Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
7. máj 2008

no o tom nic neviem...snad tam ziadna nebude.ja ich velmi nemusim

bianca
7. máj 2008

silwietta no radsej nebit.Ono vediet o niektorych veciach je tiez na nic

bianca
7. máj 2008

radus ja ich vobec nemusim.Ked som praxovala na gynde v KE tak tam mali vzdy izby rozdelene a pokial nebol stav nudze tak sa nemiesalo

raduska2006
7. máj 2008

som minule skusala zratat, kolko ma bude stat ten porod, a bola to celkom pekna palka 😠 asi porodim doma

bianca
7. máj 2008

radus a preco?

silwietta
7. máj 2008

no ja ich tiez nemusim... dufam, ze sa mi nepodari ziadnu stretnut na izbe...

silwietta
7. máj 2008

bianca ti verim, ze vediet prilis vela je niekedy na skodu...

raduska2006
7. máj 2008

no ved ma to bude stat skoro pol vyplaty 😝 😝

bianca
7. máj 2008

silwi tak tak

radus a co budes platit?

silwietta
7. máj 2008

radus, ale ved si v cechach zdravotne poistena.. nie?

raduska2006
7. máj 2008

no nadstandard 500 na den, pobyt v nemocnici za seba a mimco, otec pri porode, epidural (este nie som rozhodnuta), a boh vie co este budu chciet....

Silvi som poistena, ale na tieto veci sa poistenie nevstahuje...

bianca
7. máj 2008

radus tak to hej.To mas pravdu.Ja mam vo fakutke aspon aku taku istotu ze ked sa rozhodnem pre epi(co zatial ani za nic nechcem)tak si aspon vyberiem pichaca 😀 bo snimi roky robim

silwietta
7. máj 2008

radus, tak to je jasne... ja som sa zlakla ze aj za samotny porod musis platit...

bianca
7. máj 2008

inak mi dnes koncime 4 mesiac tak sme strasne happy

raduska2006
7. máj 2008

bianca - je pravda, ze poo epi boli este tak 2 dni chrbat??? prave koli tomu nad tym este len uvazujem...

bianca
7. máj 2008

radus a musis lezat min.24 hodin.je to ds.Ja to nechem riskovat,ale kamos sa mi smial ze ked na to pride tak budem kricat,,pichni mi to,,tak som zvedava

raduska2006
7. máj 2008

no prvy porod som zvladla bez..ked som si ho popytala, tak mi bolo povedane, ze som v BJ a nie v Amerike....ale lezat 24 hod. nechcem

bianca
7. máj 2008

to sa musi lezat lebo sa jedna o zasah do miechy

raduska2006
7. máj 2008

pozeram, ze mas uz vybrany kociar..presne ten isty ma kamoska uz doma v sedo oranzovej kombinacii

silwietta
7. máj 2008

ja mam z epi trocha strach...

radus, je to tak hrozne, ze by sa to bez epi nedalo zvladnut? ja si tak naivne myslim, ze bolest znasam celkom dobre...

raduska2006
7. máj 2008

Silvi - neni...aspon ja som to mala v klude...prisla som o 12.00 v noci do porodky, do 7:30 som si tam pospala a o 8:00 sa narodila mala...da sa to zvladnut aj bez epi...

silwietta
7. máj 2008

tak to je super... lebo ja mam z epi vacsi strach ako zo samotneho porodu 😝 aj ked neviem ci si to potom este nerozmyslim 😀

raduska2006
7. máj 2008

silvi porod alebo epi 😀 😀

bianca
7. máj 2008

radus to fakt?A kde ho kupila?Je s nim spokojna?

silwietta
7. máj 2008

radus ten porod ma neminie... ci vies o nejakom sposobe ako sa tomu vyhnut 😝

raduska2006
7. máj 2008

no ona bude rodit tak ako ja, takze este neviem ci s nim je spokojna...vcera som ho s nou bola omrknut..je pekny, ale zdalo sa mi, ze tam je mala vanicka - s fusakom tam mimco vojde len tak tak..inac, kupovala ho na poliklinike v tom obchode..najprv sa objedna a nejak do 3 tyzdnov jej prisiel.

silvi- ist tak na cisarsky? 😝 😝

bianca
7. máj 2008

radus ani nevies ako si ma potesila,lebo v OV ho nikde nemaju a museli by sme ho na pas blind objednat s netu.Inak ja som pozeraĺa na tu vanicku arozmeri su take ako skoro u vsetkych a predava sa k tomu aj fusak presne to toho kociku

raduska2006
7. máj 2008

na tej poliklinike ho maju aj vystaveny, ale v ciernej farbe

bianca
7. máj 2008

radus tak to tam hned skocim ked budem na gynde.No hned.23.5.Kedy mas poradnu?

raduska2006
7. máj 2008

ja az 3.6. ale budem si uz pomaly vyberat dovcu, lebo mi ju v praci nepreplatia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre