Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
23. sep 2008

noooo vyzera to dobre, to si sikovna teda. 😉

raduska2006
23. sep 2008

to nieje moj vytvor 😀 😀 ja to dnes idem iba skusit

sonoga
autor
23. sep 2008

radus, nuda na materskej co 😀

raduska2006
23. sep 2008

soni - a poriadne velkaaaa 😀 😀 😀

co je s Biancou??uz sa tu dlho neukazala... ☹

silwietta
23. sep 2008

soni snazim sa... pomaly sa ucim spat aj cez den... inak to asi nepojde 😝

silwietta
23. sep 2008

zeby Bianca uz rodila????

sonoga
autor
24. sep 2008

silvi, pozerala som do Oktobroviek, tak podla toho, co sa tam pise, tak Bianca uz asi rodi.

sonoga
autor
24. sep 2008

a v tejto dobe mozno ma uz aj po

janja2502
25. sep 2008

cavte, takze bianka rodi??? to fakt?? 😵

raduska2006
25. sep 2008

Ahojky, tak som si prcitala oktobrovky a Bianca je od piatku v nemocnici, ale zatial stale nic ☹ pisala so jej sms, no neodpoveda..tak jej skusim zavolat.

janja2502
25. sep 2008

nooo, tak to som zvedava
🙂

adkami
25. sep 2008

ahojte dlho som tu nebola ako sa mate??inak bianca uz vazne rodi??a co mala nejake komplikacie??ved este mala casu nie???inak ak by si jej raduska pisala tak ju pozdrav a ze jej prajem vsetko naj nech to ma co najskor za sebou a nech su v poriadku hlavne...a to kde su tie oktobrovky co to vlastne je???prepacte nie som v tom skusena... ☹ tak sa drzte vsetky.....aj ty soni dufam ze ste zdravi a ze Zina je zdravucka....a Mirko v skole ako ide mu to??tak pozdrav aj Katku B. dakujem ahojky 😵

sonoga
autor
26. sep 2008

adi, ked si das forum a vyberies si poskupinu spolocny termin, tak si tam najdes temu Oktober/Rijen 2008. Nejak tak sa vola. Su tam vsetky mamicky, ktore maju vtedy termin. Katu pozdravim, dnes by mala prist do mesta, ale asi sa nestretneme, lebo ja som v lekarni, ked ona pride do mesta. Zina je zdrava, Mirko v skole zatial v poriadku, sice uz samozrejme pochorel. a to sme si mysleli, ze ked mu dame vybrat nosnu mandlu, tak to uz nebude take caste. Inac sa uz aj u nas rozmohla zltacka typu A. Vraj v BJ ju ma 22 ludi, prevazne deti. Sialene. Rozmyslam, ci mam dat zaockovat Mirka a zaplatit za 2 vakciny cca 1600,- alebo mam pockat, ci nahodou neprinesie zo skoly papier, ze sa ma dat zaockovat z hygieny, kedy mu sice bude hradit poistovna ockovanie, ale tam uz bude riziko, ze tu zltacku bude mat. sice zatial na nasej skole nie je zltacka, no neviem.
a ty, adi, ako? este sa necitis na porod? dufam, ze ta uz ten strach presiel. musis mysliet na male babo, pidicloviecika, ktoreho budes potom drzat v rukach. jeeej.

raduska2006
26. sep 2008

Ahojte, tak Bianca stale neodpisala a podla toho, co som sa dozvedela na oktobri, tak nie som jedina, komu sa neozvala...snad su s miminkom v poriadku..

Soni - aj u nas je zltacka..Stefi som este zaockovat nedala, lebo tu nie su vakciny 😠 tak mi neostava nic ine, len ju stale poucovat, ze si ma poriadne umyvat ruky po wc, pred jedlom.... uz ju to zacina pekne stvat 😀

raduska2006
26. sep 2008

prave mi prisla sms: Celemu svetu oznamujeme, ze sa 25.9.2008 o 10:45 narodila Barborka, meria 49 cm a vazi 3250g.

Bianca - blahozelam 😵 😵 😵 😵

silwietta
26. sep 2008

Bianca blahozelame 😵

adkami
26. sep 2008

Bianca blahozelame...tak vidis mas to uz za sebou....juuuuj aj ja by som uz rada mala vsetko za sebou.....este raz vsetko dobre..... 😵 😵 😵

Soni tak strach nemam ved ako to ma byt tak to bude....uz skor by som to rada mat za sebou ako strach...neviem mam take divne pobolievanie v bruchu a steklenie mechura cely cas..a klby??tak pre tie nespim uz skoro celu noc.....je to strasne......tak len verim ze uz cim skor porodim kym pride mamka lebo by som uz chcela byt aj s maly domka kym pride ...... tak verime ze to takto aj bude......aspon by si mamka viacej uzila babatko...ze??pomaly si pratam byt den co den aby som mala vsetk poriadne upratane az sa maly narodi....neviem to upratovanie zvladnut v jeden den akosi ma tazi to brusko viac a viac....trosku porobim a musim sadnut....
Inak to s tou zltackou som ani nevedela...segra nic nehovori...tak neviem.....ty koky to 1600sk stoji ockovanie?to je sila ale......no tak ale co clovek nespravi pre to dieta ze???a hlavne chlapci.....dievcata este dodrzia ako tak hygienu ale chlapci to nepovazuju za dolezite ze??aspon teda nasa Valika ta je uz tak vyskolena s umyvanim ruk ze aj ked ja som u nich a idem z wc a nahodou zabudnem navstivit kupelnu tak ma hned jazdi.....segra jej dala riadnu skolu...xixi....tak len verim ze to nepostihne nikoho z vas a deticiek ta zltacka....prajem vsetko dobre....tak sa maj zatial...idem pomaly zapravit na knedlik...mam specialnu ulohu kym pride Miso z prace..rozkazal si knedlik a gulas madarsky....tak ma setri manzel moj..... 🙂 tak sa drzte a az nieco pride napisem ozvem sa...pa pa...

gabrielkabj
26. sep 2008

Supeeeeer blahoželame Bianke a pozdravujeme obe kočky nech sa držia 😉

janja2502
27. sep 2008

Bianca blahozelam a zelam vela zdravia. Rychlo sa zotavte. 😵

anabell66
28. sep 2008

halooooo, nikde nikto 😒

raduska2006
30. sep 2008

Ahojte 🙂

pozeram, ze nejak nikto nema cas pisat ☹

bianca
30. sep 2008

ahojky

sonoga
autor
30. sep 2008

ahoj, bianca. tak blahozelam. uz si sa zabehla za tych 5 dni? dnes ta prepustili?
tak ja som si konecne opravila comp. a sama. vlastne som si ho len naformatovala a preinstalovala. ale teraz slape ako hodinky. jeeej.

raduska2006
30. sep 2008

Ahoj Bi..uz ta pustili??nejako skoro na CR...mala je krasna 😵 😵 😵

janja2502
1. okt 2008

ahoj bi...
uz ste doma? supeeer, ze to uz mas za sebou. 😉

raduska2006
1. okt 2008

Dobre ranko

bianca
1. okt 2008

ahojte.No tak aj drahy manzel si vyskusal co to je nocne vtsavanie.Borak mi ho bolo luto.Uz mame obaja svalovku 😀 😀 😀

radus hej pustili.Len v piatok este musim dakde vybrat stehy.To je radosti

dnes sme behali za papiermi.Chudak mala.Sa v tej autosedacke uplne stratila

janja2502
1. okt 2008

caute baby, kedze ste z BJ, tak mi poradte, ci je tam nejaky dobry gynekolog. Lebo ja ho mam v KE a je to dost daleko.

sofiniatko
1. okt 2008

Ahoj, tak dnes sme sa sem prihlasili prvýkrát.Chcem sa spýtať či náhodou niekto nevie čo je pravdy na tom,že v aute v ktorom niesu pásy sa nesmie prepravovať dieťatko 😕

sofiniatko
1. okt 2008

Janja, Berušák je fajn.Ale výborní su aj tí čo robia v nemocnici na gynekologii.Každý deň v týždni je tam niekto iný.Ja teraz menim gynekologa tak asi pojdemk Lunikovej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre