Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

gp2000
14. aug 2012

ahojte mamičky z Bj,kto sa tak teší na jarmok ako ja???? 😀 😀 asi viacej ako môj syn 😉 😝 😀

vi3ka
14. aug 2012

@gp2000 ja sa tiež teším. veď to je udalosť roka 🙂 ale už aj malú navnadzujem na kolotoče. teraz sa teší, ale keď sa to stane realitou, tak som zvedavá ako bude reagovať. 😀 😀

gp2000
14. aug 2012

@vi3ka no môj syn sa bojí všetkeho čo hučí,tak som zvedava ako prejdeme okolo kolotočov 😀 😀,ale stale hovorí,že chce isť na autíčka,tak neviem 😅 len nema s kým,tatik nam išiel do prace,a asi príde až ked budem rodiť 😝 😀 a ja sa tam už neposkladam 😀 😎 hehe
ale teším sa na cukrovu vatu 🙂 a dnes som zistila,že idem 23.8 ked začína jarmok do zubarky,a so synom na kožne a že to moje chlapčiatko ma aj meniny 😅 😉 takže určite zamierime aj k stankom s autíčkami a traktormi (maniačik môj)

vi3ka
14. aug 2012

@gp2000 eeejha všetko v jednom 🙂 moja to minulého roku zvládla v pohode-ten hluk, uvidíme, čo bude teraz. moj muž zase nechce ísť s malou na nijaký kolotoč, ale možno že ho nakoniec nahovorím-aspoň na tie autíčka. samozrejme ak sa malá nebude báť.
cukrová vata......to je odysea sama o sebe. ja som schopná ísť od stánku k stánku kde budú predavať vatu a kúpiť si od všetkých 😀 😀 😀 keď som bola pred 2 rokmi v nemocnici presne na jarmok, tak som si rozkázala doniesť cukrovú vatu a sestra mi doniesla takú veľkú v sáčku. to bola mlsanica.och chute si robíme navzájom tuším. ešte musíme týždeň vydržať.

janulabj
15. aug 2012

@gp2000
@vi3ka ženy ale robite chute, koli cukrovej vate by som na ten jarmok aj šla....že mnaaaam, a vela vela vela 🙂

mystery7
22. aug 2012

kto bude na jarmoku??? Ma prist vraj 80 kolotocov 😉

vi3ka
22. aug 2012

@mystery7 a kde by sa pomestili????? určite ich nie je 80. sú na viacerých miestach: na dlhom rade hore i dole a potom aj na komenského pri priemyslovke.

bianca
26. aug 2012

@mystery7 @vi3ka kokos tento rok kolotocov nenormalne,nenormalne,nenormalne.Mala dospava lebo kazdy den do noci neskorej v terene a aj tak problem dostat trubku domov

chantal21
26. aug 2012

@bianca nas to tiez takto preziva,a ked ho vyberiem z kociara sprava sa ako zmyslov zbaveny 🙂.Chvalabohu dnes koniec

bianca
26. aug 2012

@chantal21 hej videla som 😀 nas kocas uz cez 2 roky v sacku zabaleny.Nema to vyznam.

chantal21
26. aug 2012

@bianca tak co si domna netukla,ked si ma videla?Ako keby bol hyperaktivny,tak vystrajal 🙂

bianca
26. aug 2012

@chantal21 jaj moja u mna by sa neviem co muselo stat aby som drgla do niekoho :D mozno keby ze mam par promile v sebe tak aj hej :D

chantal21
27. aug 2012

@bianca Joj tak so nemyslela,ze si sa mala ku mne ozvat 🙂

bianca
27. aug 2012

@chantal21 sak to je jedno moja 😀 akolo Vierky som tiez veeeeeelmi dlho chodila 😀 to len @janulabj vie jaka som 🙂

vi3ka
27. aug 2012

@bianca a ja že kto to kolo mňa krúžil jak planéta okolo slnka 😀 😀 😀

chantal21
27. aug 2012

@bianca 🙂

bianca
27. aug 2012

ale to som proste ja.Ja si nikdy nikoho nepridam sama na FB i ked sme spolu chodili do triedy,nepytam tel.cisla.nerada volam,nerada sa zoznamujem,proste mam stale pocit ze otravujem ludi.Ja radsej cakam a bud sa dockam alebo nie.

mystery7
31. aug 2012

kocky, ako ste boli spokojne s jarmokom?? U nas vyhrali len koniky a pre mensieho detska manez.

bianca
31. aug 2012

@mystery7 nasa na kone chcela ale ked videla ako ich ten sandokan mlati tak ani nahodou.Inak detska manez,retiazkac,bobova draha,auticka a s babkou cinsky drak a twister.Babka sa odhodlala po 30 tich rokoch na kolotoc lebo ju mlada prinutila doslova.Skoda ze som to nevidela alebo nastastie lebo by mi asi srdce vyskocilo od strachu.Inak mlada ma na buduci rok naplanovaneho Hammera.

gp2000
31. aug 2012

môj malý bojko,bol na 11detských kolotočoch 😀 😀 a to som si myslela,že prídeme,sputíme rev,a nasadneme naspäť do auta a pekne,krásne pôjdeme domov.... 😝 😀 lebo sa bojí všetkého čo hučí,vrčí a vrieska.....a na moje prekvapenie...on hned,ked sme pri Hypernove vystupili z auta rovno ku kolotočom a už sa aj škriabe na auto 🙂 tak davaj,rýchlo kupiť žetonik a vozíme sa 🙂 😉 .a toto robil pri každom,aj na dospelacke chcel isť 😉 a mna sa pytal,či s nim pôjdem na tie autíčka.....tak mu vysvetlujem,že ja s takým veeeľkym bruškom tam nemôžem.....a on na mna,že prečo?ved sa potlačíme 😀 😅 😝

bianca
2. sep 2012

tak prdelky zajtra pravou nohou skolkari i skolaci a obzvlast ty co idu prvy krat 😉

janja2502
23. nov 2012

to tu nikto nechodi? pozeram, ze posledny prispevok je zo septembra. fuuuha. Sice ani ja velmi nemam cas, ale dnes som si spomenula na tuto temu tak som tu a tu nikoho 😅

janulabj
23. nov 2012

@janja2502 ahoj, no nechodi tu nikto, nejak kto chce sa ozve na fb a inak nuda, a blahoželam k 7 mesiačikom dnes 🙂

janja2502
23. nov 2012

@janulabj jeeej diky, uplne som na to zabudla. 😅

chantal21
11. dec 2012

Ahojte baby, tak ako vianocne nakupy?

vi3ka
16. dec 2012

@chantal21 čafko😉 u nás fičí internetový nákup darčekov, lebo s tými dvomi sa niekde vytrepat je nemožné:-/ pre Peťušku som kupovala priebežne. Mužovi ešte nemám nič a ani netuším čo by som mu kúpila.🙂 a ty ako? Všetko nakúpené?

chantal21
17. dec 2012

@vi3ka Tak pre Tobiho mame uz aj zabalene,vcera sme stihli 🙂.Tatikovy tiez nemam nic,lebo netusim co mam kupit,2 darceky uz dostal proste potrebne uz teraz a ani nemam sajnu s cim ho prekvapit.Ale asi dnes zbehnem do drogerky a kupim nejaku drobnost,aby aj on mal prekvapko(hoc sa bude na mna hnevat lebo mi vravel ,ze nemam nic,ze nic nepotrebuje.) Este sice nam kupim spolocny darcek pohare na sampus. to potrebujeme ,lebo inak by sme opat pili na NR z vinnovych,no nic strasne by to nebolo 🙂.Objednavala si cez net hracky pre deti?

bianca
17. dec 2012

jej tu to zije

vi3ka
17. dec 2012

@chantal21 ja ešte nemám zabalené, ale tiež som už uvažovala, že by bolo na čase 🙂 neobjednávala som hračky cez net. jednu som chcela, no nakoniec som ju našla i tu v obchode. cez net skor pre sestry a švagrov a našich som riešila darčeky. mužovi som včera objednala cez zlavový portál jeden darček-hoc ho videl 🙂 a aj dnes som mu chcela niečo kúpit, nejaké oblečenie, no sprdol ma, že nech sa neopovážim. chcela som si urobit radost a objednat si kávovar tassimo, no kým som sa zdohadala, už ho vypredali. ☹ ☹ ☹ možno po vianociach budú mat tiež dobré ceny. uvidíme. ale sa čudujem, že muž mi to dovolil 🙂 lebo ja nie som nejak závislácka kávičkárka, ale občas si dám.

@bianca 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa pridaj do našej vianočnej debatky 😀

bianca
17. dec 2012

@vi3ka moja zatial nemam na vianoce cas ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre