Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

macikjm
4. dec 2009

vyter je ok...tak sa ozveme... 😉

gabrielkabj
5. dec 2009

no čo babenky boli ste dole v meste? Ja nie iba mm aj Sarka. Sme si podelili detičky 😀 😀 😀

jurocko
5. dec 2009

ano gabi..boli a bolo super,všimla som si v dave tvojho manžela aj sarku
pacil sa mi program a deti boli štastne a vesele a karinka sa sfotila som santa....to bol ale zazitok 😀
tak pekny vecer

gabrielkabj
6. dec 2009

ahoj Slávka aj naša sa fotila so Santom pred rokom som bola s ňou ja a teraz Marek. Som rada že tak málo stačí deťom k toľkej radosti. Pozdravujeme celú rodinku.

Aj teba Janka 😉 sušidka 😵

macikjm
6. dec 2009

ahojte...
my sme boli...prisli sme uz ale az na coca cola kamion...nestihali sme... 😀 isli sme pesky...ninka zaspala hned, ked sme prisli na namestie...takze sme urobili dve kolecka okolo namestia, kupili mikulassku ciapku a isli domcu...ale pacilo sa nam... 😉

aj my zdravime vsetkych aj susidov... 😀 pridte kuk na gafcovku... 😀

gabrielkabj
7. dec 2009

prideme prideme, aj vy možete kuken na náš prvý zub 😵 😵 😵

macikjm
9. dec 2009

vy zubkati sikovnici...ste nas predbehli... 😀 😀

gabrielkabj
9. dec 2009

😝

gabrielkabj
9. dec 2009

Macko a je to tam...... 😉

macikjm
11. dec 2009

super...zlatulinke ste... 😉

bianca
12. dec 2009

cafte

tak my sme tiez boli na Mikulasa.Program sme stravili s RaduskaFamily a potom sme sa konecne stretli aj s nasou uz dlsie neprispievatelkou adkami...fajne bolo akurat ze nasa neobsedi-neobstoji na mieste ani 5 minut tak sme sa tam nahanali a samo ze sa gebala stale za pasku kde bol pripraveny ohnostroj.Ked spustil tak to bolo ine kafe.Revala,vrestala nenormalne

jurocko
14. dec 2009

☹ ☹ ☹ ☹ bi neboli ste sami aj nas plakal o sto sest toho ohnostroja sa strasne bal az sa cely tiasol.....

raduska2006
14. dec 2009

tak to nam sa ohnostroj strasne pacil... 😵 😵 😵 este aj na druhy den ked sme sli po namesti, tak mala vrieskala bum bum...

bianca
14. dec 2009

jurocko este ze bol taky rachot 😀

radus sa ako obycajne.

gabrielkabj
19. dec 2009

čawte babenky máte už nechystané darčeky na Ježiška? Ja ešte celkom nie.

jurocko
19. dec 2009

cau gabi...my sme uz hotovy..len ozdoba chyba aj stromcek ale kedze sme od babky to uz doniesli tak zajtra sa chystame..uz sa tesime hlavne Karinka
ozdobime stromcek,balkon a vianoce mozu prist 🙂

bianca
20. dec 2009

my darceky nemame.Ideme kupovat az 22 vecer ked skonci MM v robote.Jedine pre malu som za priser.podmienok zohnala.23 cestujeme na vychod takze je to vsetko .....

gabrielkabj
20. dec 2009

ahojky tak aj mi už máme všetko hurááááááááá konečne tak aspoň je príležitosť popriať Vám všetkým krásne a pokojné sviatky, keby som tu už nenakukla. 😉

macikjm
20. dec 2009

aj ja uz mam vsetky darceky...uz aj pobalene... 😉
z celeho srdiecka prajem pozehnane a pokojne sviatky... 😉

bianca
22. dec 2009
janulabj
24. dec 2009

aj my prajeme šťastné a veselé......

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bianca
24. dec 2009

Janka maly je naaaaaaaadhernyyyyyyyyy

jurocko
25. dec 2009

aj vam baby chcem zazelat krasne vianoce a vela rodinnej pohody a lasky

včera dopdol den nadherne pre nase deti tolko radosti kolko oni prejavili a tie ocka no to je užas.....tak sa majte krasne

ejasmeja
30. dec 2009

ahojte dievcata!
pisala som aj do temy porodnica v Bardejove, ale zatial sa mi nik neozval, tak to skusim "supnut" aj sem. potrebovala by som poradit a nejake referencie na porodnicu a porody v BJ. toto som pisala do tej temy:

ja uvazujem nad porodom v BJ, lebo v PO je to vraj hroza! mate niekto najnovsie skusenosti? su nakloneni roznym alternativam? ako napr. alternativne porodne polohy (na styroch, poklaciacky, na porodnej stolicke, na boku a podobne)? a co prilozenie dietatka na cele 2 hodiny? alebo da sa odmietnut epizotomia?
dakujem za info!
este jedna otazka: dietatko moze byt pri mne hned od porodu neustale aj v noci?
dakujem za odpovede! 🙂

macikjm
30. dec 2009

ahoj ejasmeja...ja som rodila v bj pred nieco vyse 8 mesiacmi a mam len dobre skusenosti...no...po porode som lezala na gynde, lebo sestonedelie bolo plne, ale za to nemocnica nemoze, ze???ako nahle sa dalo, bola som na sestonedeli...takze ked zabudnem na jeden a pol dna po porode na gynde, mozem davat na bj porodnice len dobre odporucania...
ninku sme mali cele 2 hodiny po porode pri nas...a prikladali sme ju k prsniku...bolo to kasne.... 😵 s manzelom sme sa jej nevedeli vynadivat...a tak rychlo tie dve hodky zbehli...juj...
to ci budes mat babo pri sebe hned, to asi nie je mozne a asi aj sama budes z vycerpania rada, ze sa ti on trosku postaraju...potom bude len a len pri tebe...a zalezi to aj od toho, kedy porodis...
o alternativnych porodoch neviem nic...a epiziotomiu odmietnut???no na vlastne riziko, zeby???tiez neviem...inak to vobec necitis pri tych kontrakciach... 🤐 😅
o prešove som tiez nic dobre nepocula... 🤐
tak vskratke odo mna....vedela by som o porode pisat veeeeeeeeeeela krasneho...no uz mi letia ocka...mam z neho velmi pozitivne, krasne zazitky....a na bolest som uz daaaavno zabudla...
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne...

ejasmeja
31. dec 2009

macikjm, dakujem za odpoved!
som rada, ze si sa mi ozvala. epizotomiu samozrejme neodmietam uplne, ak bude naozaj nevyhnutna, tak nech ju urobia, ale odmietam ju ako rutinny zakrok, ze nastrihavaju vsetky doradu a pri tom niektore by lahko porodili aj bez nej. ja si planujem robit masaze hradze, aby sa uvolnila a znizilo sa riziko natrhnutia alebo epizotomie. a aj preto som sa pytala na rozne alternativne polohy, su take, kde je to riziko naozaj velmi nizke a orod je ovela lahsi.
dietatko by som chcela mat tiez hned pri sebe. ak budem skutocne velmi unavena, tak radsej poprosim, aby si ho na chvilocku vzali k sebe, ale ak to budem zvladat, chcem ho pri sebe stale. ale to je tusim otazka dohody. ak maju takyto pozitivny pristup, tak snad to nebude pre nich problem...
este raz dakujem a uvitam akekolvek dalsie informacie 🙂

jurocko
1. jan 2010

ahoj ejasmeja..jejeeej tak je pekne ze si sa rozhodujes rodit v BJ..ja som tiez rodila svoje deticky v BJ a som rada aj ked prvy porod bol katastrofalny a tažšky a zlozity.. 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale teraz viem ze to tak nemuselo dopadnut ale druhy bol nieco prekrasny a hlavne rychly co som rada lebo pri prvom si si fakt pretrpela a som rada ze to tak skoncilo ako skoncilo a Karin je zdrava a šikovna 🙂 tesim sa

vies ked sa nieco prihodi tak nadavas a ked je všetko ok tak sa tesis a chvalis ja tiez nemozem nadavat..doktori super sestricky tiez...tobiaska som mala po porode stale pri sebe a sal bolo to krasne ako opisuje macijkm nadherny pocit stastia a lasky
a myslim si ze budes po porode stastna ked trochu budes bez dietatka lebo budes vyčerpana a rada si pospis aj ked bude rychly porod alebo dlhy....takze asi tak krasne tehulkovanie a krasny porod drzim ti palce a daj potom vediet ako si sa rozhodla,popripade aky si mala porod

paaaaaaaaaaaa

janulabj
1. jan 2010

Ahoj ejasmeja, ja mam tiež nejake info:
to zlé je ,že epizotomiu robia u 99 % rodičiek,to mám od mojho lékara,a fakt to tak je. ☹
ale baby majú pravdu,na všetko sa zabudne a rýchlo,neskutočný pocit mať pri sebe svoje dieťa,očakávané a milované 🙂 inak ja som rodila cisárskym rezom,skúsenosti skor horšie.
prajem krásny zvyšok tehotenstva a bezproblémový porod.papa a držte sa 😵

macikjm
1. jan 2010

vsetko dobre v novom rocku prajeme vsetkym bardejovcatkam a ich maminkam aj my.... 😉

gabrielkabj
1. jan 2010

ahojky všetko dobré v novom roku, veľa sily do rozkroku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre