Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
1. aug 2011

@bianca ja viem, maš doma muža.....neprideš....ale možem za to že sme boli chory?

bianca
2. aug 2011

@janulabj ja som to myslela ze neprsi.Ja uz neverim ze nebude prsat

bianca
2. aug 2011

@janulabj a este p.s.: co ma moj muz spolocne so stretkom?Co si myslis ze ja nikam nechodim ked je doma?

janulabj
2. aug 2011

@bianca myslela som to tak, že ked ho maš doma, tak si ho pekne užíííívaj 😉

bianca
2. aug 2011

@janulabj sak ja si ho uzivam ale ni mi nebrani ist von.Chodim aj ked je doma a ked chce tak ide s nami.Nahana malu a ja si aspon s babam raz za cas vypijem kavicku v klude

janulabj
2. aug 2011

@bianca tak to má byt.....no ne?
inak Oliver ma po skusenosti s klieštom za sebou už aj včelu-svina, dnes doo ho uštipla na ukazovačiku, panečku teraz ho ma tak opuchnutý, zlatko moje ....... 🙂

bianca
2. aug 2011

@janulabj och chudacik.A je v pohode?Aspon budete vediet ze nema neaku sialenu alergiu.

bianca
4. aug 2011

tu to zasa asi prirodzene zakape co?

daniku
5. aug 2011

@bianca to asi od prirodzenia tejto stranky to ma taku tendenciu 😉 😀 s tym vela nenarobime

daniku
5. aug 2011

@bianca no ale aby rec nestala, pocuj jaku velkost oblecenia nosi tvoja Barborka? lebo mne sa zdalo ze 92 mala ponosi aj dalsi rok, ale kukam ze tak akurat jej su tricka, tak asi tazko......ze?

bianca
5. aug 2011

@daniku nasa ma 98 cku ale nieco nosi aj 92 a nieco zasa az 104

janulabj
9. aug 2011

no čo ženy.....kde sme? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniku
9. aug 2011

@janulabj a zas sa tu stretne len stara zostava 😀 😀 😀

bianca
10. aug 2011

tha ja to tu uz vzdavam.Stale moj prispevok posledny a za par dni sa bud jedna abo druha ozvete...

daniku
10. aug 2011

@bianca halooooo 😀 ozyvam sa hned.....nevies kde by som zohnala rozpravku Mala princezna, co chodi rano na STV2 ?

janulabj
10. aug 2011

dani suprova je že? aj oliver je z nej hotový..........ideme hladat?
Bi zdravím......nevzdavaj to tu, ta čo si....

bianca
10. aug 2011

@daniku ani neviem ze tam nieco chodi.Idem popozerat ci nenajdem na nete

bianca
10. aug 2011

@daniku joj nenasla som.Vsade mi to vyhadzuje len neaky film z roku 2005

janulabj
10. aug 2011

@bianca a ja spoliehala na teba že ty taká hekerka :D ja som našla no všetko v angličtine..... 😝

bianca
10. aug 2011

@janulabj sak v anglictine aj ja ale to je na prd.Nenasla som ani ci to bolo vobec vydane na dvd

janulabj
10. aug 2011

@bianca bolo bolo....pišu tu baby na fore.....len všetko stare prispevky.

bianca
10. aug 2011

@janulabj hm musim lepsie popozerat

daniku
10. aug 2011

@janulabj Simi ked pozera, ani sa nevrti na stolicke, co znamena ze to nema chybu 😀
my sme uz tiez hladali, len nikde nic nie je....myslim ze na nejakej ceskej stranke sa dalo objednat dvd, ale ja chcem aj tak slovensky...
ja mam nahrate 2 diely na dvb, neviem kolko to ma casti, tak budem nahravat ked budem doma kym to pojde 😉

janulabj
10. aug 2011

@daniku na babybazare ženska predava dvd, uvidim čo odpiše, dam vediet, a idem skusit aj tu vo fore 🙂

bianca
11. aug 2011

@daniku vsade som zatial nasla len cesky dabing.Inak sa na bazaroch predava cca za 50 kc

ellenie
11. aug 2011

hlásim sa, som tiež z BJ 🙂

daniku
11. aug 2011

@bianca mne sa zda lepsie aby pocuvala slovencinu, ci je to podla vas zeny jedno? a pozerali ste? paci sa? akoze mne to pripada fest trhle jak usta otvori 😀 ale Mimi to zere 😀

@ellenie no vitam ta tu medzi nami dievcatami z Bj 😀

aha aha baby.....nesme same 😀

janulabj
11. aug 2011

@ellenie vííítam 😀
@daniku tak ženska odpisala, 4 dvd , dohromady asi 40 dielov, vyšlo by to tak 5 eur-6 eur, myslim že celkom OK že?
inak hura hura slnko svieti,maly bol s vendym doo na bicykli, a akurat ide spat, ja som stihla navarit a upratat.....poo ešte skočím čo to nakupit na dovču...🙂

bianca
11. aug 2011

@ellenie jasne ze slovencina je lepsia.Nasej to je jedno lebo polku slov.zasoby ma cesku a veselo ju pouziva uz od roka a daco takze...

@ellenie vitaj vitaj vitaj a gratulujem k princeznicke 😵 😵 😵 juj take babenko cerstve krasne

inak zeny ja som sa priotravila jedlom.Fakt neni lepsieho planu.Vonku pekne a ja lezim v klbku a predychavam ale je to moja chyba.Dobre viem ze banany nemozem a aj tak som zozrala druhy zakusok po tom co som zistila uz v prvom ze su banany

daniku
11. aug 2011

@bianca Nasa pozera v cestine Jajo a Pajo a nemam pocit zeby jej to vadilo, ale myslim ze radsej nech pocuva slovencinu nech sa na nu co to nalepi.....a ona ked rozprava tak mam pocit ze aj anglictinu kdesi uz pochytila 😀

mas alergiu na banany?uz si ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre