Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
17. máj 2010

bi...Ale aka hanba!! Mne sa vzdy pacili sibalske deti!!! lepsie ako bojazlive strachopudy. Vacsinou ta povaha ostava,,,aspon vies, ze sa mozes uz teraz tesit na pubertu🙂)).nie, ber to pozitivne. Bude priebojna a odvazna🙂)

S detmi ma kazdy nejaky problem. My s nasou Lori riesime stipanie deti a nezaujem podelit sa o hracky. Niekedy som z toho unavena, ale to casom prejde. Bez surodenca sa tazko ucia zakladne kolektivne principy. Nemozem povedat, ze je zla, radsej v tom vidim odvahu a velke sebavedomie, ale obcas ma vytaca, ked si ani s kamoskou kavu v klude vypit nemozeme, lebo ta moja vecne skace do kamaratov....a to aj do takych, co mi ide z kociara od radosti vyskocit, ked ich zbada v dialke.... 😖 😅

bianca
17. máj 2010

radus by si cumela aka je teraz suverenka (teda pokial neni na blizku neaky ujo)

jitul nasa nerada poziciava.To je zrejme detska samozrejmost.Brania si svoje veci ako keby to bolo ich teritorium.Nam ked dojde navsteva tak chce vsetko co si kamoska zoberie.

inak momentalne najradsej vyliezame.Stvera sa po knihovnicke.vylezie na kazdu stolicku -> nasleduje stol-> okno

macikjm
18. máj 2010

bi...takze to mate poriadne vesele... 😀 barborka ma diagnozu: narocne dieta....no...pevne nervy a vela trpezlivosti...nic ine nepomoze...a s tym zaspavanim to je aj u nas vesele...vyzaduje si moju pozornost, nemozem odist z izby, lebo inak sa postavi a vresti na raty... 😠 ale stale si vravim, ze toto je najkrajsie obdobie v zivote, lebo verim porekadlu: male deti- male problemy, velke deti- velke problemy... 😀

bianca
18. máj 2010

maci no asi tak.Ja stale tvrdim ze vraj male deti piju mlieko a velke krv.Co pije nasa si netrufam odhadunut lebo su stavy ked mam chut tresnut s dveram a ist sa niekam vykricat

jitulkabj
18. máj 2010

bi...cim viac o tvojej Barborke pocuvam, tym viac sa mi paci🙂)))) Asi aj ty si taka zivelna povaha, lebo tak super tie situacie popisujes🙂))
S tym spanim, uplne s vami suhlasim. Nasa uz bude mat dva roky, a bezo mna ani za svet do postele!!! Som myslela, ze ked ju odstavim, ze sa to zmeni. Cert ho!!! Namiesto cicky strka ruku do tricka,. a tak zaspava....a take tricko nikto nema🙂)))))))

janulabj
18. máj 2010

ahojte,joj baby tak to ja na porovnanie s vami mám malé dieťa -malé straosti 😀 😀
ale ja sa už neviem dočkať kedy začneme štvornožkovať....chodiť...tešííím sa 😉
Oliver prezmenu nezaspí nijak inak len v kočiari,a to už fest dlho...v postielke vobec,a už ani na rukách 😉
Jani aj mne sa Barborka veľmi páči,aj má také superšibalské očká 😵

bianca
18. máj 2010

juj decka vam ju poziciam na hodinku 😀 (ale nie nedan ju za cely svet)

januli sak pockaj.Keby si s nasou stravila hodinu tak si zacnes vazit toho zdanliveho kludu co zatial mas.Az budes mat doma horolezca a desatbojara ako my tak budes uz len so slzou v oku spominat

jitulkabj
19. máj 2010

To ani vam nejde telka??? Ani Ordinaciu som nevidela, to akoby ani utorok nebol... ☹

bianca
19. máj 2010

maci mi to nejde ☹

bianca
19. máj 2010

ale kazdopadne gratulujeeeeeeeeeeeem

jitulkabj
19. máj 2010

ani mne to nejde, asi musime byt medzi priatelmi...ale tiez sa tesime!!!!! 😵

macikjm
19. máj 2010

hej...mam blokovane sukromie...tak si ma dajte medzi priatelov... 🙂 poslem IP..

bianca
19. máj 2010

maci IP

macikjm
19. máj 2010

bi.. 😉

jitulkabj
19. máj 2010

hotovo🙂

macikjm
19. máj 2010

😉

jitulkabj
19. máj 2010

no kraaasne...stare nadherne casy spred roka 😢 🙂 ...Uzivajte si prve krociky, Ninka je krasne a sikovne dievcatko!! 😵

bianca
19. máj 2010

presne tak.Sikovnucke dievcatko.Trocha nostalgie ma premohlo 😵

jitulkabj
19. máj 2010

babky, ja idem spat...dolahlo na mna...Tak zajtra...brunku noc, susedky 😝

raduska2006
20. máj 2010

maci blahozelam 😵 😵

jitulkabj
21. máj 2010

vidim, ze slnko vyslo, tak aj zenusky zmlkli🙂) Ale jasne, ved aj my sme sa dnes konecne flakali...🙂))

macikjm
21. máj 2010

ahojte...
dakujem Vam...je to obrovska radost...dnes chodila aj vonku...tak sa tesila, ninuska nasa....juj...a ja s nou... 😵 ani domov uz nechce ist... 😀

bianca
21. máj 2010

decka caute.U nas chaossss.Malujeme,vyspravujeme a vcera sme konecne kupili podlahu tak sa ide pokladat.Fakt velka skoda ze kuchyna bude az za 8 tyzdnov 😔

raduska2006
22. máj 2010

Jitul, tak my sme stale bez slnka 😒

Bi - tak to je fakt skoda ☹

macikjm
22. máj 2010

bi...tak len nejaky stol, nanho elekrocky varic a ficite...sice za bojovych podmienok, ale aj tak sa da, ked sa chce...hm??? 😅 😉

jitulkabj
23. máj 2010

bi...osem tyzdnov zbehne ako voda. Vobec sa nad tym netrap. A ako macik vravela, ak velmi chcete (potrebujete), tak sa zvladne aj za skromnejsich podmienok. Len pevne nervy a trpezlivost....bud rada, ze si s Barborkou mimo pracpvneho chaosu a vecer lahas do cisteho 🙂)))

jeeej, nadherny vikend. Stale svieti slniecko....snad si ho uz dnes aj uzijem. My sme tiez vcera malovali - "ozivovali" 😝 stenu na chodbe, lebo za tri roky sa pekne ospinila🙂))

bianca
23. máj 2010

maci hej aj nad tym som uvazovala.Sak sporak a chladnicku mame len neviem kde by som riad umyvala 😀

inak vcera sme robili riadny rachot decka.Sme davali dole kachliky v kuchyni.Normalne mam vycitky,.Sama viem co to je ked dakto zacne budechat a mi sme vcera trieskali a triskali

p.s.:asi odeme do stropkova do Zoo ked je taky krasny den

jitulkabj
23. máj 2010

bi..tak potom daj vediet, ci sa tam oplati zajst. ci je ZOO celkom velke a co take exoticke tam maju?🙂)
Barborka bude mat istotu zazitok🙂

bianca
23. máj 2010

jitul je to take male rodinne.Prislo mi to ale trochen zanedbane a spinave.Malej sa aj tak najviac pacili kozy a somar takze ucel splneni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre