Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jurocko
13. sep 2009

dakujem raduska,oslava dopadla super..maly cely bez seba..bol uzastny...kopec darcekou,torta bola vyborna ale som unavena hrozne..dnes uz mam naozaj dost

dobru nocku

gabrielkabj
15. sep 2009

ahojte dlho som tu nebola tak len vas pozdravím a chcem popriať Tobiaskovi všetko dobréééééééééééé hoci aj neskor ale predsa 😉

jurocko
16. sep 2009

dakujem gabika 🙂

raduska2006
17. sep 2009

Ahojte..

bianca
22. sep 2009

jej tu to zijeeeeeeee 😀

janja2502
22. sep 2009

veru, nikto tu nechodi ☹

macikjm
22. sep 2009

ahojte,,,aj ja som tu.... 😀

gabrielkabj
22. sep 2009

aj ja som ale toho času nemám až tak veĺmi veľa.... ☹

čo už 😉

bianca
22. sep 2009

ani ja nemam moc cas 😨

jurocko
23. sep 2009

cauteeeeeeeeeeee...aj ja som tu

ale čas neostava..a niekedy ostava ale radsej robime niečo druhe 😉

bianca
26. sep 2009

jurocko to je tajomny smailik na konci 😀

jurocko
27. sep 2009

to ano bianca 😀
ako sa mas?co mate nove?kedy mate rocik?uz chodite sami a ako zubky,nas Anjielik je velke sidielko

bianca
27. sep 2009

jurocko rok sme uz mali 25.9.Sama nechodi,zuby pozor zmena 3 ks 😀 a inak by si asi ty dvaja rozumeli.Dr nam opakovane povdela ze je hyperaktivna

inak decka ak mate neakeho dobreho pediatra tak sem s nim.Musim zacat hladat dr. v Bardejove

macikjm
27. sep 2009

ahojte...
bianca...dodatocne vsetko naj barborke k rôčiku....

tak ste nasli iný bytik???

my chodime k dr. Novysedlákovej...bývame na vinbargu, tak je to pre nás praktické....dole v meste neviem...ale urcite nie dr. vaskovu!!!!!!!kriskovu si chvalia, ale ma take zvlastne ordinacne hodiny, kedze robi na detskom, ci len na novorodeneckom??? neviem presne...jurocko k nej chodia...napise ti viac... 😉

bianca
28. sep 2009

macik diky diky diky.Bytik zatial niec lebo sme ani nehladali.Od tial aj tak nic nevybavime.

ja som sa smiala ze dam malu k Birosovej na polikliniku ked nic nezozeniem.Ta bola stara uz ked som k nej od skolky chodila ja a vraj este stale robi.No masaker.To by som ale fakt nemohla nikho najst.

inak mame dohodnuteho este jedneho dr. no je v Kapusanoch.Skoda ze tak daleko.Je super pediater

janja2502
28. sep 2009

ahojte
bi, skus dr. Hlavinku v Raslaviciach. My k nemu chodime. 😉

bianca
28. sep 2009

janja ja nechcem Raslavice lebo ked budeme potom v BJ tak nechcem dochadzat

janulabj
29. sep 2009

Ahojte ,nebola som tu dlho,ale čitam Vás.
Bi,na poliklinike je dosť detských lekarok,ja som si tiež teraz bola dohodnúť,a žiadem problém,všetky Dr.berú nových pacientov.stačí si vybrať. 🙂

sonoga
autor
29. sep 2009

podla mojho uvazenia je celkom dobra Dr.Smoligova, ta robi pod Vinbargom v rodinnom dome. lenze cez tyzden chodieva aj do Hertnika a Gaboltova, ci kde. My chodime k Novysedlakovej, (u mna by to bolo aj tak jedno, ku komu pojdem, pretoze liecbu vacsinou naordinujem sama 🙂 alebo moj ocko a tak si skocim iba pre recept) K vaskovej urcite nie. a asi a jTomeckova, Hovancova a Chovancova je dobra. ale to zavisi vlastne od pacientov. pokial nema dieta nejake vaznejsie problemy a choroby, tak je dobry hociktory lekar. No a Dr. Kriskova zacala robit prakticku lekarku pre deti asi pred rokom a robi aj na detskom oddeleni, resp. novorodeneckom, tak jej riaditel nemocnice vyhradil urcity cas, kedy moze robit prakticku.

bianca
30. sep 2009

janula dakujem za onfo

soni no ty mas tatika to mas super...

ja ked si predstavim ze som tu koli detskemu odd v BJ nemala byt tak mi je zle...keby nie mojej mamky tak ma tam nechaju v 15 mesiacoch...

raduska2006
1. okt 2009

Bi - k Chovancovej na polikliniku som chodila od narodenia aj s bratom a je dobra....sice skoro vsetko liecila kalciovym sirupom, ale pomohol 🙂

jurocko
1. okt 2009

bi ja som ti pisala ip mne sa zda Kriskova perfektna paci sa mi jej pristup nedava hned antibiotika zoberie vyterya tak dalej pokracuje v liecbe..a tie ordinacne hodiny v pohode poobede ideme na prechadzku a ked treba tak ku nej...to vobec nevadi....aj tie poradne su vyborne je strasne zlatucka zienka

a hladate si nijaky byt ci chcete prist tu do BJ a tak hladat?manžel je cech?suhlasi chce tu prist byvat.....?

a balhozelam barborke k rociku všetko naj vela zdravicka a lasky

janja2502
2. okt 2009

Ahojte
Aj ja blahozelam malej Barci k narodkam a prajem jej hlavne vela zdravicka a nech poslucha mamku a ocka. 😵

bianca
3. okt 2009

radus to my sme tal chodili k Birosovej a este tiez robi 😀

jurocko dakujem za IP.Inak manzel je tiez okr. Bardejov takze navrat vytuzeny a dlhorocne planovany.Akurat musime najprv k rodicom pokial nezozenieme byt a to stahovanie nas moc netesi

kocky velmi pekne dakujeme za blahozelania.Teraz nemam cas na nic lebo zajtra to u nas vypukne.Oslava oficialna zacina obedom

babacik
5. okt 2009

ahojte vsetci.uz mam cas tak som tu konecne 😉 😉

janja2502
7. okt 2009

caute
tak bi ako to dopadlo??? videla som foto. mala dostala kopec darcekov 😵

bianca
7. okt 2009

janja co napisat...neuveritelne vela roboty a babina zhodila na tortu pokrievku tak sme ju par minut pred oslavou leteli opravit

drobcek801
7. okt 2009

ahojte
chcem vas poprosit o radu
vcera som bola na prietokoch a zevraj su hranicne A/B 2,42-2,85 a RI 0,59
neviete nahodou niektora poradit co to znamena,vazne je to zle?
zajtra mi to maju zopakovat a k budu opat hranicne,tak mi budu musiet porod vyvolat
doktor mi predpisal na rozsirenie ciev AGAPURIN a k tomu este magneziove tablety,agapurin je nevhodny pre tehotne,neuskodi babu?
prepacte,ze pisem sem,ale pisal som aj do prietokov,ale asi tam nikto nepise,tak sa asi tasko nieco dozviem
vopred dakujem

babacik
7. okt 2009

ahoj bianca:barborke prajem vsetko naj.aj ked oneskorene,a nech vam robi len samu radost 😅 😅

sonoga
autor
7. okt 2009

agapurin je na prekrvenie (na to rozsirenie ciev), takze asi najskor ho davaju preto, aby sa zlepsili prietoky, teda aby sa dietatu dostavala vyziva. a dietatu by to nemalo uskodit, vacsinou lekari maju viac skusenosti s podavanim roznych liekov, ktore bud oddialia porod alebo urychlia vyvin dietata, pokial hrozi predcasny porod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre