Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

chantal21
28. feb 2012

@bianca No ja mam dnes nejaku upratovaciu maniu,tak pri umyvanie okien ma ani mraz neodradil 🙂.No jar aj ja by som zufalo chcela,kazde rano utekam pozerat na predpoved pocasia,kolko bude stupnov.Uz by som hlavne chcela celodenne slniecko,na zlepsenie nalady a dobijanie energie

bianca
28. feb 2012

@chantal21 ja dnes nerobim nic.Zajtra nam odchadza tatino do roboty tak cely den budeme vsetci akurat tak nervozni.Ideme dakde do terenu nech nemyslime na zajtrajsie rano

janulabj
28. feb 2012

čaute,
ja ako som dnes videla že je - 8 tak som mala dosť, cez to sme už pred desiatou šli von a nadhera, slniečko no parada. pocitova teplota mohla byt tak 0-1......tak sme sa prešli,decka behali celou cestou, skočili na rozpravkove dopoludnie do centra so Simonku, a teraz vybehaný, vyhraný može isť Oliver spať......... je super že už sa dá takto na prechadzku, sa teším...a už bude len lepšie :D
@chantal21 no to ja som minule taku maniu mala, no na okna som sa ešte nedostala .... 😉

daniku
28. feb 2012

caute, to co je vonku? ze dalsi sneh? to je blby vtip ze? a tak to dnes vyzeralo nadejne ze uz pride krasne pocasie a sneh a hlavne lad ze zmizne, lebo to je na rozbitie huby toto...no uvidime zajtra, mozno sa mi to len zda 😀

chantal21
29. feb 2012

@janulabj Pri tomto pocasi mam pocit ,ze budem okna umyvat onedlho zas :( .Takze sa ani nemusis ponahlat

chantal21
29. feb 2012

Baby nepoznate nejaku dobru kozmeticku na cistenie pleti?

janulabj
29. feb 2012

@chantal21 hm...osobnu skusenost nemam,, ked ich tu je milion asi....ale kamoška chodi na branu, a vraj super. i ja by rada šla niekam 🙂

chantal21
29. feb 2012

@janulabj A kde je tam kozmeticka?Ja to uz potrebujem ako soľ,mam strasnu plet same fleky a vyražky.

janulabj
29. feb 2012

@chantal21 no je tam šport dole, okuliare myslim, no a na poschodí...ta holka je od nas, trochu ju poznam, aj segra tam chodila 🙂

chantal21
29. feb 2012

Tak musim tam ist omrknut,a nevies ako cenovo?,no niektore to maju dost drahe

daniku
29. feb 2012

@chantal21 na namesti je super kozmeticka. Salon Evelin alebo tak nejak.robi cistenie ultrazvukom a mava aj akcie dost casto.treba to sledovat na fb 😉

janulabj
29. feb 2012

@daniku jaj vidiš ved ty si mi to už raz hovorila, tak kedy ideme baby? @chantal21 ja by som šla rada.....a jak 😀 a mimo ine potrebujem to , už včera bolo neskoro 😝

chantal21
1. mar 2012

@daniku dik za radu,fb nemam 🙂

chantal21
1. mar 2012

@janulabj dnes pojdem omrknut,objednat a zistit ceny,dufam ,ze sa mi nezakruti hlava,ze nejaka brutal pálka 🙂

mamkakatka
1. mar 2012

Zdravím baby, začítala som sa do vašej debaty ohľadom kozmetičky a ma napadlo, či nepoznáte kozmetičku, kaderníčku príp. nechtovú dizajnérku, ktorá hľadá priestory za pár € mesačne. Známa ma vo svojom kaderníctve voľné miesto, ešte pred nedávnom tam s ňou bola nech. dizajnérka, ale ta už skončila. Je to na Slovenskej ul. 1, budova bývalý Agrostav, teraz Arper.

mirkaradko
1. mar 2012

jeej mozem sa k vam pridat?

janulabj
1. mar 2012

@chantal21 super daj potomvediet ano? 😉
@mirkaradko jasne, vitaj 🙂

bianca
1. mar 2012

cafte.Ale sa nam to krasne vonku ,,zjarieva,, som happy

@mirkaradko jasne ze mozes.Treba to tu ale kus sledovat bo z casu na cas nastane v BJ dajaky divny vypadok (asi erupcie na slnku alebo co ) a nikto sa neozve dlhsi cas.Je to uplne normalne a i ja som si vedoma viny 😀

janulabj
1. mar 2012

tak my sme už doma, prechadzka s neuspešnym koncom, v bj som nenašla okuliare pre maleho slnečne, všade mi povedali že ešte skoro 😝 tak dobre noooo...... 😀
inak čosi tam poprchava či čo, no stale lepšie ako chumelica metelica......zajtra ak bude podobne pojdeme zas len už asi opačnym smerom, nech má maly zmenu......žeby aj tie kačky pri topli sme kukli?

chantal21
1. mar 2012

@janulabj Tak bola som sa objednat na brane,stoji tam 14 ecka,tak v pondelok napisem ako som dopadla,dufam,ze mi nepoviem,vam uz niet pomoci 😵

janulabj
1. mar 2012

@chantal21 a čo tam stoji 14 e? to ultrazvukove čistenie? aj inde si bola? piš piš nech vieme , už aj ja som odhodlana 🙂

chantal21
1. mar 2012

@janulabj Inde som nebola,no ultrazvukove ale to si myslim ze bude vsade take drahe.Tak dufam,ze mojmu nezmenia smenu aby som sa konecne dala do pucu.A este by som chcela do fitka,no neviem to nejak spojit s volnym casom,aby som sa tam dostala

bianca
1. mar 2012

ci pana.Ja som este nikdy nebola na kozmetike takej ozajstnej.Ale uz by trebalo bo moje drahe pestovane komedony mi uz fakt lezu ne city

janulabj
1. mar 2012

@bianca ved ani ja nebola............ale ved sme mladééééé ešte ne? som pisala do evelin kolko stoji u nich, na stranke maju že 9 e, ta som zvedavá.

daniku
1. mar 2012

@bianca draha kym mas len take trapenie s pletou, si stastna zena 😀

daniku
1. mar 2012

@janulabj cakaj na akciu a budes to mat za 6,3€ pokial nezdrazela, ked ste uz tolko cakali tak pred velkou nocou isto akcia bude 😀 nech vas to trapenie nevyjde draho

janulabj
1. mar 2012

@daniku počkam načo bude akcia na marec....ale ta ved chceme byt krasne...... 😉

mirkaradko
1. mar 2012

och dievcata ja mam kozmetiku doma ked pride svagrina na dovolenku :D ale aj tak ma moj drahy ksicht netrapit nikdy som s tym problemi nemala... ja by som skor chcela na ist lynfodrenaz.... len si najt cas na take nieco :D

janulabj
1. mar 2012

@chantal21 tak mi kozmetička odpisala, a v evelin ultrazvukove čistenie 9 e....ta kus rozdiel že? ja skusim tam. len kedy 😒

chantal21
1. mar 2012

@janulabj Riadny rozdiel,uvazujem na odhlaseni z brany.No a ma volne nejake terminy?Das mi prosim ta kontakt na nu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre