Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

kata2882
28. júl 2010

@jitulkabj myslim do skoly, aby si to zle nepochopila 😀 😀 😀

zabka0609
28. júl 2010

@kata2882 ano som to ja 😉

@jitulkabj ako bolo na dovolenke?

jitulkabj
28. júl 2010

@kata2882 hehee, vsetko som pochopila🙂)

@zabka0609 vyyyyborne, uz len aby bolo dalsie leto a zas sme niekam vypadli, ma trafi z toho pocasia!!! A vy, ako prazdninujete??? Dievcata sa uz chystaju do skolky??? 😉

jitulkabj
28. júl 2010

A ozaj, co vy dve tu tak odrazu??? Bolo echo z Doliny, ze mamicky sa zgrupuju??? 🙂)) Lebo tam sme im v pondelok narobili riadny zmatok na nasom prvom stretku 😀

kata2882
28. júl 2010

@jitulkabj ja som tu uz 3 dni............ 😀 😀 😀 , spomenula som si na tuto stranku

bianca
28. júl 2010

no pekne sa nam to tu rozbieha.Cele roky len sem tam nekay prirastok a teraz sa nestiham divit 😀 normalne sa zacinam na ten VNB tesit.Mam pocit ze tam budeme na preliezkach celkom dobra banda 😀

kata2882
28. júl 2010

no a treba nam nejake velke mega ihrisko................. 😀 😀 😀 😀

zabka0609
28. júl 2010

@jitulkabj ja som v inej teme na MK uz dost dlho a hladala som temu ,,cakame dvojicky,, potrebujem nieco predat po mojich dvojickach a cuduj sa svete len tak nejako mi padla do oka tema ,,Bardejov,, 😵 a dievcatka mi idu v sep do skolky 🙂nemozem uverit,ze to uz nie su babatka

bianca
28. júl 2010

@kata2882 no asi abo spravime vlastne 😀 za (alebo pred ?) nasim panelakom je take velke zarastene nic s bet.ihriskom tak tam by sme mohli 😀

kata2882
28. júl 2010

alebo za kostolom na trave, dame deky, vezmeme lopty, a hotovo...........budeme trhat kvietky, .......... 😀 😀

kata2882
28. júl 2010

@bianca je to tam pokosene, tak by sa dalo............

bianca
28. júl 2010

no ja som po tom vyjave o apokalipse z pondelka pisala ze uz len tam kde je trava a najlepsie aj vysoky plot 😀 taky piknik by som dala asi skor ako nahanacku medzi stolm

janulabj
28. júl 2010

no jaká debata...joj baby ta ja jak za vami tam hore budem chodit? 😀 😝 😀 😝
inak ešte vela vela žien číta a nenapíšu...žeby im chybala odvaha? ..........ale ked sa prida jedna ,prida sa ich viac 🙂 ved super,už budeme poriadna parta 🙂
a už nech pre pana nepršííí,chcem ist von 😝

jitulkabj
28. júl 2010

@janulabj A co, poznas aj take, co citaju, a nic nenapisu do nasho fora??? Ked je nas tu uz tolko, uz by mohli nabrat odvahu! 😎

Ja sa tiez nestacim cudovat, kolko nas tu odrazu nabehlo!! A vsetky aktivne prispievajuce!! 🙂 heehh, take male mestecko a aka partia sa spravila...supppeeer!! 😵 😀 😀

janulabj
28. júl 2010

@jitulkabj tomu ver 😀 😀 😀 pekná nová profil fotka
🙂 a už ked čítaju,tak nech aj kuknu jaké sme boli fešandy 😝 😝 😝

bianca
28. júl 2010

@janulabj kuta faja aj tu ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak decka co tak sukromna temicka ha?Ked niekto bude chciet k nam tak si poziada.ja neznasam smirakov.Tymto zdravim tyh mojich.Oni vedia o kom pisem 😠

jitulkabj
28. júl 2010

@bianca Ma prekvapujete....fakt smiruju??? Tak ok, ja suhlasim, ako sa to "zamyka", Bi???

bianca
28. júl 2010
bianca
28. júl 2010

@jitulkabj ja by som ju nezamkla.Nove kocky nas tu mozu kontaktovat.Ja viem ze ja mam min.3 smirakov co potom kazde moje slovo roznesu

zabka0609
28. júl 2010

kocky ja osobne som za ,aj som to chcela navrhnut,ale neodvazila som sa 🤐 kedze som tu nova 😉 ale neviem ci to nahodou nema zamknut zakladatelka tejto temy 😨

bianca
28. júl 2010

kto chcete klik na link a ja vas potvrdim ok ?

zabka0609
28. júl 2010

@bianca tak to je naprijemne 😠

bianca
28. júl 2010

@zabka0609 co uz.Ludia su rozni

zabka0609
28. júl 2010

@bianca ved to ja viem,a ten link co si dala mi nefunguje neviem preco,druhe kocky co ste tu vam to ide?

bianca
28. júl 2010

mmt

bianca
28. júl 2010
zabka0609
28. júl 2010

@bianca uz mi to ide dakujem 🙂

bianca
28. júl 2010

skuste,uz by to malo ist

gabrielkabj
28. júl 2010

bianka a Janulabj ideme k mojej sestre do Nemecka, ale len na 4 dni , ale aj tak dobre 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre