci je vsetko ok 😉

a vam sa ako dari?

bianca
3. mar 2008

nam je stale nevolno.Rano,vecer,pre jedlom,po jedle,no proste furt,ale od vcera je to trosku lepsie

silwietta
3. mar 2008

jaj tak to mi je luto... mas nejake jedla, po ktorych ti je lepsie?
neskusila si kolu?
alebo mentolovu cokoladku, ta mi robi velmi dobre, ked mam rozkolisany zaludok...

silwietta
3. mar 2008

a pracujes teraz alebo si doma na PNke?

bianca
3. mar 2008

na mna zaberaju lizatka proti nevonosti a vcera zemiakova kasa 😀

raduska2006
3. mar 2008

tak uz som konecne doma z prace..dnes som tam bola uplne zbytocne 😠 mne bolo prve tri mesiace super - ziadna nevolnost, no teraz si uz ani neviem predstavit rano bez bliti 😀

sonoga
autor
3. mar 2008

Ahojte tehulky. joj, konecne za svojim pocitacom. boli sme na dovolenke a nie som zvyknuta pisat na notebooku. nezavidim vam tie navolnosti. ja som pri Mirkovi nic necitila, ale pri Zine mi bolo zle cely prvy trimester. ale aspon som negrckala.

silwietta
3. mar 2008

soni a kde ste boli na dovolenke?

sonoga
autor
3. mar 2008

ked si niekto y vas mysli, ye pod dovolenkou som myslela nejake leharo, napr. na plazi, tak sa myli 😀 Boli sme len tu na skok od BJ, vo Vysnych Ruzbachoch naucit Mirka lyzovat. Zaplatili sme mu instruktora na 5 dni a uz lyzuje jak drak. A aj Kristian (manzel) si zaplatil instruktora na jednu hodinu, kedze este nikdy nestal na lyziach a potom si to uz svistal dolu kopcom. Len ja, jediny lyziar v rodine som stala pod kopcom so Zinou ☹ Ale to preto, lebo ma este boli clenok, co som si v oktobri vytkla. tak hadam dalsiu sezonu.

jurocko
5. mar 2008

ahojte,aj ja som dostala od lekara ten kufrik na poradni,velmi ma potesil

silwietta
5. mar 2008

ahojte babule, ja som sa na ten kufrik uuuplne zabudla opytat... ked som zbadala na uzv drobca ako a tam kruti, tak som zabudla uplne na vsetko 😵
tak drobec uz ma 4.35cm ale bolo tazke ho zmerat, stale sa vykrucal... mam este aj hematom, ale vraj je uz vyzrety a coskoro by sa uz mal uplne vstrebat... tri tyzdne este ostavam doma a potom sa uvidi...

silwietta
5. mar 2008

soni, aj tak to bola pekna dovolenka... skoda len ze si sa nemohla aj ty troska polyzovat... vy ste cela rodinka taki lyziarski manici 😎

bianca
5. mar 2008

caffte.Ste tu nikto?

raduska2006
6. mar 2008

Ahojky 😀

na 3D bolo super 🙂 🙂 doktorka sa priklana k dievcatku, ale na 100% si to necham potvrdit az 12.3. u svojho lekara.

bianca
6. mar 2008

raduska2006 .super.Tisko zavidim

raduska2006
6. mar 2008

ved aj ty sa toho dockas 🙂 este pracujes?

bianca
6. mar 2008

ja nie.Ja som na Pn od zaciatku

raduska2006
6. mar 2008

ja som tiez do konca tyzdna doma 🙂 v praci nebolo co robit 😉

bianca
6. mar 2008

kurnik tak som s nastvala.Az teraz nam dorucili nedoplatok za elektrinu a datum splatnosti bolo k 3.3.

sonoga
autor
6. mar 2008

raduska, a to ti na D nevedeli povedat pohlavie. ved vacsinou to vedia povedat, teda mne to povedali na 100% Sice ja som bola az v 24tt. Ale ak by to bol chlapec, tak tam doktorka nieco uvidi. a zas nam doktor povedal, ze tam vidi kavove zrnko a kavove zrnko snamena dievcatko.

bianca
10. mar 2008

kde ste??? 😨 😨 😨

raduska2006
10. mar 2008

ahoj 🙂 to tu nikto nechodi???

bianca
10. mar 2008

ja tu furt kuknem a tym padom koncim,lebo je tu ticho

radus ako sa mate?

raduska2006
11. mar 2008

no nic sa tu nedeje ☹

mame sa dobre, zajtra ideme na poradnu, tak uz mi snad povie, ci je to holcicka na 100%. 20.3. ideme do Bardejova. nechces ist s nami 😉

bianca
11. mar 2008

mna cak kontrola 14,3.ebo som krvacala,tak budem chodit castejsie a domov ideme asi 17.3.ak bude vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre