Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

daniku
30. aug 2011

@bianca sak ja nicccc, ja som len reagovala na cast vety " kym pojde Barča do skolky" 😀

bianca
1. nov 2011

@ellenie ak sa neurazis rada by som ta pozvala sem.Urcite to tu ozije ak sa tu obavi novy tvar

@daniku @janulabj ejha sme tu tu neako zanedbali zasa

ellenie
1. nov 2011

@bianca dakujem za pozvanie 😀

bianca
1. nov 2011

@ellenie ja len dufam ze sa ti zapaci a gratulujem k miminecku.

janulabj
2. nov 2011

@ellenie vitaj 🙂

@bianca baf 😀

duina
2. nov 2011

Ahojte, aj ja sa hlasim. Nie som celkom BJ, ale okolie, hoci teraz zijeme v BA

janulabj
2. nov 2011

@duina ahoj, odkial si? napíš nam niečo o sebe, nech sa spoznáme 🙂)))

kikaneu
2. nov 2011

ahojte 🙂 jéj, dievčatá, keď ste z BJ tak to mi budete vedieť povedať akí sú tam gynekológovia, počula som samé robré referencie najmä na primára, ale berie pacientky či ani nie? ak nie, tak koho by ste mi odporučili?

kikaneu
2. nov 2011

@janulabj ďakujem, idem čítať 🙂

bianca
2. nov 2011

ejha kocky vitajte

@duina a odkial si?Hlavne ze jadro mas zdrave 😀 ja som bola 10 rokov cezpolna

@kikaneu ja neporadim.Este som sa neodhodlala neakeho tu v BJ navtivit

kikaneu
2. nov 2011

@bianca v pohode, ja si zas u nás v SL neviem žiadneho vybrať, všetko oničom, a BJ je potom ďalšie východisko 🙂 tak zisťujem

janulabj
2. nov 2011

@kikaneu neboj, v Bj isto najdeš, ved nenadarmo vyšla bj porodnica ako tretia na slovensku 😎 😎 😎

ellenie
2. nov 2011

@kikaneu ahoj, ja som tiez bardejovcanka, ale uz niekolko rokov zijem v Prahe. Rodila som v Bardejovskej porodnici a do poradne som chodila k primarovi - je fajn 🙂 Rodila som vsak u MUDr. Katanika, a ten je suprovy 😀

daniku
3. nov 2011

@bianca no jeeeej jak si to tu pocarovala ze novych ludi vidim 😀

daniku
3. nov 2011

@duina
@ellenie
@kikaneu vitajte 😀

bianca
3. nov 2011

@daniku 😀 😀 😀 som robila nabor na ulici 😀

kikaneu
3. nov 2011

@janulabj
@ellenie Ďakujem kočky 🙂 pomohli ste mi....ešte počkám do konca roka, či sa nám náhodou nepodarí a potom pôjdem niektorého dr. navštíviť 🙂

kikaneu
3. nov 2011

@daniku vďaka 🙂

10062010
15. nov 2011

@ellenie ahoj aj ja som rodila pri katanikovi..je fakt super 🙂 aj fesacisko :D

10062010
15. nov 2011

@vi3ka vierka moja majlingova je fajn aj my sme u nej

ellenie
15. nov 2011

@10062010 hej, hej, šumný je šumný 😀

murinka
15. nov 2011

baby,prietoky v bj su kazdy den az od 13.00????

jarus8
13. dec 2011

Ahojte, môžem sa k vám pridať?
Som Bardejovčanka, ale bývali sme v BA, kde sa nám narodil syn. Lenže pred 2 mesiacmi sme sa museli presťahovať, lebo synátorovi nevyhovovalo podnebie a smrad. 😉
Takže usadili sme sa a začínam sa rozkukávať.
Kde chodievate s deťúrencami? A hlavne v tomto počasí?! 😝

janulabj
14. dec 2011

@jarus8 ahoj, vítam ťa teda naspat v bj.....inak zaujimava otazka kam s detmi v takom počasí...ak niekto vie nech to sem napiše, ja som ešte na nič neprišla.... ☹ ☹ ☹ ☹ v lete je to ine, no v zime? materske centrum tu neni, to je asi taky hlavny problem, teda mne chyba 🙂

jarus8
14. dec 2011

@janulabj tak čo keby sme nejaké založili?! 😉

janulabj
14. dec 2011

@jarus8 jááááj aj my sme už take aktivne boli, navnadené, zhanali sme infošky,aj baby pred nami, není to take lahké, ono by nam musel pomoct aj niekto z ,,mesta,, a tým je to šumafuk či tu je mat.centrum.
ale pohrat sa pod zakrytou strechov v bj není až tak lahke 🙂 jedine cukroška,inak pri hotele artin myslim že niečo ako hodinova školka je, no nemam viac info 🙂 🙂
ako sa Ti pači v Bj po čase?

bianca
14. dec 2011

jej tu to zije 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@jarus8 vitaj vitaj medzi nami.Ako uz bolo napisane.Iniciativa ohladom MC tu uz bola a riadna.Tu v BJ je to velmi tazke ale uz som si zvykla akosi.V lete je to tu v pohode no zimu treba neako prezit 😖 my sme chodili do cukrarne minuly rok ale pani majitelka nas po case odtial vyrazila dost hnusne lebo jej vadilo ze tam deto behaju a kricia.Mozno v meste by sa este niekde dalo.V restike na Doline maju malinke ihrisko pre deti aj pocas zimy ale je to fakt malinke

daniku
14. dec 2011

@jarus8 vitaj vitaj, nova tvar 😀 v bj aj v tejto teme 😉

@janulabj janicka zabudla si na laserfood ci ako sa to pise, tusim na doline nieco je, ale neviem ci je to vo vnutri, ja som tam nikdy nebola...hm a na viac hriechov sa nepamatam 😀

daniku
14. dec 2011

@bianca z ktorej cukrarne vas vyhodili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre