Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
30. jún 2010

@macikjm mozem dnes vecer.Budem tam lebo nam odpisuju vodu

macikjm
30. jún 2010

@bianca ok.... 😀

raduska2006
2. júl 2010

Ahojte 🙂

bianca
2. júl 2010

no pusinky jaksik nam to tu vazne...kuscok slunko vyskocilo a uz tu ani duse 😀

@raduska2006 cau.Kedy idete na slovac ha?

raduska2006
3. júl 2010

@bianca 23.7. by sme mali docestovat....dame stretko??? uz som sa dohadovala aj so Slavkou (jurocko), ze sa jej ozvem..tak mozme ist niekam na kavu 🙂

bianca
3. júl 2010

jasne ze dame.Budete mobilni?Na Doline pod VMB je super terasa a pri terase detska hernicka kde sa mozu deticky vyblaznit a nic sa im nestane

raduska2006
3. júl 2010

to vies, ze budeme mobilni... az dojdeme, tak sa ti tiez ozvem a nejako sa dohodneme....aj ked Dolinu mam celkom z ruky :(

bianca
3. júl 2010

no to hej ale ja moc BJ podniky nepoznam takze nam budu musiet kocky poradit kam mame zajst

raduska2006
3. júl 2010

tak kocky radte 🙂

gabrielkabj
3. júl 2010

Radka veď máte auto či nie?

Dolina je ok a my to máme blízko heh 😀

bianca
3. júl 2010

@raduska2006 aspon sa raz ty prejdes ku nam a nie my k tebe 😀 si robim srandu.Osobne si myslim ze na Dolinu by sa prifarilo viac bab nie?Ci?

raduska2006
4. júl 2010

gabi...mame, ale ja niesom sofer :( a toho mojho tam urcite tahat nebudem...by sa len nudil...
Bi - Dolina je v pohode...spracujem brata, nech ma odvezie ..alebo pojdem autobusom ....alebo pesi s kociarom... 🙂

bianca
4. júl 2010

@raduska2006 spracuj Stevka a mozno sa tam zasa stretnu s petrom.Ja ho sice vyhodim aby siel pekne makat

raduska2006
4. júl 2010

@bianca no skusim ho na to nalakat.... :D

macikjm
4. júl 2010

ahojte...aj v laser foode je pekne a je tam nieco nove pre deticky, aj v exterieri...nevidela som, len baby zo stretka vraveli...a je to pri obchodnej akademii...ale ja som tiez za dolinu... 😀

bianca
4. júl 2010

@macikjm myslis ten Bardejovcky akoze mekac?Teda aspon tak to nazval moj bracho.Ja som tam este nebola nikdy.

takze zatial 3 ks Dolina-Este datum dohonut.

janulabj
4. júl 2010

baby teda ak neva tak ešte + 2 kusy- ja a Slávka 😀
a ten laser food kde je presne? by som zašla kuk 🙂

bianca
4. júl 2010

@janulabj no super dievcence.Taku divocinu este Dolina asi nezazila 😀

raduska2006
5. júl 2010

jeeej ako pekne sa zbierame..... 😀 😀

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
6. júl 2010

@tobina hm diky za info.To zne viac ako zaujimavo.

zeny co vy na to ha?

raduska2006
6. júl 2010

tak to je super, ze to tam maju.....zeby sme sa presunuli miesto doliny??? 😀 😀

janulabj
6. júl 2010

ja som za.
a aj to je bližšie,aj ked ešte stále neviem kde presne to je 😀 😀 😀 možno aj hej,len ten názov mi nič nehovorí 🙂 tož kde to je?

raduska2006
6. júl 2010

pre mna je to tiez lepsie...nemusim cakat na bus, alebo sa dohadovat s bratom.....nalozim malu do kociara a o 10 min. som tam 😀
janula, myslim, ze by to malo byt niekde pri Obchodnej akademii... sak baby nam to napisu 😀

vi3ka
6. júl 2010

@janulabj ak sa nemýlim, je to vedľa vchodu do budovy Cirkvi bratskej, alebo vedľa krčmy pri Obchodnej akadémii. teraz je to taký modrý dom.

jurocko
7. júl 2010

ahoojteeeeeeeee..ja som stale v dlhej luke........a tam internet nemam...teraz sme u kmotry tak som sa prisla na vas mrknut......jooj mame vela stale roboty ani neviem ako dni utekaju....jasne ze dojdem s detmi...mne je to jedno kde ci v laser alebo v doline...v laser sa mi tiez paci ale brala by som dolinu.............necham na vas a prisposobim sa ...super tesim sa....
23.7.ideme do Bratislavy na promocie karinkinej krsnej strasne sa tesime ..super vyletik..... 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉
tak raduska len mi pootom dajte cez smsku vediet kedy sa to bude konat a dufam ze dojdeme rada by som vas spoznala.....
stale na vas myslim.....caUteeeeeeeeeeeee

raduska2006
7. júl 2010

@jurocko a kedy sa vraciate spet do Bj - myslim z promocii...

jitulkabj
7. júl 2010

Ahojte, ja som asi bola par tyzdnov prepnuta, uplne som zabudla na vas!☹((( My sme najprv riesili Loriankinu alergiu, ktora sa jej nakoniec potvrdila ( na pel), zo zaciatku musela brat dost vela liekov a nemohli sme vobec von. Potoms a uz pocasie zlepsilo, aj jej stav, tak sme sa mohli prechadzkovat...
.........a stretli sme sa nahodne aj s macikjm🙂), ktora sa nam milo prihovorila, lebo ja by som ta naozaj nespozanla🙂) Vlastne, ostala som dost mimo, ze kto-co, aj mi Ninkine meno v tej sekudne vyplo, ale snad prijmes moje ospravedlnenie apochopenie, nestava sa mi to casto🙂)))Nabuduce uz budem pohotovejsia🙂)))

To stretko sa mi paci, vyborny napad!! my sa vraciame z dovolenky 23.7. tak ak by ste datum stretka posunuli na napr. pondelok 26.jula, to by bolo fajn. Alebo kedykolvek potom. lebo nerada by som prepasla sancu spoznat vas vsetky🙂)

Vsetky pekne pozdravujem, hlavne deticky...a teda do skoreho pisania a videnia🙂)

papap

bianca
8. júl 2010

hojte

@raduska2006 ale inak musime na bus mi z VMB 😀 😀 😀 😀 😀

inak dnes som sa dozvedela ze aj pri Rolande su trampoliny uzasne vraj pre deticky

bianca
8. júl 2010

pardon MY

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre