Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

gabrielkabj
18. máj 2008

snád ta spiatočna bude lepšia 🙂

bianca
18. máj 2008

no snad hej.Vraciame sa iba koli poradni takze sa mozno na otocku vratime spat do BJ.To bude sranda

raduska2006
18. máj 2008

Gabi - prisla..dik.

Bianca - no cestu vam nezavidim...snad budeme mat viac stastia...no mozno s niekde stretneme na ceste

tak ja som uz vyprala 2 pracky, obed na polovicu uvareny, a dokonca som stihla upiect aj kolac...sa sama divim, aka som dnes aktivna 😀

bianca
18. máj 2008

radus ahoj

mna tu rozculuje babina.Uz na nu nemam nervi 😔

raduska2006
18. máj 2008

tak ju posli niekam do kostola, alebo na prechadzku 😀 😀

bianca
18. máj 2008

mam brochitidu tak tu lozi a do vsetkeho kasle.Ma rano nastvala lebo som povedala ze navarim nech nas nenakazi jak do toho kycha no a mas rozum?Vstala skor ako ja a spravila obed.Tak si to hold bude jest sama

raduska2006
18. máj 2008

no nieje nic lepsieho, ako byt znova doma 😀 😀 😀 zober manzela a chodte na obed niekde do mesta...no som zvedava, kolko bude trvat mojej rodine, kym sa v BJ nastvem.snad sa to tentokrat nestane, aj ked tomu neverim...

bianca
18. máj 2008

to teda hej.Ja sa tu aspon s babinou pochytim vzdy.Ona je fakt strasna

inak sak mi sme sa aj rano rozhodli ze pojdeme lebo som dostala chut na vypr.syr a hranolky 😵

raduska2006
18. máj 2008

tak si to poriedne uzi...nie je nic lepsie, ako papkat, ked niekto iny navariiii 😀

bianca
18. máj 2008

no prave.Uz som si bola dat natacky na hlavu nech som krasna

silwietta
18. máj 2008

cafte baby

bianca
18. máj 2008

ahoj silwi

silwietta
18. máj 2008

pozeram, ze aj vy sa s niekym doma stale pochytite... ja najcastejsie s mamkou... a klasicky kvoli nejakej pitomine...

raduska2006
18. máj 2008

ahoj silvi...

tak ja tiez s mamkou...a vecsinou koli malej. sa mi zda, ze ked sme v BJ, tak ju nejak velmi rozmazluju 😠

silwietta
18. máj 2008

no moja mamka sa ma snazi kontrolovat akoby som mala 5 rokov... no ono je to totizto jej pracovna deformacia... bola ucitelka v materskej skolke, takze stali mi kontroluje ci som si umyla jablko, ci mam zakryte krize, ci mam rukavice v zime a tak...

bianca
18. máj 2008

joj pozeram babusky ze to mame doma podobne,len mne do toho kontruje este babina a je pravda ze vetsinou sa i s mamou aj koli babine pohadame

silwietta
18. máj 2008

asi to bude tym, ze sme vsetky dlho mimo domu a ked sa tam vratime, mamy nas beru ako male deti...

bianca
18. máj 2008

tak to urcite

jejda na nas sa zenie strasna burka 😕

silwietta
18. máj 2008

u nas sa zenie odvcera a este stale poriadne neprsalo... kurnik zas bude treba polievat...

gabrielkabj
18. máj 2008

v Bj prši jal šalene hrozna burka brrrr inač ahojte

bianca
18. máj 2008

gabi ahoj.Mi sme 16 km od Bardejova a uz sa to asi ukludnuje

raduska2006
19. máj 2008

Dobre ranko 🙂

V Ostrave prsi od vcera ☹ zacalo tak okolo 17:00 a nejak to pokracuje doteraz..ale nic az tak hrozneho..

bianca
19. máj 2008

ahoj ahoj ahoj

raduska2006
20. máj 2008

🙂 🙂

huraaaaaaa, kon zasa funguje....

bianca
20. máj 2008

radus mne fungoval uz aj vcera vecer

sonoga
autor
20. máj 2008

ahojte. tak sme doma. no, aj v humennom prsalo, ak sa to tak da nazvat. doobedu slnecno, poobede sialene burky.
tak, Mirkovi uz vybrali nosne mandle. v pondelok mal zakrok. on to asi tak nevnimal, ale ja by som to uz nechcela zazit. a dufajte, ze vasim detom nebudu musiet vyberat mandle, ci uz nosne alebo krcne, lebo je to hrozneeee. ani nie tak pre dieta ako pre matku, ked pozera na svoje dieta a jedine ako mu moze pomoct je, ze sa k nemu prihovara. ale to mu bolest neutisi, nezohreje neulavi od nevolna ☹ ☹ ☹
a to mu vyberali len nosne. a vraj krcne mandle je este vacsi masaker. a Mirko ma zvacsene aj krcne. tak len asi budeme cakat na verdikt doktorky.

bianca
20. máj 2008

son mne vyberali nosne v detstve a bol to ako pises masaker.Krcne mi tiez chceli vybrat a mam ich do teraz a som ok.Vtedy ma zachranila iba dr.ktr chcela iba pockat ako to bude a je to dobre

sonoga
autor
20. máj 2008

no, a tebe asi este vyberali pod lokalnou anestezou, nie? tak to teda muselo byt hrozne. teraz mi dali na vyber medzi celkovou alebo lokalnou a ja som vybrala celkovu, lebo si myslim, ze je to aj lepsie pre dieta.

bianca
20. máj 2008

no mne vyberali pred 23 rokmi a vraj to bolo sado maso.Vtedy sa neuspavalo na mandle

silwietta
21. máj 2008

ahoj Soni, som rada ze to mate uz za sebou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre