Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
16. aug 2008

kde ste???? ☹ ☹

bianca
16. aug 2008

radus tu ale dnes je konecne prvy den Peter doma tak sme cely den prelezali v posteli a prejedli az vecer sme zasli na nakupy a zasa sme o krok blizsie k vybavicke

raduska2006
17. aug 2008

jeeeej Bi, tak to ste sa mali super...do Bj tento mesiac nejdete???

bianca
17. aug 2008

ideme ale zajtra este planuje dat Peter auto do servisu(bo vraj nechce riskovat ze nepofachci az bude treba)
inak dnes sme boli konecne kupit postielku.Heureka 😀 len matrac nevieme aku

lovacka
17. aug 2008

cau bianca 🙂

silwietta
18. aug 2008

caute bardejovcanky... co je nove?

sonoga
autor
18. aug 2008

no, silvi, boli sme v piatok vonku. trochu sme popili (trochu viac), ale ty kokso. ved to same deti chodia von. Morca uz nie je to co byvala niekedy. a teraz vo velkom fici Dolina, ale kedze je tam dost vela ludi a deti z Vinbargu, tak ja ju velmi nemusim (este ma nejaky pacienti stretnu ozratu 😀 )

silwietta
18. aug 2008

no tak to potom musis chodit na odlahlejsie miesta, aby ta pacosi nevideli v nezelanom stave 😀

bianca
20. aug 2008

ahojte.Tak my sme uz v BJ a je tu hnusne horuco 😝

silwietta
22. aug 2008

bianca takto je teraz asi vsade....

sonoga
autor
22. aug 2008

ja ani neviem ako je vonku, lebo som stale v lekarni ☹ . Sice tu mam zapnuty ventilator (budem musiet navrhnut vedeniu klimu 😀 ), ale vonku vyzera byt hnusne 😝

bianca
22. aug 2008

soni nemate nahodou v lekarni Essentiale forte?Zaujimalo by ma kolko to stoji na slovensku lebo to brachovi dr.neche napisat lebo vraj je to velmi drahe

sonoga
autor
22. aug 2008

mame.
100-tbl stoji 444,60 a doplatok pacienta je 129,6 a 50-tbl stoji 247,7 a doplatok je 90,20.
a obvodny to nemoze pisat, musitam byt odporucanie od internistu, geriatra alebo gastroenterologa
takze tak. je to dost drahe.

bianca
22. aug 2008

diky.Si zlaticko.Som cakala teda horentnejsiu sumu.

silwietta
23. aug 2008

soni tak to budes mat asi zlozite rokovanie s tym vedenim 😀

silwietta
23. aug 2008

ozaj uz dosli vasi s mirkom z dovolenky?

sonoga
autor
23. aug 2008

prisli zo stvrtka na piatok o jednej v noci. kedze rano Mirko este spal (u nasich) a ja som isla do lekarne, tak som ho videla az ked som prisla z lekarne. stal pri notebooku a na striedacku hral a pozeral telku. asi musel dobehnut to co zameskal. ale ani si ma nevsimol.

silwietta
23. aug 2008

no bol zaneprazdneny chudacik... nestihal si este aj mamu vsimnut 😝

raduska2006
25. aug 2008

kde ste kto???? ☹ ☹ ☹

ja som mala od stvrtka navstevu z Bj, tak som nejak nemala cas na konika.bola tu mamka a brat - pozriet sa na malu..

sonoga
autor
25. aug 2008

radus, ja som tu. teda raz za cas sem kuknem. boze, stresy. este tyzden a Mirko nastupuje do skoly. zacinam mat taky pocit, ako ked ja som chodila do skoly a koncili sa prazdniny.

bianca
25. aug 2008

radus ja som cakala kedy sa pzves.Som myslela ze mas mimo net a nechcela som otravovat Hufi

raduska2006
26. aug 2008

Soni - neboj, urcite to spolu zvladnete...nie je to az take hrozne 😉 😉 drzim Mirkovi palce, nech sa mu v skole paci a dari..

Bi - net uz mam v poriadku, len som trochu nemala cas. Hufi je na chalupe a dovolenkuje....co ty, kedy sa vratis do Ostravy, nech skusime naplanovat dalsie stretko. 😀

vcera som tu nasla novu temu - Bardfejov a blizke okolie, tak som holke napisala, nech pride k nam...asi nas prehliadla

sonoga
autor
26. aug 2008

bianca, dnes som bola s Mirko v Riskovi kupit Mirkovi na telesnu biele tricko a teplakovu supravu, tzv. cvicebny ubor 😀
Nam dali na zozname, ze to mame kupit (okrem inych veci)

bianca
27. aug 2008

ahojte

radus vraciame sa po Jarmoku v nedelu a 5.9. o 8:30 mam poradnu

soni kosko to su este predpisove ubori 😨 ?

sonoga
autor
27. aug 2008

silvi, vsetko naj k meninam

bianca, tak nam len napisali, ze mame kupit biele tricko a teplakovu supravu na telesnu. ale zeby museli mat aj cervene trenky, ci co to nosili chalaniska, tak to nie.

silwietta
27. aug 2008

dakujem soni 😉

silwietta
27. aug 2008

s tymi ubormi je to dobre... som nevedela ze to este fici 😝

bianca
27. aug 2008

jaj deka ja som nenavidela glotky 😝

raduska2006
29. aug 2008

ahojte,

tak ako? jarmocite??? 😀 😀

bianca
29. aug 2008

radus ahoj.DObre jarmocime.Vcera sme boli vecer a uz mi aj stacilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre