Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jarus8
26. jan 2012

našla som to

vi3ka
26. jan 2012

žienky odporúčam vám super akciu na Ah bra podprsenky. ja mám tiež doma a som spokojná. reklama jak vyšitá, ale fakt som spokojná, preto vám to odporúčam. 🙂 http://morezliav.sk/3-kusy-spevnujucej-podprsen...

chantal21
26. jan 2012

@jarus8 dik za odpoved,pojdem mu urcite kupit

janulabj
26. jan 2012

@jarus8 dík, pojdem aj ja pozriet.

chantal21
26. jan 2012

@vi3ka Ahoj tak nejak tej stranke nechapem,kupujes si iba kupony,a tovar co?Vysvetlis mi to?

cukricek8998
26. jan 2012

Ahojte..tAK TO SOM NEVEDELA ZE JE TU SPOLOK BARDEJOVCANOK🙂)Sice ja som uz byvaa bardejovcanka ale rada sa do Bardejova vraciam aspon na dovolenky 🙂)) Inac pekny vecer prajem 🙂

vi3ka
26. jan 2012

@chantal21 kúpiš si kupón a keď im prídu peniaze na účet, tak oni ti pošlu na neho kód a ty potom podľa inštrukcií si objednáš tovar. no a potom už len čakať na tovar. stačí ti to takto?

chantal21
27. jan 2012

@vi3ka Ano staci,lebo ked som citala ohladom kupi stale sa tam pisalo len o kuponoch a nie o tovare,no este som nepocula o tej stranke tak som nevedela aky je postup,maju tam pekny prsten.A ty si uz od nich nieco kupovala?Su spolahlivy?

janulabj
27. jan 2012

@chantal21 ja som z morezliav kupovala našim pobyt, uplne v pohode, poštarka mi doniesla kupon, ja som jej zaplatila, zavolala do hotela čislo kuponu a bolo......idem kuk ten prsten :D

chantal21
27. jan 2012

@janulabj je to swarovsky,taky s fialkovym ockom,zaujimavy

mamkakatka
27. jan 2012

@chantal21 ahoj, pozri, ci maju web. stranku, vyhladaj tel. kontakt, zavolaj a oni ti presne povedia ako to prebieha 😉

bianca
27. jan 2012

cafte zeny.Kus som to tu zanedbala.Zasa.Inak.My sme davali od roku starodavny Pikovit.Bud standart alebo ked mala problem s kakanim tak probio.A nebolo nam nikdy nic.Teraz sme uz presli na Martankov bo reklama na nas plati

bianca
27. jan 2012

@cukricek8998 vitaj 😉

bianca
27. jan 2012

@chantal21 wow ten je krasny

vi3ka
27. jan 2012

@chantal21 ja som tiež prvýkrát mala sestru na telefóne a ona mi dávala inštrukcie ako mám postupovať 🙂 hej kupovala som už od nich 2x a nikdy nebol problém. mne prišiel kupón na mail. niekedy majú také veci, že si neviem vybrať 😀 takých stránok máš viac (morezliav.sk, zlavadna.sk, zlavomat.sk) tieto najviac využívam.

mamkakatka
27. jan 2012

@chantal21 k tvojmu prstenu, urobis im prevod na ucet a oni ti na mail, ktory tam uvedies poslu KOD, ty im potom posles mail na adresu glik.jv@gmail.com, v ktorom napises, ze si uplatnujes kupony na prsten, napises svoje meno, adresu dorucenia a tie kody. oni sa ti spätnym mailom ozvu, ked poslu prsten.

syvasi
27. jan 2012

@janulabj Ahoj, ano, mam, takmer 7 mesacneho chlapceka 🙂 a ty?

janulabj
27. jan 2012

@chantal21 hej hej pekný je....no mne by bol isto velký ....to neriskujem.
@syvasi ja mam chalaniska velkého 😀 mam ho v pase :D ma 2 roky a 3 mes.,
inak ja isto skusim to Cečko čo jarus dala, ked bude dobrý nemusim kupovat drahy cebion.

hej radte kde okrem salonu erika splašim malemu masku......dík

syvasi
27. jan 2012

@janulabj ja som masky videla v Kik-u a v Draciku 🙂

chantal21
28. jan 2012

@janulabj Velmi pekne a lacne masky mali v sekaci na abecku.a boli aj zachovale.

chantal21
28. jan 2012

@vi3ka To ze fakt maju dobre ceny,no neviem sa rozhodnut kupit ci nie,uz asi aj vymyslam ci mi ho treba,no ked je taky chutny,

chantal21
28. jan 2012

@mamkakatka Dakujem

chantal21
28. jan 2012

Boli ste uz niekedy v solnej jaskyni v Bard.Kupeloch?Ja som nad tym uvazovala,ze by som maleho tam vzala,ked sme tak casto chory,ci by nam to nepomohlo,no neviem ci by tam vysedel aspon 10 min.

jarus8
28. jan 2012

Ahojte,
@chantal21 v jaskyni som nebola, teda ani neviem že existuje 😨
nepočuli ste nejaké recenzie na otvorený wellnes v kúpeľoch. B. miluje vodu, tak by sme išli skúsiť, len čakám na nejaké echo. Aj keď ceny majú nenormálne, ale raz za čas sa dá. 😉

chantal21
28. jan 2012

@jarus8 presne sme si aj my to hovorili ,ze raz za cas sa da ist,hoc je to drahsie,co clovek neurobi pre svoje ratolesti.

theo
28. jan 2012

@jarus8 aj ja sa zberam do welness BK,ze vraj je to otvorene uz od 23.1,zaujimalo by ma aka je tam tepla voda...a zaroven sa bojim, aby mi maly neprechladol, takze zatial cakame..

janulabj
28. jan 2012

baby tento týžden tam nemali skoro nikoho,mali sme ist, víkend neviem ako, no v tyždni bolo málo.....myslela som že v piatok tento tyžden pojdeme, no decka maju prazdniny, isto tam bude ,, narváno,,
😀
v jaskyni som ani ja nebola, a šla by som...ved tam nemusi dieta sediet, vezmeš hračky a nech chodi beha.
a tu je rozpisana aj teplta vody, čo je podla mna trošku rozdiel 28 -33. no isto skúsime aj my, len sa malý vyzdravie 🙂
http://www.kupele-bj.sk/index.php?id=150

janulabj
28. jan 2012

@chantal21 a ak maš maleho stale choreho, ako i ja, tak viem že solna jaskyna sa da aj predpísať lekarom, len neviem či nie len alergologom....pozistujem 😉

chantal21
28. jan 2012

@janulabj ano casto sme chory,a sme z toho zufaly.ok,jak zistis daj mi prosim vediet

bianca
28. jan 2012

@chantal21 ja som chcela velmi ist do solnej jaskyne ale kamos ORL lekar mi to vyslovene zakazal.Tam sa udajne neskutone koncentruju bacily a v teple a vlhku sa im vyborne dari.Skoro kazdy kto tam pride si dojde liecit neaky svoj neduh a vydychuje to tam.Solna jaskyna je zle udrziavatelna a pochybuje ze by ju kazdy den dezinfikovali a neako vyslovene casto obmienali sol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre