Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

monci176
21. jan 2011

@monci176 Ahojte babky volam sa Monika mam 34,3drobce a to 12,6,1 rok ma chlapček.Ešte nemáme ani jeden zub hrôza aj vy mate takéto skúsenosti,odpíšte som od BJ 20 km.

janulabj
21. jan 2011

ahoj@monci176 , no my mame o 3 mesiace viac a 12 zúbkov........ 🙂

daniku
21. jan 2011

@monci176 ahoj. no tak nas podlala detska doktorka na krcne, lebo manzel pred nou spomenul, ze simonka pri zaspavani obcas zle dych, akoze zaspavuje dych( mne sa zdalo ze len tlaci, ze ju boli brucho)no a dokotrka sa chytila toho ze je to nejake apnoe ci co a ze treba vysetrit nosne mandle. no a mna zaujima, akym sposobom sa to robi. akoze nic prijemne pre dospeleho, ale 15 mesacne dieta, to ako mu vysvetlis ze otvor usta, alebo co 😖

daniku
21. jan 2011

@monci176 masej simonke zacali zubky vychadzat az ked mala 9 mesiacov...ale kamoska hovorila ze ona este ako rocna nemala zuby. tak asi je to normalne. nemozu mu chybat nejake vitaminy? ved ked vas doktorka neposiela niekde na vysetrenie tak asi je to ok 😉

monci176
21. jan 2011

@daniku nam doktorka povedala že je to ok,neviem,vraj mu dlhšie vydržia,vitaminy mame ,ak prejdem k jedlu tak,papkáme všetko skoro dospelácke a sme ok.,akurat už spinká tak mám trochu voľno.

monci176
21. jan 2011

@daniku čo vám povedal lekár na krcnom? to mas pravdu velmi 15 mes. dieťatku nevysvetlíš no za pokus nič nedáš ved dnes sú deti vyspelejšie,ja mám 6 roč dcerku bola na oper. s moč. cest. vysvetlovala som je co budu robit asi 1 mes dopredu aby sa tak nebála a pomohlo to ..čo som aj rada ,niekedy pomôžu dlhe rozhovory s detmi.asi tak.

monci176
21. jan 2011

@janulabj mas dievčatko lebo tym skor idu zubky moje kočky tym sli od 4 mes.mame teraz chlapčeka ma 1 rok a este nič.

bianca
21. jan 2011

jej tu sa pise.To ma tesi

inak decka co sa nam dnes stalo.Neuverite.Bola som v masiarni a nez som povedala co chcem tak Baruna zdrhla von.Normalne jej niekto dvere podrzal.Je toto normalne???

daniku
21. jan 2011

@monci176 to aj moja svokra hovori ze im v rodine vsetkym zuby isli neskor, moj muz ma dokonca o par zubov menej ako je standard, vobec mu totiz nenarasti....a ze vraj im dlhsie vydrzia, tak uvidime 😀

daniku
21. jan 2011

@monci176 este sme tam neboli, len sa bojim jakym sposobom ju tam vobec udrzime sediet. a vraj sa to pozera cez usta 😖 ☹

daniku
21. jan 2011

@bianca no vidis, ludia su ohladuplny 😉 a podrzia dvere aj detom aby isli na vzduch.....kde to ten svet speje 😕

bianca
21. jan 2011

@daniku sadnes ty,malu na kolena.Jednou rukou akolo trupu aby si drzala ruky a druhou chytis celo.A ked bude kricat (co urcite bude tak tam dr kukne poriadne neboj.Je to hnus takto dieta spacifikovat a dr bude bojovat takze pusa bude potom boliet

bianca
21. jan 2011

@daniku chapes?2 -rocne dieta niekto pusti von.Ked som sa rozhliadala v panike kde je tak jedna mamina na mna zavolala ...isla vam von... ty kokos uplna pohoda

daniku
21. jan 2011

@bianca o boze..... ☹ to bude musiet ist manzel, ja ju ani neudrzim ked sa zacne vzpierat.... 😒

daniku
21. jan 2011

@bianca mohla ta trubka upozornit ked ju videla jak ide vonku 😅

janulabj
21. jan 2011

@monci176 nie, ja mám chlapa 🙂

daniku
21. jan 2011

@janulabj kedy tvoj maly chodi spat a kedy vstava? ja som zufala
moj plan, ze sa po vcerajsku, co cely den nespala, ze sa prestavy, ze rano vstane skor a aj naobed pojde skor spat a potom jasne ze aj vecer bude skor unavena, nevysiel.
spala od 18 do 8.30 a potom si este driemkala do 9. takze nic z toho, teraz ju spat nedonutim.
a este je mala na to aby uz naobed nespala, ze?

janulabj
21. jan 2011

@daniku tak rano vstavame okolo 7 pol 8........potom ide spat okolo 11, pospí kedy ako, hodku, hodku a pol a to som už happy kolko vela pospal....no a večer lahame o pol deviatej, a vačšinou do deviatej spí.spí len raz denne.
dani čo tak v pondelok stretko?

daniku
21. jan 2011

@janulabj no musim ju dajak dunutit nabehnut na stary system, kedysi fungovala tak ako tvoj a odkedy bola chora....konec 😕 nechapem.
nema sa zase cez vikend ochladit?

bianca
21. jan 2011

@daniku udrzis neboj.Teda pokial nezacne princezna kopat

@monci176 na tvojom mieste by som ziadala aspon neake odborne vysetrenie lebo v roku uz zubky byt maju.Kazde dieta je ine ale v roku by uz fakt daco mal mat v pusine

janulabj
21. jan 2011

neviem či sa ma ochladit, ale skusili by sme ten laserfood, ja som tam ešte nebola, je tam dost miesta na hranie? išla by aj bianca...teda ked si to prečita,bude jej jasne že ma ist 😀

bianca
21. jan 2011

@janulabj 😝

daniku
21. jan 2011

@janulabj no nejak extre velke to nie je, ale da sa 😉 akoze predstavovala som si to inak, ale ked sme sa rozkukali tak celkom mile, mala len stala naobliekana v tom domceku a tukala na okno 😀 zatial neviem o nicom co by mi branilo ist. zladte casy a dajte vediet 😉

bianca
21. jan 2011

@daniku mensie ako na Doline?

daniku
21. jan 2011

@bianca ja som nikdy nebola na doline 😀 ale nie je to tak male.....pre par deti asi v pohode, ale celu skolku by som tam nebrala, asi tak 😉

bianca
21. jan 2011

@daniku jaj.Tak to musime napravit.Tam sa oplati hlavne v lete lebo maju ihrisko pod strechou no to radsej dakde na kurty.Tam je super a maju tam aj sprchy co je ako blby argument no nasa sa tam uz kupala 😅 😅 😅 zahrabala sa do pieskoviska 😅 😅 😅

daniku
21. jan 2011

@bianca no myslim ze my mame asi oproti vam doma anjela 😀

bianca
21. jan 2011

@daniku sak uvidis bo to sa musi zazit 😀

daniku
21. jan 2011

@bianca a kedy sa vy tak stretavate, doobedu, poobede? aby som mala aspon zhruba predstavu....mangel mi slubil ze v pondelok ma volno, tak aby som vedela ze kedy ho vyslem do fitka, alebo kde 😀

bianca
21. jan 2011

@daniku no stara partia sme chodili do obedu ale kedze je zima tak je vsetko ihnak.Tu musi cezpolna napisat kedy dorazi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre