Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
22. jún 2008

tak to si teda dobra...mne nedala nic. ale uz mam na nu taktiku..je to totiz rodina od tej mojej znamej. tak mi vraveli, ze vraj ju mam pozdravit a vraj zmeni pristup 😀 😀 tak uvidime 1.7. ci to zaberie...

a kolko tam bolo kusov??ja kupujem v tescu tie fialove. pocula som na ne dobre referencie a nie su az take drahe a je ich tam celkom dost... niekde pri Future je vraj velkosklad s jednorazovymi plienkami za dobru cenu - to su tie co tam chyba nejaky obrazok ...tak neskor skusim

bianca
22. jún 2008

radus o tom velkosklade tiez viem.Kamoska tam chodila a ja tam asi tiez pojdem len pozistujem co a ako.
ona hovorila ze to dava az pred porodom 😉 ale ja som bola neoblomna bo viem ako to v zdravotnictve chodi 🙄
Co sa tyka tych plienok tak v tom boxe bol 1 ks
Ideme za svokrovcami a potom za ocinom na rybnik dzat mu palce aby dobre brali

bianca
25. jún 2008

kde ste? 😨 😨 😨

silwietta
26. jún 2008

tu 😎

bianca
26. jún 2008

silwi ako sa mate?Co meno pre maleho?

lovacka
26. jún 2008

cau bianca 😉

lovacka
26. jún 2008

idem ta tu pootravovat
😀

bianca
26. jún 2008

caf moja.Ty mozes

lovacka
26. jún 2008

no nudim sa v praci neuveritelne 😀

bianca
26. jún 2008

jaj.My sme teraz dosli domov.Sme boli cely den v pr....

lovacka
26. jún 2008

a kade ste sa flakali
my sme planovali ist do francuzska ale nakoniec zmena planu musime ist na sk lebo mam choru babku a je to dost zle tak aby som ju este stihla ☹

bianca
26. jún 2008

to my je luto ☹

my sme boli v KE a do teraz na rybniku grilovat

lovacka
26. jún 2008

juj vam je hej no asi uyz nic nenarobime len musime cakat ze ako bude ta svina rakovina prebiehat.
dufam ze to enbuide mat rychly priebeh a ze to bude hlavne bezbolestne

bianca
26. jún 2008

a kedy idete?

lovacka
26. jún 2008

no ideme az koncom augusta tak dufam ze to bude v pohode l;ebo tak sme uz mali naplanovanu dovolenku v praci

bianca
26. jún 2008

my budeme asi tiez doma ale to vas nebudeme rusit.Co auto?

raduska2006
27. jún 2008

Ahojte....hlasim ze sme stale 2v1 😀 😀

bianca
27. jún 2008

radus ahoj.Ako mala?Uz sa k dacomu chysta?

raduska2006
27. jún 2008

este nie....ale uz by sa mohlo 😉 to teplo ma raz zabije....

bianca
27. jún 2008

verim ti.Mna zabije asi vlastna rodina.Sa s nich asi zblaznim

sonoga
autor
27. jún 2008

raduska, no uz sa ti to krati, co? cakam, ci nenapises, ze uz mas po a este stale nic. mne vychadzal termin 8.8., do 37tt som bola este na rizikovom, ale ked ma prepustili, ze uz nie som rizikova a moze sa to hocikedy narodit, tak som robila vsetko repto, aby som to popohnala. a popohnala som to tak, ze sa Zina narodila presne 8.8. este sa ma aj lekari pytali, ked som chodila do nemocnice na prietoky, ci mi to nahodou nezastavili uplne a ci nebudu musiet vyvolavat.

silwietta
27. jún 2008

ahojte babule 😎

silwietta
27. jún 2008

bianca, meno este stale nemame... len nam pribuda navrhov z celeho okolia... ved mame este cas... a ked budem musiet narychlo nieco vymysliet tak to bude asi Misko 😉

silwietta
27. jún 2008

radus, este nejaky tyzden dva vydrz a potom sup ho na to... ale malinkej je lepsie v tychto horucavach u teba v brusku...

bianca
27. jún 2008

joj babulky do teraz som stala pri rure.Piekli sme s mamou zakusky a kolace.Este ze mame v kuchyni relat.chladok a stolicky

raduska2006
27. jún 2008

soni - aj by som to popohnala, ale mame este este cas...no nebola by som proti, keby to bolo aj dnes....

bi - by sa mi nechcelo piect...inac, mali sme tu poriadnu burku a zenie sa to na Slovensko...

bianca
27. jún 2008

radus to fakt?Tu poprsalo a teraz svieti Oskar ako sv...

raduska2006
27. jún 2008

aj tu je teplo, ale v stredu bola riadna burka...som sa divala z okna ako sa nam lamu konare na stromoch....

bianca
27. jún 2008

fuha.Dufam ze mame byt ok

raduska2006
27. jún 2008

no pokial si nemala okna dokoran, tak by mal byt v poriadku.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre