Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
18. aug 2011

@daniku ja som valceky kupovala minuly rok na jarmoku.Pre seba na torty taky na rucke a malej klasicky drevenacik akurat mini.Miluje ho

daniku
18. aug 2011

@bianca no vidis, som minule videla v Kupeloch rozne velkosti mali aj take malinke a ma ani nenapadlo....a ja mam v hlave taky skaredny umely detsky......

bianca
18. aug 2011

@daniku ta ja len po dom.potrebach kukam vies tak mna napadne.Moja matka zas po utierkach a ja po pec.potrebach 😀

daniku
18. aug 2011

@bianca 😀 cize utierok mas predpokladam pozehnane, kedze je mati takto chytnuta 😀 ty si pocuj dajaka bars sikovna, hackujes, pecies.....co nevies?

bianca
18. aug 2011

@daniku joj moja skusam a nic neznam dobre

daniku
18. aug 2011

@bianca no nekecaj 😝 sak ja som videla, mna len tak neoklamaris 😀
a pytala som sa muza, ze jak to bolo s tym debilom kalkulackovym 😀 a asi sa to nezabudla, alebo nezavisle od seba sme netrafili, lebo povedal to iste 😎

bianca
18. aug 2011

@daniku vy mate teda pamate panecku...a inak teraz sa upeciem.Zaujimavy koniec roka bude 😀

bianca
19. aug 2011

@daniku hej a este pletiem kosiky s papiera 😀 teda plietla som.Prestalo ma to bavit

lussy23
19. aug 2011

ahojte. Prepáčte, že Vám sem leziem. Cez zimné prázdniny ideme do Bardejova a potrebovali by sme nejakú ubytovňu. neviete o niečom lacnom?

lizatko1009
19. aug 2011

@lussy23 chcela by si nejaky penzion, alebo hotel?

daniku
19. aug 2011

@bianca jak sa upecies? nechapala, vysvetlila 😀
aj kosiky z papiera? neeeeeveeeeeerim....

janulabj
20. aug 2011

@daniku
@bianca
Hojteee ženy,podávame hlasenie: let super,malý bol úžasný,momentálne spí,ja na balkone netujem,Vendy chytá bronz pri bazene,po spánku zase na pláž.dúfam že slnko čo som poslala došlo,biance aj piesok.h
ihi .paaaaa

bianca
20. aug 2011

@janulabj kozo ja mam teraz piesku az az ale v hlave.Po nocnej akcii a 2 hod.spanku tu spolunazivam s opicou jak Brno.Vy uzivajte.Kvalitne sme vas v noci ohvarali 😀 ale ne neboj.Uzivajte dovolenky a stastny spiatocny let

@daniku no ze mam toho vela zeverom roku.Mam co robit pocnut tortou pre malu a tak dalej

@lussy23 ja zial neporadim.Neorientujem sa zatial co sa kde nachadza ale myslim ze na nete je dost vela ponuk.Otazka je co hladas aky druh ako pisala @lizatko1009

lussy23
20. aug 2011

@lizatko1009 skor ten penzion. podla toho čo je lacnejšie,

lizatko1009
20. aug 2011

tak lacnejsi penzion by som poveala, ze je sporhotel, myslim, ze tam stoji 10€ na noc, ale popozeraj na nete aj kupele.

daniku
20. aug 2011

@janulabj ahoj zeno 😀 no ta komu lepsie jak vam....to ty si poslala to slnko? krasne mame, takze diky
neviem ci tu chodis casto, ja len sa musim pochvalit ze som to nakoniec vybavila 😎 najvyssi z toho nadseny nebol....ale...... nastupujem az v utorok rano 😀 akoze uz sa vidim jak tam na 7 rano nacupkam 😅 ale lepsie to uz nebude.....
no a diky aj za kocik, taka som bola rada ze si mi ho predsa nanutila, vcera sme ho prevetrali, lebo nas ma sfuknute koleso, tak som mimi dala pod zadok igelitku, deku a islo sa 😀 pre istotu sa pocurala az v kiku ked chodila pomedzi regaly 😅
tak si len pekne oddychujte a chytajte bronz 😀 pa

bianca
27. aug 2011

ejha zjarmocilo sa to tu 😀 ale nie.Dobre tak.My kazdy den skoro odrana do velmi velmi neskoreho vecera v terene

janulabj
28. aug 2011

Tak my tento rok jarmok prepásli,ale pravdupovediac,vôbec ale vobec mi nechýba.....🙂 každý rok to iste,no jedine ten divokej bill,no....inak v noci letime domova,hurá domáca strava....do skoreho videnia ženy.

daniku
28. aug 2011

@janulabj
@bianca dievcata, tento rok sme jarmok nakoniec ozaj skoro uplne odignorovali, nebolo kedy ist a ani sa mi nechcelo....dnes v noci mala Mimi teplotu, rano bola ok, tak sme sa vybrali na jarmok....uz ked sme ju dali na detsku manez ci ako sa to vola, bolo vidiet ze ok nie je, tak kyslo sa nezvykne tvarit kde v okruhu 3 metrov su nejake deti, tak sme ani velmi nechodili okolo stankov a sli sme domov....poobede mala zase teplotu tak sme boli na pohotovosti. ja trubka som chcela zobrat so sebou aspon moc, aby skusili ci nema dajaky zapal alebo co, ale nechcela curak, tak nic z toho. doktorka ju popocuvala, trosku jej pozrela do hrdla a predpisala jej antibiotika 😖 ...to len tak? bez vyteru z hrdla alebo dacoho sa predpisuju hned antibiotika?

bianca
28. aug 2011

joj ja som vobec jarmok nebrala dolezito ale v utorok rano ked zacali navazat kolotoce mala tak jasala az ma nakazila svojou naladou a od vtedy celo denne tam.Dnes som po tyzdni doma skor ako o 21 hodine inak sme tahali dole aj do 23 a ja stihla aj bomba damsku jazdu och decka jak fajne bolo.Teraz tu pcham do seba mačanku bo še treba zdirigovac 😀 inak Peter chory uz 6 dni a nepriznal sa na dialku aby nam nekazil naladu borak

@daniku pokial je vidno vazny nalez v krku tak atb moze dat inak by mala zrobit krava aspon CRP ci sa jedna o zapal alebo nie.Na hovno je ze zajtra je sviatok tak ani nemozes ku svojej dr zajst pokontolovat och.Ja chapem otazniky v tvojej hlave ale tazko radit

silvia.t
28. aug 2011

Ahojte baby robim jednu foto súťaž ak by ste sa chceli zapojiť budem rada 🙂 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=15765907...

lizatko1009
29. aug 2011

@silvia.t parada zapojim sa

bianca
29. aug 2011

@silvia.t jej ideme do toho.Dakujeme za ponuku :-*

janulabj
30. aug 2011

@daniku až teraz čitam to o atb z pohotovosti, aj nam hned dala dr. ked som tam raz bola, a po vikende moja povedala že zbytočne....ta asi tak .....ja som mu prestala davat. inak periem od skoreho rana a nie a nie sa vybalit, hold 40 kil v kufroch robi svoje 🙂

janulabj
30. aug 2011

@bianca
@daniku
ženy stihame do konca tyždna stretko? kym pojde Barča do školky..... ???

bianca
30. aug 2011

@janulabj ja idem teraz von,zajtra dojde Peter,vo stvrtok a piatok sme mimo :-Q

daniku
30. aug 2011

@janulabj no ja som bola sokovana, ale tak ta doktorka nepovedala ani slovo naviac ako musela...asi len zaradom vsetky deti odchadzali s antibiotikami,aby sa nahodou nevratili ...dnes sme boli na kontrole, a ze hrdlo v poriadku, ale tak do stvrtku musi brat lieky, ze co ked ozaj dajaky bacil tam bol.....ja si myslim ze to mohli byt aj zuby, vcera mi ukazovala ze ju boli dasno vzadu ....
no a s tym stretkom neviem, peto sa ma dnes pytat v robote, ci si nemoze zobrat od zajtra volno, aby sme sli do Pienin do konca tyzdna,lebo cez vikend nemaju volne...ale uz ani neverim ze pojdeme, bo furt sa daco po.....
tak ked ne pieniny, tak ideme 😀 ale ked tak asi az v piatok, aby nahodou Simi neroznasala bacile este ked vobec dajake ma 😀

daniku
30. aug 2011

@bianca 😀 tak potom nic 😀

janulabj
30. aug 2011

@bianca
@daniku
OK, ok ženy.....
nič, ved neva....dnes idem aj ja isto do mesta, zajtra taktiež ...

bianca
30. aug 2011

@janulabj to nevies zavolat?Sme boli s Lenkou u Rolanda

@daniku sak ja mozem ist aj bez malej.KOnecne si kavu v klude vypijem po 3 rokoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre