Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
11. aug 2011

@daniku hej mam alergiu.Uz je dobre.To len treba dostat zo mna von akoukolvek cestou a za par hodin je to v normale

bianca
15. aug 2011

¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.
\¸ ♥ Bardejov ♥
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤
..\
☻/
/▌
/ \

daniku
15. aug 2011

@bianca a toto si ako urobila?

bianca
16. aug 2011

@daniku toto som sprosto ukradla z FB 😀 ale nieje to tazke len musi ovladat klavesnicu a vediet co a ako stlacit

daniku
16. aug 2011

@bianca jaka zlodejina 😀 ten kto to zacal robit sa asi v praci strasne nudil, asi 😉

bianca
16. aug 2011

@daniku milacku ty si taka dobra na mna 😀 😀 😀 ale ne.UZ je toho plny FB.Kazdy si tam prida svoje mesto a siria to ako epidemiu

daniku
16. aug 2011

@bianca no vidis, kazdy uz to bude vediet a ja som v zivote vedela len na kalkulacke napisat debil 😀 😅

bianca
16. aug 2011

@daniku och spomienky na zakladku 😀 ako to bolo?Pamatas?

daniku
16. aug 2011

@bianca 😀 nepamatam, ale pohladam kalkukacku...to je ako bicyklovanie, to nezabudnes 😀

daniku
16. aug 2011

@daniku zeby 71830 dole hlavou...alebo uz ani neskusam to bicyklovanie 😀 bo sa zabijem

daniku
16. aug 2011

@bianca dala som to ako odpovedat sebe 😀 truba takze este raz :zeby 71830 dole hlavou...alebo uz ani neskusam to bicyklovanie bo sa zabijem

bianca
16. aug 2011

@daniku joj ty si pokecas i sama jak ja 😀 😀 😀 musim dakde pohladat kalkulacku a skusim 😀

bianca
16. aug 2011

@daniku Dani a neboj.Nezabijes aj ked ja som tiez nesedela na bajku tak 5 rokov ale z bezpecnpst.dovodov.To by trubky nevydrzali

janulabj
16. aug 2011

@daniku
@bianca
ženy debatujete? super 🙂 tak až sa vratim nech su aspon 3 strany zapisane ju?

daniku
16. aug 2011

@janulabj to jedine ze sa zabudnem a budem si dopisovat sama so sebou zas 😀 to sa zaplni raz dva

bianca
16. aug 2011

@janulabj sak sa pripojis cez wifi a skontrolujes schizofrenicku Danku 😀

janulabj
16. aug 2011

@bianca to si píš, že danku budem kontrolovat........ držat jej palce a posielat silu 😉

daniku
16. aug 2011

@janulabj a kym sa vratite mozno ma aj schiza prejde 😀 a prestanem si pisat sama so sebou.....a dakujem, dakujem....a ked sa budete vracat dovezte so sebou aj pekne pocasie Jani aspon na tyzden 😎

bianca
17. aug 2011

@daniku pre pana pozeraz dnes ten horor na dvojke?Jak rozpucila princezna toho slimaka?U nas sa place

daniku
17. aug 2011

@bianca ja som dnes po dlhej dobe natacala na dvb, aby sme to mohli pozerat este aspon 100 😀 a simi pozerala, ani nedychala, ale ona este asi nerozumie, lebo tak bezemocne to znasala 😅

daniku
17. aug 2011

@bianca pocuvaj kukam na fb, ze riesis stratenu plastelinu 😀 to ta v tych kelimkoch? odkedy sa Borka hra s plastelinou? Myslis ze aj Simi by uz bola schopna sa pohrat....lebo ona by rada vykrajovala daco, s tymi onymi na medovniky ale nema co, a platkovy syr jej nemozem vzdy davat na hranie 😀

janap24
17. aug 2011

Babulky co ste rodili v bardejove mozete mi dat svoje referencie Dakujem 🙂

daniku
17. aug 2011

@janap24 bardejovska porodnica je super 😀 nepozerala si temu Porodnica Bardejov? tam si toho vela precitas 🙂

janap24
17. aug 2011

@daniku Dakujem

bianca
17. aug 2011

@daniku nasa sa hra s plastelinou uz dlho dlho ale akoze nic nevykrajuje len ju totalne znici 😀 ja plastelinu aj varim ked nema doma ale nieje to ono

@janap24 Janka ja neporadim.Nerodila som tu a hadam raz budem

daniku
18. aug 2011

@bianca ako sa vari plastelina prosim ta?ja som do varenia lava, ale plastelinu snad zvladnem 😀

zuzu247
18. aug 2011

@janap24 Vsetci na odeleni - od upratovaciek po lekarov su super, velmi odporucam. Aj samotny stav odelenia je fajn.

janap24
18. aug 2011

@zuzu247 Dakujem

bianca
18. aug 2011

@daniku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5242 nie to ale to prave orechove,Naviac tam ide dost vela soli co sluzi ako konzervant no pre mna dost rozoziera rucicky.Borka ma zadery ale jej to napriklad vobec nevadi.Hlavne ze sa mam v com babrat.Ja ju robim len minimalne hlavne koli tej soli

daniku
18. aug 2011

@bianca dakujem, ked uz budem zufala tak vyskusam....ale este nemame valcek a bez valceka je pri Mimi cokolvek co by sa dalo valkat uplne nanic...dnes som jej kupila jednu taku mini plastelinu 😀 nevedela co s tym, tak ju natlacila dedovi do pohara.....bude rad 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre