Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
16. nov 2008

och to ma mrzi.... ☹ si potratila???

bianca
17. nov 2008

ahojky

janja ano

Soni mam otazocku zase na teba.My davame malej UM Hami 1 HA.Mamka sa v Bardejove pytala v lekarni ci ju maju a tvrdili jej ze sa vobec nevyraba 😲 😲 😲 je to pravda?Lebo mi pride divne ze v ČR ju maju v kazdej lekarni

sonoga
autor
18. nov 2008

bianca, jasne ze je aj u nas. len to mlieko lekarne bezne nedrzia, kedze vacsinou mlieka typu HA predpisuju lekari na recept a ide hlavne o mlieka Nutrilon a Beba. Ale diler mi nukal aj toto mlieko, len ja ho napriklad objednam az ked mam nejakeho pacienta, ktory by ho chcel. Takze nie je az taky dopyt po tych mliekach. Ale urcite sa da objednat, jedine, ze by bol u nas nejaky vypadok alebo co.

bianca
19. nov 2008

Soni dik za odpoved.To je super ze tu je mlieko na recept.V CR nie a vsetko kupujeme.Na recept sa dava iba pri prekazanej alergii na kravske mlieko.Podla mna je to diskriminacia ale co uz.Keby sa nam doma stal neaky pruser s mliekom keby nam nahodou doslo tak sa stavime za tebou v lekarni 😉 😉 😉

raduska2006
24. nov 2008

Ahojte

bianca
24. nov 2008

hoj Radus.To tu akosi zapada prachom.

raduska2006
25. nov 2008

Ved pozeram, ze tu nikto nepise.... ako ste dopadli na kontrole kycli???? mohli by sme ist zas vyvencit tie nase mimca..uz sme davno neboli 😉

janja2502
25. nov 2008

Caute baby, co mate nove? Posluchaju deticky???
Moje je pajedne, uz mesiac mi je zle a zvraciam. OOOOch kedy to uz prestane. 😖

bianca
25. nov 2008

radus Peter ide do roboty az v pondelok a baby ma este tahaju na prac.vecierok a chcu prist na navstevu tak neviem kedy ale nakoniec sme kupili ten fusak tak mozme trajdat celu zimu.Inak kycle nic moc.Doporucila nam preventivne siroke balenie a kontrola za 8-9 tyzdnov.Akurat dnes na poradni sme sa s dr.dohodli ze skusime nutrilon pepti koli tomu zvracaniu.Inak som bol minule v soku ako islo hore Hami.Nutrilon je ale o dost drahsi tak som zvedava ci bude aj ucinny.Inak som dnes bola aj za Jardom(Som si z kontroli po 6-nedeli spravila rovno po dvoch mes)a vobec sa mu nepacilo ze nemam este mrchu.Som zvedava co z toho bude

janja hlavku hore.Mne bolo zle do 6 mesiaca 😀 😀 😀 ale ja som skoro negrcala iba mi bolo zle ale furt.Cez den,v noci no stale.Pomahali mi jedine haslerky.Inak sa utesuj tym ze ked ti je zle tak je pravdepodobne vsetko v poriadku a mimi pekne rastie a hladina hormov stupa

bianca
28. nov 2008

😲 😲 😲

anabell66
28. nov 2008

no vsak presne to si hovorim. To tebe bolo tak dlho zle? Ani ma nestras. 😖

bianca
28. nov 2008

mas novy link?

bianca
28. nov 2008

teda nick?

janja2502
28. nov 2008

mam nicky dva. Tu pisem s tym, kde mam aj foto. Len teraz som sa pomylila. Co porabas dnes? 🙂

bianca
28. nov 2008

len bacha aby to nezistil admin.Nesmie sa to podla pravidiel fora

inak my prave uspavame malu.
Ako ti je?

janja2502
28. nov 2008

tak vela stastia. No mne je ako na kolotoci. Cely den mi je zle a to som rada, ze som nezvracala 😒

bianca
28. nov 2008

skus Haslerky.Ja som mala az hubu zodranu od nich ale aspon som mohla zit

janja2502
28. nov 2008

och, to ja haslerky nemusim ani v normalnom zivote 😀

bianca
28. nov 2008

ja tiez nie ale to jedine mi zaberalo.ja celkovo cukriky nemam rada

janja2502
28. nov 2008

ani ja, juuuj dnes som dostala taku strasnu chut na pivo. Strasneeee 😀 😀

bianca
28. nov 2008

tak si daj.Ja som mala vzdy plnu chladnicku nealkoholickeho kedze bolo leto a ked doslo tak som si dala i 2 dcl normalneho

janja2502
28. nov 2008

som si dala, ale len trosku. Lebo sa bojim 😒

bianca
28. nov 2008

neboj.Fazulke neublizis pokial nebudes denne nasavat a zajtra posli Doda na nakup 😉

janja2502
28. nov 2008

no ideme my spat. Dobru noc 🙂

bianca
28. nov 2008

dobru

adkami
29. nov 2008

ahoj soni...mohla by si mi prosim ta ako farmaceuticka a mozno aj ako mama co mam robit ked maly sa nevie sam vykakat...skusam cvicenie cajiky masaze bruska dokonca aj spinka na brusku a nic nepomaha...a to mu musim uz potom pomahat rurkou lebo nechce kakat a uz sa potom trapi... porad mi prosim nieco....dakujem velmi pekne... ☹ ☹ uz som z toho zufala....a to mu pomaham tou rurkou uz tyzden lebo sa vobec nevie sam vykakat....bojim sa ze uz si navykol na to....dakujem.... 🙂

bianca
30. nov 2008

tak to by zaujimalo i mna.Po prechode na Nutrilon alerggy care ma s tym mala problem 😖

raduska2006
30. nov 2008

Ahojte....

tak to my riesime opacny problem 😉 mala kaka po kazdom jedle...niekedy sa az bojim, ze to nie je v poriadku...

bianca
30. nov 2008

radsu ja som ti dnes chcela volat ti nejdete vonku ale ked som videla co sa tam deje tak som polozila telefon.U nas sa tu povaluju kontajnere po parkovisku

sonoga
autor
30. nov 2008

skuste najprv nejake probiotika. u nas su vyborne kvapky BioGaia, tie su az od stvrteho mesiaca, skor len na odporucanie lekara, aby sa neprehliadla nejaka choroba. Alebo prasok Infant Dophilus. Adi, skus pozriet u vas na nejake probiotika. To by malo upravit stolicu. a ak nie, tak ju treba zmakcit, ale to by ti uz mal doktor odporucit u takeho maleho babatka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre