Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

chantal21
8. mar 2012

Dnes sme boli s malym v Cvč,prv sa obkukaval, potom sa aj pohral.Sice sa este nezapajal moc do tancovania,no dufam ze to pride casom.🙂.Asi na prvy krat v inom prostredi,by som od neho chcela moc 🙂

vi3ka
8. mar 2012

@chantal21 ja som tiež nad tým rozmýšľala, že by sme zašli, ale sa bojím, že tam bude jojčať, vrešťať, ak bude niečo chcieť a nedostane to. tak neviem, ale asi treba vyskúšať. zatial čo sme boli na návštevách u rovnako starých detičiek sa pekne hrala, tak ja neviem. kedy to presne je a aký je tam systém? dakujem

janulabj
8. mar 2012

@chantal21 že nezapajal, užasny bol, krasny chalanisko s ešte krajšimi očami 🙂 🙂 🙂 , a nechci po nom zazraky, ved musi spoznat prostredie a tak. zas niektore boli až velmi žive... :D
@vi3ka ved to je na tom že aby sa naučili delit o hračky, ale nikdy tam nikto neplače, nemusiš sa bat....

vi3ka
8. mar 2012

@janulabj tak mi jani napíš, že kedy to je, o kolkej a čo za to a hlavne čo také si treba doniesť, vziať so sebou. a my sa vyberieme

chantal21
8. mar 2012

@vi3ka Myslim ,ze ked prides nebudes lutovat,ja som bola pripravena na Tobiho,ze ked nebude pocuvat dostane na rit a hotovo,no a bol dobry.Pozeral ked mu deti brali hracky z ruk,no neriesil to,ved on sam musi prist nato,ze on robi to iste.Ved su to iba deti. 🙂 .Velmi sa nam tam pacilo a urcite budeme chodit aj nadalej

chantal21
8. mar 2012

@janulabj To ano zapojil,hned na uvode ocny kontakt s mamickami..Este stale sa z toho rehocem,neviem co to ako robil. 🙂.Stal pred nimi a pozeral na nich.

vi3ka
8. mar 2012

@chantal21 tak daj infošky. ste ma navnadili

janulabj
8. mar 2012

@chantal21 šak chlop 😀 pozeral na potencionalne svokry 😉 alebo bude jak celebrity a take staršie aby sa mu pačili ? hihi, podarený je 🙂

chantal21
8. mar 2012

@vi3ka V pondelky a vo strvtky to je.Vo stvrtok zacinaju o 16 hodine a plati sa na mesiac 2 eura.Ak som dobre pochopila tak ked chces chodit v obidve dni tak dokopy za pondelky a stvrtky na mesiac platis spolu 4 ecka.Deti sa tam hrali s hrackami,tak zapli hudbu,zatancovali si snimi.No aj sa snazili tie ucitelky trocha povenovat,no kopec deti tam bolo ,tak jasne ze nemohli kazdemu.Tak ked sme ta navnadili,v pondelok hned naklus,a uvidis jak to funguje 🙂

chantal21
8. mar 2012

@janulabj mozno sa nevie rozhodnut.Proste chlap 🙂

vi3ka
8. mar 2012

@chantal21 tak dúfam, že nám to ten pondelok vyjde. zatial nemám nič na pláne aj čas je fajn. tak sa na vás tešíme aj s Peťuľou

katkajazudekova
8. mar 2012

ahoj a ja soms bardejova a mam deticky

chantal21
8. mar 2012

@vi3ka Aj my sa tesime 🙂

jankabj033
9. mar 2012

@katkajazudekova ...ahoj to je krasne ze sme tu amicky z bardejova...ahoj ja som janka mam jedneho syna Radka a byvame na vinbargu

jankabj033
9. mar 2012

ahojte mamicky....chcea som sa opytat na vase skusenosti s vakcinou na 15 mesiacov ...je to ockovanie zivou vakcinou MMR....na tuto vakcinu som nepocula nic dobre len kop vedlajsich ucinkov a samozrejme moj maly ma vzdy na ockovanie dost zlu reakciu a tejto vakciny sa velmi obavam..ockovanie nas caka uz tento mesiac...zen poradte mi...a este som sa chcela opytat ake mate detske lekarky a ake mate s nimi skusenosti????my mame MUDr.Hrivnakovu a ako sme spokojny len tie ockovania ma frustruju

janulabj
9. mar 2012

@vi3ka no teda a na nas sa netešite ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jankabj033 tak my sme očkovaný, a reakcia? možno trochu plačlivý, mrzutejší, a isto mal aj teplotu....inak nič katastrofalne.....viem že vela mamičiek je pproti očkovaniu, ale to už je každeho rozhodnutie. pri mudr.hrivnakovej som bola asi 2 x, ked je to ta na poliklinike, a super pristup, ale ona teraz dlhšie nerobí nie?

jankabj033
9. mar 2012

@janulabj no nie nerobi teraz je na dlhodobej PN ale uz by mala nastupit..inej maleho zaockovat ani nedam...my sme mali na posledne ockovanie to je na 11 mesiacov katastrofalnu reakciu,,,,ja som preplakla celu noc a anie len jednua myslela som ze budem volat sanitku malemu....mal vysoku horucku,nnenormalnu zimnicu modrali m u pery,mal plny nosik bol strasne malatny..no moje zive dieta bolo zrazu ako bez zivota..ako toto uz by som enchcela zazit.....mam sto chuti nedat ho zaockovat 😒

janulabj
9. mar 2012

@jankabj033 ako pišem je to tvoje rozhodnutie....každa matka vie čo je najlepšie pre svoje dieta.

vi3ka
9. mar 2012

@janulabj no aj na vás aj na všetko ostatné 😀 😀

@jankabj033 ja som dala očkovať. tiež som počula všetko možné i nemožné o vakcíne, ale dala som. všetky ostatné boli bez reakcie, takže som dala. a pravdu povediac, ani si nepamätám či mala nejakú reakciu. každému inak sa prejaví..

zuzla2
9. mar 2012

@janulabj ahojky dik za tip na topanocky...dnes sme boli,nakupili..takze som spokojna... 😉 aj ked zo zaciatku sme mali problem to najst..

janulabj
9. mar 2012

@zuzla2 super, preto som to tu pisala, ale hlavna vdaka parti mati....inak by sme o tom nevedeli 🙂

chantal21
10. mar 2012

Dnes bol nadherny den,mali sme krasnu prechadzku,dufajme, ze sa pocasie nebude kazit 🙂

bianca
10. mar 2012

@chantal21 vraj koncom buduceho tyzdna pojdeme do triciek. 😀

bianca
10. mar 2012

@jankabj033 vitaj ,,suseda,,

bianca
10. mar 2012

@katkajazudekova vitaj Katka

chantal21
11. mar 2012

@bianca Tak to by bolo super,no oni hlasia kazdy den ine pocasie,tak neviem. 🙂

bianca
11. mar 2012

@chantal21 ty mne sa chcelo grcat ked som sa dnes zobudila a vonku sneh.My bolo jasne ze je tak pod mrakom ze dajaka zraza vonku ale si tan 3°C tak hadam za chvilku bude pekne

jankabj033
11. mar 2012

@bianca suseda???????????

bianca
11. mar 2012

@jankabj033 no z vinbargu.Preto tie uvodzovky 😉

jankabj033
11. mar 2012

@bianca no ano..uz chapem....a som myslela ze ma poznas a byvas niekde blizko mna....my byvame na svianteka...a vy?,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre