Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
26. júl 2011

@daniku ta aspon ste usetrili 😀

janulabj
26. júl 2011

@daniku nie že ,,asi,, vyzeraš mlado, ale je to tak....jak osemnastka 🙂 potešilo ?hihi

daniku
26. júl 2011

@janulabj no nepotesilo.....sak uz mam vek na to aby som vyzerala starsie...a nie ze mi predavacka v obchode tyka 😕 😒 😒

janulabj
26. júl 2011

@daniku och, to ja by som chcela vyzerat mladšie 🙂)))) tebe isto ani alkohol a navykove latky nepredaju 😀 😀 😀

daniku
26. júl 2011

@janulabj sak vyzeras mlado, co kecas jakeby si vyzerala na 40 😀 takych 22 by som ti hadala.... no alkohol a navykove latky nekupujem, tak neviem 😀

vi3ka
27. júl 2011

@daniku ahoj...moja sestra má 24 rokov, ale ešte doteraz od nej pýtajú v obchode občianku keď náhodou kupuje nejaký alkohol, alebo minule priviezla mladšiu sestru na pohotovosť, tak sa tam pýtali, že či už mala 18! 😀 😀 😀 😀

vi3ka
27. júl 2011

inak...čaute bardejovčanky...ja som tu tiež párkrát bola, ale keď ste išli do súkromnej témy, tak nebolo s kým a o čom 😒
to je hrozné leto...minulý rok som myslela, že sa s tým bruchom roztopím a teraz? furt len doma s malou, nikde sa v tom daždi nedá ísť ☹

daniku
27. júl 2011

asi sa vyberem niekde na alkoholicke nakupy....ale bez Simonky, aby som nevzbudila podozrenie, ze taka mlada s deckom a kupuje chlast 😀

@vi3ka ahoj....no tu sa toho tiez vela neporiesi, lebo dajak sa tu stale len tri stretavame 😉 a nikto novy sa pridat nechcel....alebo zeby aj hej? 😀
a toto neni leto, toto je katastrofa....esteze existuje 30 dielov Bambulky, lebo neviem co by sme robili cely den 😅 + novy objav "Otecko sa mi nepaci" dnes asi 15 krat dookola prvy diel 😀

a z celej tej nudy sa nasa mala nudistka dnes zrubala z postele na hlavu ☹

janulabj
27. júl 2011

@daniku och ty moja alkoholička 🙂 že na nakupy...heh
@vi3ka vitaj 🙂 podla foto sudim, že som ta par krat videla pri fontane 🙂 modry kočiar že? 🙂

vi3ka
27. júl 2011

@daniku no vy aspoň rozprávky pozeráte, ale moju ešte také absolútne nezaujíma...najobľúbenejšie sú reklamy a hlavne Šani a tvoj mobil a Hami reklama. 😀 u nás sa teraz lozí kade-tade po byte, takže si nevydýchnem a chodiť to chce za ručičky, takže o zábavu mám postarané. 🙂 aspoň že večer mám rozptýlenie so súborom.

@janulabj ďakujem za uvítanie 😀 no jasné fontána to istí. kde by som s malou chodila, tam je aspoň kúsok prírody, v horúcich dňoch sa tam lepšie dýcha a malú fascinuje striekajúca vodička 🙂

bianca
28. júl 2011

jej som v soku tak najprv @vi3ka vitaj vitaj vitaj vitaj vitaj

a teraz vas idem docitat 😀 ja som totiz zistila ze ked mi hore nesvieti cervene ciselko taksi ani nevsimne ze sa dakde diskutuje

@daniku bobe moj muz ma 30 a este od neho su schopni popytat OP ked nakupuje v trafike 😀

a k letu.Deeeecka to je masaker.Bud 35 alebo 15°C

vi3ka
28. júl 2011

@bianca ďakujem za uvítanie 😉 to máš pravdu s tým počasím, také na šľaktrafenie. dúfam, že dnes sa už dostaneme s malou aj vonku, vyzerá celkom schopne, tak uvidíme.

bianca
28. júl 2011

@vi3ka ja sa urcite zberam poo dakde minimalne na tur de Vinbarg v gumackoch 😀

bianca
28. júl 2011

PREBIEHA INŠTALÁCIA LETA....
███████████████░░░░░░░░░░░░░░
Priebeh inštalácie: 44%
...inštalácia neúspešná.
Chyba 404: ročné obdobie sa nenašlo.
Ročné obdobie, ktoré hľadáte, mohlo byť vymazané, premenované alebo je dočasne nedostupné. Skúste znova neskôr.

daniku
28. júl 2011

@vi3ka toto sme mali minuly rok, az na vodenie za ruky, zakazali nam to, tak mala musela cele dni len stvornozky....Simonka je doteraz maniak na reklamy, nemozem prepinat lebo co ked pojde reklama na Dove sampon ci co toje, s tou anlickou pesnickou 😀 len uz to dlho nedali, teraz je cislo jeden Šani, len š nevie povedat tak po namesti kricala "Jaaaniiiii"

@bianca asi budeme musiet zainvestovat do dalsich topanok, lebo bez gumakov, to sa neda toto leto... 😉

bianca
28. júl 2011

@daniku hej my sme kupovali tento rok a nosi ich vsade 😔 no hviezda.

p.s.: Simonka aspon nebude mat problem s mojim menom 😀

daniku
28. júl 2011

@bianca no aspon jej nenamoknu ponozky 😉 nech ste kdekolvek...
ona s menami problem nema, len vacsinou nikto nevie o kom rec , segra Jana je Haja 😀
ujo je "ju", segra Zuza je Dudu
a minule sa jej jedna pani pytala ako sa vola a zatala sa a ze "ne" a pani sa pyta, "a mamka sa ako vola" a Simonka sa na nu pozrela jakeby baba spadla z visne ze "mama"

bianca
28. júl 2011

@daniku nasa vie ze su chlapci a dievcata a aj vie kto je kto ale nechape ze aj ona je dievca.Ona je proste Borka a mama je Jani a tatinko je Petik.A hotovo

janulabj
28. júl 2011

panečku jaka diskusion .....
historka od fontany: 2 tetky take dochodkyne a mali psíkov, no jasne že Oliver tam hned k nim utekal... a oni jeeeej ake krasne dievčatko(jak furt a všade) , a ja že nie,,, to je chlapec, oni ako sa volaš chlapček? a Oliver odpoved MIMA,tak potom len na mna kukli, a mysleli si,či mi neprepina že čo im kecám 🙂 inak on stale hovorí že je mima, lebo ta jeho kamoška je emka,a on ju vola mima, tak si mysli že to asi aj on, neviem, lebo na inu kamošku vie krasne že laura.hold ťažke meno sme mu dali....
inak pojdeme aj my poo do mesta ...🙂

bianca
29. júl 2011

pozeram ze duskusion zakapala 😀 ale verim ze sa to zlepsi

ja len dodam pre tie co vedia o co mi ide ze som vcera isla spat o 22 hodine 😀

janulabj
29. júl 2011

akurat som sa rozhodla že v buducom živote chcem byt moje dieta 🙂 upratujem malemu oblečko v komode, a akože 30 tričiek s kratkym rukavom, body som radšej nepočitala, 16 teplakov, aj ja chcem take zasoby :D a to len aktualna velkost 86-92......už len teplo aby to aj vynosil 😎 😎 😎

daniku
29. júl 2011

@bianca o co ti ide? 😀
@janulabj jani, v buducom zivote chcem byt ja tvoje dieta 😀 az v dalsom ty svoje 😀

janulabj
29. júl 2011

@daniku Dani ty možeš byt dievča a ja chlapec, dalšich 30 dievčenských je v taške 🙂 megalomanska mania mojej švagriny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
29. júl 2011

@janulabj ja tricka ani nepocitam.Teplaky uz nekupujem lebo je to zbytocne.Ale tie tricka aj mna stvu.A siat kolko ma a vonku na prd

@daniku o co mi ma ist ? O funduse? 😀 😀 😀

daniku
29. júl 2011

@janulabj ok, berem, a uz chapem, ja nemam svagrinu a segra, teda aj simonkina krsna....no sa radsej nevyjadrujem..... 😖

zuzu247
31. júl 2011

@vi3ka zavítaj konečne k nám, rady Vás uvidíme

vi3ka
31. júl 2011

@zuzu247 neboj sa, prídeme. 😀 len si musím nájsť ten správny čas. 🙂 možno aj tento týždeň. veď mám na teba číslo, tak sa ozvem. tešíme sa na vás 😉

zuzu247
31. júl 2011

@vi3ka Vždy je správny čas, aj my sa tešíme.

janulabj
1. aug 2011

vyhlasujem stretko tento tyžden......NEPRŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ...... 🙂 😉 😎 😀 😵 😅 😅

bianca
1. aug 2011

@janulabj ftipna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre