Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

sonoga
autor
6. feb 2008

praveze, ked mas trvale bydlisko na Slovensku, tak dostanes tu, a teraz je to 25000. a dieta sa moze narodit aj v zahranici

bianca
6. feb 2008

fuuuuha.To fakt?To este musim pozistovat,lebo svokra pracovala a svagrina,este pracuje na socialke v BJ,tak uvidime

sonoga
autor
6. feb 2008

no, od 1.2. 2008 je to tak, ze dostanes prispevok pri narodeni dietata, co je neviem kolko, a po 28 dnoch si musis poziadat a pokial dieta zije, tak ti doplatia do tych 25000

bianca
6. feb 2008

a keby sa podarili dvojcata?????

sonoga
autor
6. feb 2008

tak to ti neviem povedat, myslim, ze tam bude este nieco navyse? a mozu sa podarit dvojcata 🙂

bianca
6. feb 2008

nie.len manzel o tom stale basni

sonoga
autor
6. feb 2008

aj som kedysi chcela dvojcta. chlapca a dievca, z kazdeho kus. ale neviem ako by som to zvladla

bianca
6. feb 2008

po mojich pracovnych zaciatkoch na detskom odd.viem aka to je sranda.Neviem si predstavit ako niekto zvladne odnosit a odkojit i trojcata

sonoga
autor
6. feb 2008

ku nam do lekarne chodia kupovat mamicky uz hned od narodenia mlieka, ked maju dvojcata. a tohto roku tych dvojcat je dost (myslim takych, co chodia ku lekarke pri nasej lekarni). normalne ich obdivujem.

bianca
6. feb 2008

ty pracujes v lekarni?V ktorej?Alebo si majitelka lekarne?

sonoga
autor
6. feb 2008

pracujem v lekarni, ale lekaren patri rodicom. a odkedy sme presli na s.r.o., tak som konatelka a vsetky veci vybavujem ja. je to lekaren na Vinbargu, sice teraz som na materskej, ale aj tak tam stravim priemerne 2 hodiny denne. jeden den tam som aj 6 hodin a druhy den tam napr. vobec nie som. samozrejme, chodim tam so Zinou. ale teraz robim iba take veci v kancelarii, popripade, ked si chce mamka oddychnut, tak zoberie Zinu a ja expedujem lieky. dufam, ze si toto nikto neprecita zo socialky 😀

sonoga
autor
6. feb 2008

a zabudal som povedat, ze za to nedostavam plat teraz 😀

bianca
6. feb 2008

hej na kontroly chodi moja svagrinka,takze klud.

A kde v BJ byvate?

sonoga
autor
6. feb 2008

na Druzbe

bianca
6. feb 2008

Ja ti tak zvaidim ze ste doma.Ja bi som mala doma uplne vsetko,i ked nie sme priamo s Bj,ale este aj moja teta ma obchod s detskym a kojeneckym textilom.A co tU???

sonoga
autor
6. feb 2008

a ktory obchod ma? tu v BJ ma obchod? a ty si odkial presne?

bianca
6. feb 2008

Ja som s Janoviec,taka mala dedinka ...

Inak teta ma obchod Rišo v knižnici

sonoga
autor
6. feb 2008

aha, tam chodim obcas nieco kupit, ale pre Mirka, lebo mam taky pocit, ze len tam maju na neho veci. isty cas som chodila do Detskeho sna, ale tam maju iba pre babatka. a v Janovciach si manzelov kamarat teraz stavia dom. a byva tam jedna rodina, ktora byvala na Druzbe- Hudacekovi. a Jaro Hudacek alias Rudy chodil so sestrou do triedy na gympli.

bianca
6. feb 2008

no svet je maly 😀

sonoga
autor
6. feb 2008

ani nie svet, len Bardejov 😀 😀 😀

bianca
6. feb 2008

ja uz si idem lahnut.Som vycerpana s dnesnej dennej.Dobru noc 🙂

sonoga
autor
6. feb 2008

dobru noc. a ja idem robit neviem co. deti uz spia, upratovat enmozem, umyt riady tiez, lebo uz netecie tepla voda ☹ , tak idem kukat telku. este raz dobru.

raduska2006
7. feb 2008

Ahojky...

bianca - blahozelam 😀 😀 😀 😀 a drzim prdsteky, nech to dobre dopadne... mne doktor par krat povedal, ze vraj to maju byt dvojcata, ale nastastie v 13tt mi potvrdil, ze to bude iba jedno. 13.2. idem na poradnu tak snad mi uz povie, co by to mohlo byt. 🙂
z Janoviec som mala spoluziacku na strednej Renatu Semanovu. V Risovi som kupovala veci pre starsiu dceru.Mali tam celkom dobry vyber....

tiez mam trvaly pobyt na Slovensku, tak som zvedava ako to s tymi prispevkami bude.. ale myslim si, ze ked sa dieta narodi v Ceskej republike, tak by sme mali prispevok dostat tu. Alebo zeby som si odbehla za hranicu?? 😀

sonoga - na druzbe mam rodinu Matulnikovi - manzel od tety robi sofera na autobuse c.12.tak mozno ho poznas.... 😉

sonoga
autor
7. feb 2008

raduska, podla mena nepoznam, ale opytala som sa kamosky a ona mi vysvetlila, tak poznam Evku, ale len tak z videnia. a tiez jej manzela Luba Sevca. Lubova sestra Iveta bola je moj rocnik.

bianca
7. feb 2008

ahojky babulky.Dnes som spala skoro cele dopoludnie 😒

raduska2006 :kam chodis na gyndu?Ja k Slezakovi na polikliniku v Hrabuvce.Idem tam 13.2. a mam strach
Inak,Renata Semanova sa vraj tohto roku vydava 😉

silwietta
7. feb 2008

ahojte baby, pozeram, ze tema sa pekne rozbehla...

bianca, ja som tiez dnes strasne otapena, asi z toho pocasia...

silwietta
7. feb 2008

soni ma duphaston aj nejaky vpyv na unavu?

bianca
7. feb 2008

silwietta :no ja som sa zobudila po 11 hod. a jedine co som spravila,tak to ze som upiekla chleba a uz sedim pri PC a zatvaraju sa mi oci 😒

silwietta
7. feb 2008

no ja dnes tiez iba ranajky som zvladla a taky malilinky poriadok, a to je vsetko...
chlebik pecies v pekarnicke? my sa chystame kupit ale este sme sa k tomu nedokopali...

bianca
7. feb 2008

ano v pekarni.Mam ju od Januara a milujem ju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre