Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
28. apr 2009

ahojte
hasim, ze skusky uspesne urobene, uz sa mozem sustredit na to, ze som tehotna 😀 Doteraz som si to ani neuvedomovala, ale uz je na case 😉 . Takze este 2 dni do skoly a som na MD. 😵

raduska2006
29. apr 2009

janja - superr 😵 😵 😵 blahozelam....

bianca
29. apr 2009

janja super.Gratulujem. 😵

janja2502
30. apr 2009

dakujeeeem. 😵 😵

bianca
30. apr 2009

ako sa mate???Horuco?Neviem co mam malej zbalit

raduska2006
5. máj 2009

tak tahat Bardejov z 3. strany, to tu uz davno nebolo......

to tu uz nikto nechodi?????

gabrielkabj
5. máj 2009

nie nikto lebo neni s kým písať všetky ste sa preorientovali na F.... tak načo? 😀 😝 😀

janja2502
7. máj 2009

ja tu som, este som sa nepreorientovala. Mala som pokazeny PC 😒 Ale uz je to hadam v poriadku. Co mate nove? ja uz mam aj tasku zbalenu 🙂 do porodnice.

gabrielkabj
7. máj 2009

to máš možno ešte čas či myslíš že nie? Ale aspoň budeš kľudná, keď to na teba príde. Janja chodíš do Bj ku lekárovi?

bianca
8. máj 2009

Radus co som na Facebooku tak ma ani nenapadne sem pozriet ale nie len sem do temy ale na celeho konika zabudam.

janja2502
11. máj 2009

gabi, nie. Nakoniec som sa rozhodla pre PO. Mame tam znameho lekara, co ma odrodi. 😉

bianca
12. máj 2009

janja uz sa vam to krati

janja2502
12. máj 2009

veru hej, uz o take 3 tyzdne by som aj mohla. Pomooooooooooooc 😅

bianca
12. máj 2009

ja som rodila v 38 tt ale mne to neako nevadilo.Len ten pocit ze mala zo mna vypadne bol hrozny lebo bola strasne nizko

gabrielkabj
12. máj 2009

janja chceš ísť pred termínom?Teda chceš si vybaviť porod na určitý termín?

janja2502
13. máj 2009

gabi ja ti neviem, uvidim co povie doktor. Minule vravel, ze to mozme urobit, ked bude mat on sluzbu. Tak sa asi nejako dohodneme. Ale to az v termine. Ved od 38 tt si uz v termine. 😉

bianca
13. máj 2009

janja si nemohla spat rano ci este nebodaj chodis do prace?Uz by si mala mat MD nie?

janja2502
13. máj 2009

ano bi, uz som na MD. Ale dodo isiel rano do prace,tak som uz nevedela spat. 😉
NOrmalne sa zacinam nudit na MD. Veci mam uz oprane, vyzehlene, taska pobalena. Ja uz neviem co robit. Ani vonku velmi nemozem pomahat, ved by som chlapom na stavbe len zavadzala. 😖

bianca
13. máj 2009

ty sa neblazni a pekne odpocivaj.Pamataj na to ze potom uz nepojdes ani na zachod kedy chces.Ziaden rychly nakup.Ziaden rychly odchod.Nikdy uz nepojdes na lahko iba s kabelkou tak si to uzivaj.Chod na kozmetiku,ku kadernicke a hlavne vela odpocivaj a len skoda ze sa odpocinok neda zamrazit a potom pouzit

janja2502
13. máj 2009

to mas pravdu, naspala by som si dopredu aspon na mesiac. Ale ku kadernicke pojdem buduci tyzden. Aj na kozmetiku by som sla, len sa mi nechce trepat do BJ samej. Dodo je do vecera v praci. 😒
inak mala sa ma ako?

bianca
13. máj 2009

nasa dobre.Teraz sme doma tak ma okolo seba milion ludi ale staci ked zajdem za roh tak pocujem MAMAMAMAMAMAAAAAAAAAAAAA

janja2502
13. máj 2009

heeej, to uz rozprava??? 😕

janja2502
13. máj 2009

inak uz aj ja som sa zaregistrovala na f......, ale este ani neviem, co vsetko sa tam da robit 😒

jurocko
13. máj 2009

janja tak tebe sa to krati?a akeho lekara mas v PO?a kde stavate domcek?ak som dobre pochopila,a meno mate vybrane?

hodila som nove fotky-kuky kuk
bianca a ti si odkial?teraz si doma?chodis aj do BJ?

bianca
14. máj 2009

janja tak mi posli do IP meno pod ktr.si zaregistrovana a ja si ta najdem

jurocko ja som s obce Janovce.Momentalne sme tu ale v sobotu uz ideme do Ostravy

bianca
18. máj 2009

co to ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

raduska2006
19. máj 2009

Bi, asi vsetci na FBBBBBBBBBBBBBBBBBB 🙂 🙂 🙂

janja2502
19. máj 2009

ahojte, konecne som tu nakukla. Nestiham, lebo chodia nam murari murovat, tak musim stale k domu lietat, ze co kde chcem a ake siroke ma byt...... a este musim aj obcerstvenie nosit 😀

bianca
19. máj 2009

radus faaaaakt 😀 ?

janja ty neblazni a odpocivaj.

raduska2006
20. máj 2009

Janja, nezavidim...jak vravi Bi, odpocivaj.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre