Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

mamkakatka
10. feb 2012

@ellenie Ahoj.... áno , ale to ešte nejaký čas potrvá, stavba má byť ukončená cca o rok, aj mna nadchla myšlienka dať si pofotiť dievčatá a uvažujeme, že pôjdeme k ním do ateliéru, ktorý majú v Gorliciach 😀 😀

chantal21
15. feb 2012

Dobre ranko prajem baby 🙂

janulabj
15. feb 2012

@chantal21 dobré dobré, nejak skoro že?

chantal21
15. feb 2012

@janulabj Ano skoro,nemohla som nejak uz spat,asi uz budem zdrava,tak asi preto sa mi vracia energia 🙂

janulabj
15. feb 2012

@chantal21 🙂 mne sa ešte nepodarilo aby som vstala skor ako malý.....a to není spachtoš, dnes od pol 7 šrubujeme autička :D keeeeeby tak pospal raz do osmej deviatej, a ja s ním 😉
aj malý už je zdravý?

chantal21
15. feb 2012

@janulabj Toby je uz zdravy,teraz som bola ja a strasne som sa obavala aby to nechytil naspat,fakt choroba je strasak.Nas zaspava o 22.00 a vstava okolo 8.Tak ja si niekedy aj pospim dlhsie,no vecery sa mu musim naplno venovat.Ale nas je maniak do panelaka tak pozera so mnou 🙂

janulabj
15. feb 2012

@chantal21 tak to je super že je zdravý.... a malý je teda dobrý ked ho zaujima panelak 🙂 žeby gargamel?hihi.

chantal21
15. feb 2012

@janulabj Tak gargamel nie, vacsinou place s nim asi mi je to luto,Toby fandi Miske,potom to musime pocuvat az kym zaspi :D.(Mika,Mika,Mika)

chantal21
15. feb 2012

Aky urobit program drobcovi ked hracky ho uz omrzeli,a vonku je skaredo :(

vi3ka
15. feb 2012

@chantal21 my si skladáme stavebnicu, alebo dookola pozeráme Barneyho 🙂 alebo tancujeme Koľo koľo a Labku. inak tiež by robila hocičo z toho čo nemože.
už nech príde jar....

janulabj
15. feb 2012

@chantal21 fú,mimo to že ide nonstop nejaka rozpravka, kreslime, plastelina je dobra zabavka, varíme, to tiež ma rad, ked už nevieme čo tak sa kúpe, vysáva,ale žeby sa hral s hračkami to ani nie 🙂

chantal21
15. feb 2012

@vi3ka
@janulabj Naseho bavi po novom hadzat o zem s odrazadlom a potom sa tváry ze ho opravuje,vezme srubovak,a ide sa nato.hotovy majster opravar,A spievankovo uz mam nad hlavu,musim to pozerat s nim,inak ho to nebavi,ale tiez len chvilkova zalezitost.A z rozpravok masa a medved,a timmy time,a uz to ma poprezerane ze ho to tiez nudi.Proste deti vsetko na chvilku :(

daniku
15. feb 2012

zdravim dievcata, vidim ze niesom jedina koho uz toto pocasie nebavi....akoze nebyt rozpravok tak som uz besna.....od rana frci telka, simonka chodi omotana v deke, ze ma dlhe saty,akoze popoluska, ceseme vlasy, vzdy zle, lebo inak chcela 😉 pomedzi to mala vari, sklada kocky, hrame sa s balonom, citame knihy, navliekame koralky....esteze je uz taka velka 😀 lebo deti co este nepozeraju rozpravky sa musia nudit nenormalne 😖

theo
15. feb 2012

dobry vecer mamicky, my sa hrajeme kolo kolo mlynske dokola, mame hojdacie konika,tak par minut vydrzi aj na nom, o hracky uz nema zaujem. vysavac je sto krat lepsi, alebo postavit sa na stol, stolicku a este otvarame skrine, povyberame co sa da a tak ich zase zatvarame 😝 a to opakujeme pol dna. Inac dnes som konecne navstivila Welness Spa v Bardejovskych Kup., je to ok,ale ocakavala som viac 😒 detsky bazenik je vemi malicky... ☹

janulabj
15. feb 2012

@theo aj my sme boli a ja som spokojna .....už sa neviem dočkat kedy zase pojdeme., mne vadilo že v detskom je najchladnejšia voda, ale tak snažila som sa nech sme tam málo, a radšej na rukach vo velkom sme boli., aj ked šmykat sa na bruchu v detskom ho bavilo, ale nebolo vela deičiek, dalo sa. 🙂

theo
15. feb 2012

@janulabj Presne tak, v detskom bazene voda bola najchladnejsia ,ale inac stale dost teplaaaa. Dnes tam bolo vela pacientov a kazdy si strazil to svoje miesto 😠 na fotkach mi to vsetko vyzeralo vacsie, takze ocakavala som nieco viac. Kde si obliekala maleho? Su tam aj nejake satne? Jedine co som videla ja boli policky pri sprche

janulabj
15. feb 2012

@theo jasne že su, ved kde ste mali veci......hned ako vojdeš maš šatne, na stoličke som ho obliekala, su tam aj kabinky , no tam sme ani nešli.....my sme boli v sobotu poo a celkom OK.teda dobre nato, že tam chcem ist znova, moj maly nebol ani minutu na suchu, 2 hodky vo vode.... či pod vodou 😀 😀 😀

theo
15. feb 2012

@janulabj tak nam dali skrinky hned tie prve pri dverach, a tam neboli ani lavicky ani satne sme nevideli ..kedze nam tie hodinky pocitali minuty 😀 tak sme sa hnali rovno do sprchy a bazena. Nabuduce pozriem aj dalej . Mne sa sauny velmi pacili , bazeny sa mi zdali maleeee, ale je to fakt jedine miesto na okoli kde sa da ist s detmi do teplej vody.

janulabj
15. feb 2012

@theo presne, kedže tu nič ine není, stačí mi, nie som naročna, šla som tam koli malemu, a tomu sa pačilo, to je zaklad, v saune sme neboli, s malym by som nešla, jedine že niekedy nabuduce vezmeme babku 🙂 a postraži chvilku, aj ked asi tažko ten moj maznačik ostane s niekym.

theo
15. feb 2012

@janulabj do sauny pod 6 r. deti ani nepustaju. ta babka je dobry napad. Musim byt menej narocna uz aj ja 😀 ale zase sa mi to zda velmi drahe na to co to je. Myslela som, ze zacneme zajtra s Drobcekom , dufam, ze tak sa to vola 😨 , ale dnes p.doktorka povedala, ze je nejaka brusna viroza vsade okolo, takze este tyzden-dva pockame.

janulabj
16. feb 2012

@theo hej možno to tak vyznelo no sauna a deti jasne že nie, ja som myslela že ja by som šla 😉 😀 😀

zuzu247
16. feb 2012

@janulabj môžem sa opýtať aké je tam vstupné??

janulabj
16. feb 2012

@zuzu247 dospelý 7 e na 2 hodky, deti do 14 rokov 5 e, do 3 rokov zdarma, inak su aj rodinne vstupenky, pernamentky.......ved kuk 🙂
http://www.kupele-bj.sk/index.php?id=150

zuzu247
16. feb 2012

@janulabj dakovacka

merci101
21. feb 2012

Čaute 🙂 ... neviete niekto priezvisko Valiki ktorá spieva v skupine pohoda? 🙂

vi3ka
21. feb 2012

@merci101 Zoľaková

ni123
21. feb 2012

Čaute 🙂 ..Neviete niekto ako sa volá tá spováčka z pohody? 🙂 ... ale aj priezvisko poprosím 🙂

bianca
22. feb 2012

cafte.Dajak som to tu zasa zazdila.Bud som na koni furt alebo ma dva tyzdne ani nenapadne sem pozriet.Nechapem ale je to tak.Teraz naviac kazdy den program,program,program

@ni123 sak @vi3ka ti uz pisala a ma pravdu 😉

chantal21
28. feb 2012

Caute baby,pozeram ze tu nik kazdy ma program,dnes nam krasne vislo slniecko a hlasia ho po cely den,tak dufam ze nebude fukat,a pojdeme na prechadzku vonku bez kociarika 🙂

bianca
28. feb 2012

@chantal21 ahoj.No mne usmev probrzdil mraz a ked som pozrela ze bolo ´7,5 °C tak az au.Ja uz tak zufalo chcem jaaaaaaaaaaar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre