Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

kata2882
22. jan 2011

http://zmenseni.kategorie.cz/index.php skus si to tu naformatovat

monci176
22. jan 2011

idem pa babky....

monci176
22. jan 2011

@kata2882 okik skusim tu stranku

janulabj
27. jan 2011

halooo bardejovčanky kde ste? či vas sneh prisnežil ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😝

bianca
27. jan 2011

@janulabj ako vies ? 😀 😀 😀

janulabj
27. jan 2011

@bianca och ta teba tam na kopci vietor odfukne ty........kde su nove baby? ty jak zakladatelka si stará firma 😀 😝 😀
nech to stretko nejake dame a spozname aj nove maminy 🙂

bianca
27. jan 2011

@janulabj ja nem zakladatelka.To Sonicka myslim ci sa mylim?Inak ja mam zajtra cas.Torta ma byt hotova az na pondelok Jani tak z BK nic bo v nedelu musim robit

daniku
27. jan 2011

caute baby, som tu nebola par dni, lebo hlasim ze simonka nadobro nespi pocas dna, az vecer, takze nemam kedy zapnut pocitac 😅 co je nove?

@monci176 dam vedietja to dopadlo, ale ideme tam az 2.2, takze az potom

bianca
27. jan 2011

@daniku vitaj v klube.Ale neboj.Za chvilku je to jar a znicime ich vobńku baby jedne nezbedne 😀 ako je to hrozne ale vies ako to potesi ked ma konecne niekto bude chapat? 😀 😀 😀

a mame novinku.Mame nove babo dnes narodene Bardejovske.Nasa Jitus porodila krasneho valibuka 4150g/52 cm

daniku
27. jan 2011

@bianca 😀 a to som ju rano budila o pol 8 aby na obed spala, hahaha... ja najivka. ale zase ma to aj vyhodu, vecer je ako tak pokoj, lebo so zaspavanim teraz nie je problem 😉 takze idem vylozit nohy a dat si daco fajne 😀
oooo babatko 😅 jeeeej tak blahozelam rodicom ...aj by som povedala ako kedysi ze "aj ja chcem" ale nepoviem to, jedno bohate staci 😀 (ale ako moja mati hovori "zariekaneho chleba najvacsi krajec" 😅 tak sa radsej nevyjadruje 😀 pre istotu 😉
ale riadne velky je, to prenasala, ci fakt z tych vitaminov su deti take prerastene? 😉

bianca
27. jan 2011

@daniku ale to o vitaminoch je blbost totalna.To je akurat konkurencny boj firiem.Jitka tyzden prenasala ale aj tak.Je to predsa chlap 😀

janulabj
27. jan 2011

čaute, my sme šli domov s vahou 2700 g a jaky je teraz tlustoško 🙂

daniku
29. jan 2011

@bianca no ja som tomu velmi neverila, ale pre istotu som brala ine vitaminy, nie tie o ktorych som pocula ze deti prerastaju 😉 a nakoniec som sa musela prejedat aby mala priberala 😀
@janulabj simonka mala este menej jak 2700g ked sme odchadzali a voooobec nevidno 😀

bianca
29. jan 2011

@daniku ja som brala vitaminy uz pred tehu a vlastne aj po tehu.Mala bola akurat,Na to ze je narodena skor dokonca krasna vaha 3250 g.S porodnice sme sli so 3100 lebo ja som nemala mlieko vobec tak sa dokrmovala a to bol od zaciatku boj

daniku
2. feb 2011

no tak hlasim sa, krcne mame za sebou, ale zaberacka ze konec. sme sa ocakali par hodin, by som neverila ze s malym deckom nas nechaju tak dlho cakat......vyplakala sa ze odkedy sme sadli o 13,30 do auta, este stale spi 😒
no a zaver: vsetko je v poriadku ziadne apnoe alebo co to malo byt nema 😀

bianca
2. feb 2011

@daniku a prosim ta ako sa zistilo ze nema apnou na ORL?Kde ste boli?Ja som minule stravila par hodin v horucke a brutalnej bolesti na ORL ambulancii aj ked som si zo zufalstva zaplatila 10 € prednostne.Katastrofa.

janulabj
2. feb 2011

hej zaujimavy dotaz....jak na krčnom zistia apnoe......by ma zaujimalo 🙂

daniku
2. feb 2011

uz podla toho ako sme to opisali tak povedala ze to nie je toto,my sme sa s detskou doktorkou asi, co asi, urcite nepochopili, pretoze ja som hovorila ze ju asi zduva, tak napina brucho a ona sa uz chytila toho ze nedycha 😖
ono islo aj o to ci nema zvacsene nosne mandle, kvoli alergii....tak aspon vieme ze nema 😅
ja neviem kde alebo na akom oddeleni sa zistuje to apnoe, ja som myslela ze na krcom 😖
no to je na zamyslenie to krce v bj....sa uz nevyjadrujem radsej 😉

bianca
2. feb 2011

@daniku apnoe sa zistuje v spankovom laboratoriu a pokial sa clovek nezaspi a nema apnoe tak nikto pohladom nemoze urcit ci sa moze v beznom zivote jednat o apnoe pauzy alebo nie

janulabj
2. feb 2011

viem že vela ludi chodi na krčne do svidnika....ja neviem, ešte som nemala tu možnost byt ošetrena na orl bj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
2. feb 2011

@janulabj bud rada.Des a hruza.A ta sestra su to vobec nedokaze zorganizovat

daniku
3. feb 2011

@bianca no ale zaujimave ze mame v bj dvoch krcnych a ani jeden nema normalnu sestru.....zufale 😖
my sme chceli ist do svidnika, lebo manzelovi tam pred par rokmi vyberali mandle a bol velmi spokojny....ale neobjednavaju na cas, iba prides a sedis kym niesi na rade, tak sa nam neoplatilo sedit od rano zase tam, ked uz sme boli na rade 2 hodiny 😀

bianca
3. feb 2011

@daniku och veru ja ked si predstvim pomery v zdreavotnictve tu a v CR tak mi je do placu.My sme si nemohli ani nos vyfukat pri pacientovi aby nas neobvinil ze od nas chytil chripku a tu totalna arogancia na kazdom kroku a sestra i lekar majstri sveta

daniku
3. feb 2011

@bianca no tak tak, pravdu mas.....ty si sestricka?

bianca
4. feb 2011

@daniku ano

daniku
4. feb 2011

@bianca no tak ked skoncis matersku tak sa chod spytat na pracu na krcne 😀 a janula tiez 😀 a bude po probleme....o nie jedna chodte na gyndu v nemocnici na ambulanciu, tak je to tiez zufale 😀

bianca
4. feb 2011

@daniku joj to vies ze by som hned sla ale kto ma dobre teple miestecko tak nepusti

daniku
4. feb 2011

@bianca mozno pojde na dochodok 😉
ale ja nechapem, ze tak neochotne su tie sestricky, sak trosku prijemne by sa mohli spravat ked pracuju s ludmi...to ani nehovorim o objednavani na cas, ked sa objednas na 9 a zoberie ta o 12, lebo nestiha ale prednostne nezoberie nikoho, mozno staru babku co sa natlaci do dveri a s malym deckom ta necha cakat 2 hodiny 😖

janulabj
4. feb 2011

@daniku toto nevyriešiš.... ja len nechapem jak je možne že u nas fungovalo aj objednavanie na čas......aj prístup neporovnatelne x nasobne lepší......s jednym velkym rozdielom- tu je panom lekar, u nas bol panom pacient.to Bi isto potvrdí.

daniku
4. feb 2011

@janulabj no ale niekde to objednavanie asi aj funguje 😉
ja si pamatam, ze ked som bola mladsia, tak ked niekde prisiel niekto s dietatom(aj starsim ako novorodencom) tak normalne ho zobrali skor, nehovorim ze hned, ale necakal kym bude na rade a nikto to neriesil, lebo sak je to male decko nevydrzi tak dlho.....my sme boli objednany na krcne medzi 11-12, tak sme prisli pred 11, cakarem plna, ludia objednany na 9 sa dostali na rad o pol 12. nas zobrala o 13,30 len kvoli tomu ze sme s deckom ako povedala a cakali sme tam aj ked uz mali mat obed.
nemaju dobry system, bud nech berie aspon zhruba nacas,alebo neobjednava vebec.
to vy ste robili na oddeleni, alebo v ambulancii?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre