Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
29. máj 2010

jeej,ahojte,tak Lorianke všetko naj naj zo <3 prajeme,inak krásne meno má... a mamke prajeme hlavne zdravíčko 🙂 a krááásne tehulkovanie 🙂 papa

bianca
29. máj 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee obrovska gratulaciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Strasne sa tesim Jitul.Nech ste zdravi,stastni,krasni.dobri a spokojni

bianca
30. máj 2010

huraaaaaaaaaaa som zistila ze aj v BJ sa predcuje Zumba.Uz sa tesiiiim

janulabj
30. máj 2010

no @bianca tak šup šuo sem s info PROSÍÍÍÍM ,ja som doteraz pátrala,a nič nevypátrala...aj ja chcem ísť zumbovať 😝

jurocko
30. máj 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej jitul gratulujem ti zo srdiecka a tesim sa s vami velmi.......krasneeeeeeee tehulkovanie,,,,,vela zdravicka..sil a trpezlivovosti...lorianke všetko naj vela zdravicka,stasticka,aby vam robila velku radost..cmuk 😀

inak ahoojteeeeeeeeeeeeeeeee...mame sa dobre......uz iba 5 zubky a mame všetky..konecne..stale sme na stavbe.,..tak sa vytesujem ako nam to krasne ide...je nam velmi smutno za tatikom a detom ani nehovoirm 😔 ☹ ..musime vydrzat......o tej zumbe som pocula aj ja by som rada isla..... 😀 tak paaaaaaaaaaa

bianca
30. máj 2010

@jurocko vraj kazdy stvrtok v Kessly.Neviem najst ich stranku ale vraj je to tam super.Predcvicuje vraj neaka sestra z rehabky.

jitulkabj
31. máj 2010

Dakujeme velmi krasne. Cely vikend sa slavilo, darcekovalo. Teraz uz len vsetko dat do povodneho stavu🙂)
A veeelmi ste ma potesili nadsenim z nasho noveho prirastku, ktory ma pred sebou este velmi dlhu cestu🙂)) Snad to pojde tak po masle ako prvykrat🙂))

Zumba....ano, cvici sa v Keseli kazdy stvrtok o 17:30 (dufam, ze si dobre pamatam cas🙂.....ale je to skor klasicky aerobic a zumbu tam cvicia iva prvych 15 min. Aspon tak tomu bolo asi pred dvoma mesiacmi, ked som cela nadsena isla zumbovat, a dost ma to sklamalo, lebo sme aj tak vacsinu casu preaerobikovali☹(( Mozno sa to zmenilo, mozem vam zistit od kamosky, co tam stale chodi....A aj ten cas vam potvrdim.
A vstupne bolo nejakych 2,20 eur....tak nejako🙂

raduska2006
31. máj 2010

Lorianke oneskorene prajeme vsetko najlepšie k narodeninkam a maminke gratulejeme 😵 😵 😵

bianca
31. máj 2010

@jitulkabj no prave ze moja teta chodi uz pravidelna a ta si pochvaluje no nema s cim porovnat 😒

jitulkabj
31. máj 2010

Bi..aha, tak ja porovnavam s taebom, ktore mna za posledne roky bavi najviac, a to mam odksusane uz kadeco. Takze z toho, co BJ ponuka, mi taebo sadlo najlepsie....A ten aerobic so zumbou nie je zly, ale ja sa rada vystavim pri cviceni, a tamto je take hopsanie. Kebyze Zumba bola fakt celych 60 minut, tak nevaham. Ale ako vravim, vacisnu casu je to klasicky aerobik, a ten ma akosi nevie zbavit prebytocnej energie☹(
Aj ked, ja uz teraz mozem o cviceni len snivat....tak snad si ho uzijete aspon vy🙂)
Akokolvek sa rozhodnete, kazde cvicenie urcite prospieva a nabija pozitivnou energiou🙂))

bianca
31. máj 2010

@jitulkabj ty sa pekne setri 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja milujem Zumbu a aj skusim az budeme v BJ no dost ma desi ze je v zrkadlovej sale a ja som za 4 cvicenky 😅 to je moje poznavacie znamenie 😅 obrovska,skareda s dietatom na voditku 😅 😅 😅

jitulkabj
31. máj 2010

@bianca....noooo, teda. ty si ale davas poznavacie znamenia 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲
Ja si pockam, az sa ta Zumba rozbehne aj u nas poriadne. A potom ma to vsetky budete ucit pred tymi salenymi zrkadlami🙂))

janulabj
31. máj 2010

@bianca...ty si už bola ? že píšeš že za 4 cvičenkami a s malou budeš chodiť? nejako som nepochopila

bianca
31. máj 2010

@jitulkabj ja dufam ze sa to tu bude uspesne rozrastat a zacne sa druhe kolo aj u nas 😀 uz len dokoncit byt,dat aspon 10kg dole aby som ich mohla zasa pribrat a ...

bianca
31. máj 2010

@janulabj ja som za 4 rozmerom Jani 😅 😅 😅 som giganticka

jitulkabj
31. máj 2010

No ja som druhe kole oficialne otvorila, potesim sa kazde spoluputnicke🙂)))

Baby, prave mi pisala kamoska-spoluziacka zo strednej (my sme taka partia spoluziacok,aktivne si piseme maily, kazda zije na inom konci SR), a mame skoro rovnaky termin!!! Oni sa uz snazili skoro rok, tak som sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak potesila!!!!!

Tak co, ktora z vas je na rade v snazilkovani????🙂))

bianca
31. máj 2010

@jitulkabj to je super 🙂 my sme so sesterkami presne po roku.november 2007,september 2008 a oktober 2009.Ked sa narodila posledna tam sme ich vyfotili ako 2,1,0.Srandovne su a ja aspon vidim co ma priblizne caka za rok a ake to bolo pred rokom

janulabj
31. máj 2010

@bianca, ty si teda...že giganticka ...no isto...aj ja mám ešte stále čo zhadzovať po porode 😀
a ja na tehulkovanie mám ešte moooore času,aj keď mm by už aj bral dalšie..tak ho nechám ďalej snívať 😝

bianca
31. máj 2010

@janulabj ale ja nesrandujem 😔

jitulkabj
31. máj 2010

To ja dakujem panbozkovi, ze ma vratil do povodneho stavu za par tyzdnov!! teraz uz len verit, ze mi to ostane aj po druhom🙂)

A vlastne, zeny, najdolezitejsie su zdrave deti, co tam kilka navyse...s tym sa da naucit zit🙂)

janulabj
31. máj 2010

presne tak jitulka 😵
ale na druhej strane,je dobré ,keď je človek na seba trošku náročný,a není mu to jedno 😀 😀 😀

raduska2006
31. máj 2010

@bianca co taras 😀 😀 😀 pozmam aj vecsie giganty ako si ty....

bianca
31. máj 2010

@jitulkabj no len ja som zacala uz pred tehu.Holi stitnej zlaze napjprv za 10 mes 22Kg a potom za 5 rokov dalsich 20.A najhorsie je ze to nejde dole.Len trochen sa pozabudnem a je to des

@raduska2006 radus sak to aj ja poznam ale zrkadlo doma mam 😅

jitulkabj
31. máj 2010

@bianca....ale kym to beries pozitivne a nemas kvoli tomu depky, tak si stastna osobka. Radsej si vazme zdravicko, a ak nam to dovoli, tak mozeme byt na seba aj narocne, ako povedala janula🙂

bianca
31. máj 2010

@jitulkabj no uz sa zacinam zmierovat ale bolo to tazke lebo ja som na sebe cele roky dost makala a nakoniec to dopadlo uplne na.....ono to moc cloveku na psychike neprida ked je skoro mesiac na uhorkach a paradajkach (doslova-nic ine) a pojdu dole 2 kg a len co som pridala celz.chlieb tak mi nabehli 3 .Tak som dietovala az som sa predietovala do nenormal.rozmerov.Teraz akurat co sme doma som si povedala ze total stop dietam a zacala som normalne jest-dokonca ranajkujem co som za cely zivot nerobila

janulabj
31. máj 2010

ani ja som v práci nikdy neraňajkovala,nebolo kedy 🤐 , a teraz po porode som skúšala rozne diétky,ale ta moja ,,pevna,,voľa mi to nejak kazíí 😀 😀 😀 ,a tak na to kašlem 😝

gabrielkabj
31. máj 2010

Baby nepotrebujete niektorá botasky pre svoju slečnu? Švagrinka mi poslala z USA a z takého čísla už mám 2ks botasiek.je to veľkosť 23,5 a vrútro je 13 cm. Ak áno napíšte mi do IP. Dík.

bianca
31. máj 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej tie su kraaaaaaaaaaaaaaaaasne ale na nas este velke

gabrielkabj
31. máj 2010

No ja viem ale do zásoby by mohli ísť hi hi

gabrielkabj
31. máj 2010

Bi aké čísielko teraz má tvoja malá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre