Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

daniku
21. jan 2011

@bianca 😀 aha, tak pockame co napise 🙂
inak pekny vecer prajem 😀

bianca
21. jan 2011

@daniku diky a i vam pekny vecer

janulabj
21. jan 2011

hej haloooo, tu som, Bi ja ti dam že cezpolna...my sme čast...HA 😝
ja by som šla poo, ked vam nevadí....a už dlho cezpolna snad nebudem .

kata2882
21. jan 2011

pozeram,ze aj tu to zije.....po dlhom case.

@monci176 ahoj segro.......daj si foto, lepsie sa komunikuje 😉
@daniku mas zlate babulko,no na to kolko ma je fakt energicka....nas samo spi uz o pol jednej na obed a vecer uz o pol deviatej odfukuje.....

bianca
22. jan 2011

tak decka je mi to luto ale ako to podla dnesneho rana vyzera tak musim stretko zrusit.Zobudila som sa do bolesti ato je znak ze zacina moja uzasna mrcha a v pondelok budem nepouzitelna.Teda jedine ze si dam plienku xxl ale ta by sa mi nevosla do gati

@janulabj tytytytytytyty uz pod rychlo rychlo

@kata2882 fajne po dlhom case pokecat aj tu ze?Taka vspruha...nove tvare...i ked ako citam tak pre teba asi ani nie 😀 tymto vitam Katkosegru 🙂

daniku
22. jan 2011

@bianca to je az tak zle? zazila som parkrat take stavy ze som ani nemohla vstat z postele, takze mam pochopenie 😒
no ved z toho sa nestriela a aj ine dni maju otvorene 😀

@janulabj pocuvaj a nebolo by teoreticky lepsie doobedu, lebo ci tam studenti poobede nevysedavaju( akoze netusim ako to tam funguje, my sme tam minule nakukli o 12 a nebol tam skoro nikto....a tato pripomienka je uplne mimo pokial sa nemas ako dopravit do mesta doobedu) chodis busom, ci autom?

@kata2882 ahoj, diky, zlata je, ale da obcas zabrat. hlavne ked provokacne kope do postielky aj 20 minut v kuse v pravidelnych intervaloch a nespi 😀 ona kedysi spala ukazkovo ale odkedy bola chora a pred spanim ako vypila mlieko chcela ist na nocnik lebo ju prehanalo, tak odvtedy zaspi pekne malokedy 😖

kata2882
22. jan 2011

@daniku no mozno ma nejake spomienky,z toho obdobia ako bola chora.....ju to prejde, uvidis. samo mal tiez stavy,kedy vystrajal,len aby nespal, ale uz ho to preslo....

@bianca no ze to po dlhom case ozilo je fajn.... 😉

daniku
22. jan 2011

@kata2882 no, asi ju to pomaly prechadza, len to nezarieknut, takze ťuk ťuk ťuk uz spi 😀
ale mozno je to aj preto ze uz je zase vacsia a vsetko ju zaujima. uvidime zvykneme si pokial sa to nenapravi 😅

bianca
22. jan 2011

@daniku ja mam take stavy stale.Koli tomu som mala nasadenu aj hormonalnu liecbu a ta mi zabila stitnu zlazu a preto vyzeram jak vyzeram.Co uz.Cas nevratim

kata2882
22. jan 2011

@daniku a uz chodi na nocnik???samo spi uz od dvanastej vstava teraz o siedmej,co je skoro 😀 😀 😀

@bianca to ti nezavidim....ja som mala bolesti ked som nebrala ATB, teraz v poho

bianca
22. jan 2011

@kata2882 ja bolesti ani nemam oproti tomu kvantu co sa zo mna leje

inak ten samkov spanok ti nenormalne zavidim och ja uz ani neviem co to je

kata2882
22. jan 2011

@bianca on je spachtos odmala....
zo mna sa lialo po porode, to som mala aj pyzamo a plachty zaspinene furt, gynovi si o tom vravela?

bianca
22. jan 2011

@kata2882 ja to mam kati od puberty a riesilo sa to uz milon krat.My to mame v rodine jak dedicnu pliagu.Akurat som rada ze som dala konecne chranic na matrece novy co sme kupili bo tepovat matrac kazde rano sa mi nechce

kata2882
22. jan 2011

@bianca no tak to mas zle, len poriadne plienky treba 😀 😀 😀 😀 😀 ......
samo hore...tak sa majte....

daniku
22. jan 2011

@bianca hormonalna liecba =antikoncepcia alebo daco take?
ja som kedysi kvoli bolestiam pri ms brala antikoncepciu a dovi dopo, nikdy viac, nepomohlo este sa mi aj cyklus rozhodil, ze som nevedela ani dna ani tyzdna kedy to zas schytam 😖 chvalabohu po porode som jak v povodnom stave.
tak co narobis...len to nejak vydrzat treba sak to trva "len" par dni 😉

@kata2882 sima chodi na nocnik ked sa jej chce a ma ho na ociach. ked ju tak vo velkom prehanalo, tak normalne v noci plakala ze chce "hopa" to bolo ze na nocnik 🙂 ma obdobia ked chodi a potom na nho nesadne aj dva tyzdne

bianca
22. jan 2011

@kata2882 sak aj mam najvatsie dostupne na svete a dakedy aj v dvojmo 😖

@daniku joj to mne bolo super.Taka ulava.Ja som mala dakedy co 16 dni 8 dni mrchu.Kolabovala som vsade mozne tak som dostala ancu a bolo mi super.Mrchu som mala podla toho ako som brala prasky (dakedy raz za 2 mesiace) paradicka a ta uspora penazi ci pana.Az na to ze som ju nutne musela vysadit a mohla som len giga drahu o 800 kc mesacne som nemohla davat (teda mohla ale bola som hlupa.
Pocuj a ty odkial z BJ presne si?

daniku
22. jan 2011

132121 -ffhhgghhghh nvkhcccccc - yx mne nesibe to je odkaz od mojej dcery 😀
my sme z tehelnej, nemozem pisat lebo sme na pocitac dve 🤐

daniku
22. jan 2011

@bianca ale 800ck je ozaj dost....mne sa zda vela aj 400 😅

janulabj
22. jan 2011

dobrý večer prajem ženy 🙂 😀 😝

monci176
22. jan 2011

@daniku ved uvidíš potom daj vedieť ako ste dopadli jo.

monci176
22. jan 2011

@bianca to si aj ja myslim,som rada dnes sa nám začali prerezávať tak onedlho budu vonku huráá

monci176
22. jan 2011

@kata2882 dám si foto len mi ho nechce zobrat skušam a skušam,pozdravujem ťa segro ,ozaj na skype už nechodíš?

kata2882
22. jan 2011

@monci176 asi mas velky format, musis si zamnsit a tak ti vezme. chodim,ked mam cas......

monci176
22. jan 2011

@janulabj ahoj drobec uz spi aj kocky

monci176
22. jan 2011

@kata2882 aha tak skusim idem na to čekaj

monci176
22. jan 2011

@kata2882 stale ma vypne na net teda vrati späť tak neviem že čo

monci176
22. jan 2011

@monci176 samko spi, ako sa mate?

monci176
22. jan 2011

@monci176
@kata2882 pozerala si Poseidon dobry film,len nemusi byt stale.

monci176
22. jan 2011

piše ešte niekto babky,ozvite sa.

kata2882
22. jan 2011

@monci176 nie, bola som vo vani.....idem chrapat....vela hodin.....tak dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre