Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
11. mar 2012

@jankabj033 na svobodu 🙂

chantal21
11. mar 2012

@bianca Take rychle zmeny pocasia,tak dobre na chorobu,:(

bianca
11. mar 2012

@chantal21 u mna na spanie.Dnes sa asi nepreberem.Este tie volby do toho.Idem si speavit presso bo inak asi nespavim nic

janulabj
11. mar 2012

hojte,
oj počasie dnes pekne na ....prd 😀
a včera super prechadzka, slniečko 😎 ....a teraz že sneh....ble
chystali sme sa dnes do welnes, no čosi na mna lezie,tak bude welnes doma kedže mame tata doma, možem oddychovat 🙂 ako chantal pišeš, že na chorobu to počko, len nech malý to nechytí odo mna, to by nebolo dobré...ved zajtra sa ideme hrat nie ? 😉
a ako čitam že piše Bi že už fakt ma byt tak teplo? ešte nééé, ja ešte obalena tukom zo zimy 😝 😝 😝 😝 😀 hehe
no ženy prajem pekný den...hoc vonku snežoprší či čo 😒 😎

chantal21
11. mar 2012

@bianca Ja som tiez dnes zdochla,preto cakam kym drobec zaspi a idem aj ja,robota neutecie 🙂Mne by presso nepomohlo,jedine tak liter energetickeho napoja 🙂

chantal21
11. mar 2012

@janulabj no len ziadna choroba,daj paralen a do hajan,zajtra ideme na 100%

bianca
11. mar 2012

@chantal21 tak to ja si pockam do 21 hod minimalne.Barakuda skor nezalahne.Zavidim obedny spanok ja uz neviem co to je.

chantal21
11. mar 2012

@bianca Ja len dnes idem pospat,zvycajne cvicim,alebo varim 🙂,taky luxus mam len dnes bo nedela a som az velmi zdochla

bianca
11. mar 2012

@chantal21 ced to.Clovek sa snazi postihat vsetko za ten cas.Ja som stale upatovala a varila zaroven a tak som bola taka zdrcnuta ze az.Ale stavalo sa ze som sa na fb zakecala s @janulabj no ne ?

janulabj
11. mar 2012

@bianca že stavalo....na dennom poriadku 😀

bianca
11. mar 2012

@janulabj a hlavne v noci co?a vlastne i rano ne?a teda kedy vlastne ne ? 😀 najlepsie aj tak boli MMS zadarmo na vianoce :D

janulabj
11. mar 2012

@bianca aaale kdežeeeeee 🤐

bianca
11. mar 2012

@janulabj co kdeze

daniku
11. mar 2012

@janulabj co si ochoreta? bistu svete, ty? no dufam ze len tak symbolicky, aby sa nepovedalo ze si stale zdrava :D verim ze domaci welnes zabral a do zajtra 16.00 si fit. lebo simonka pre teba velmi zavažnu otazku 😀 pokial nezabudne 😉

vi3ka
11. mar 2012

ahojky dievčence... tak s kým sa zajtra stretneme na tom detskom poobedíčku v cvč? už sa chystám a teším. samozrejme aj s Peťuľou 🙂

janulabj
11. mar 2012

@daniku joj moja ja nie som stale zdravá, len nechodim k lekarovi nikdy..... a zajtra by som chcela ísť, uvidím ešte ako mi bude....ked tak s rúškou na ustach 😀
a welnes sa nekonal no navšteva,a skušala som to liečit bavorakom 🙂 zajtra podam hlasenie či už o pozitívnych či negativnych učinkoch tejto ,,medicíny,, 😉

danka82
11. mar 2012

caute kocky..tak som konecne nasla bardejovsku skupinku.. ale sa vas tu stretlo 😉 inac k predoslej diskusii aj ja mozem potvrdit, ze tie detske stretnutia v cvc su super..sice sme boli minule este len prvy krat, ale mala bola z toho nadsena..a ja snad este viac, nez ona..juj, ale boli tie deti zlate 🙂

jankabj033
12. mar 2012

mamicky bardejovcanky ahojte....pametate si akciu detskych topanociek za 4 eura?????????no mam echo ze sa teraz zopakuje zajtra po zajtra by mali vylozit tovar....akcia sa bude vztahovat na detske letne topanoky....ja osobe neviem este ake ale myslim ze sandalky....znama mi teraz volala ze uz vybaluju ..tak mamicky ide sa na nakup pre nase slniecka... dufam ze akciu vyuzijete a ze ste sa potesili ze som vam dala vediet v predstihu .....nevie o tom este nik len pan maijtel a par predavaciek...a samozrejme ja a vy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
12. mar 2012

@jankabj033 vazne ??? Musim preverit zdroj a vyrazim.

chantal21
12. mar 2012

@vi3ka My by sme mali dorazit,tak sa uvidime 🙂

janulabj
12. mar 2012

@vi3ka
@chantal21 hej aj my tam budeme jak furt .... 🙂
a ohladom topanočiek by to bolo super ....i ked zase nastava problem ako sa tam dostat 😒

jankabj033
12. mar 2012

@bianca sak uvidis .....aj ked zas to budu len obmedzene cisla ale myslim si ze sa vyplati

janulabj
12. mar 2012

@jankabj033 až to bude aktualne napiš nam hej?

jankabj033
12. mar 2012

to vam napisem hned zajtra.....vecer este zavolam znamej a ked sa to rozbhne hned zajtra pojdem pozriet a napisem koment ci je to tak ako som pisala

bianca
12. mar 2012

@jankabj033 super si zlata.Ja cakam na odpoved od spojky a ked ano tak hned zajtra rano idem aj ja.

jankabj033
12. mar 2012

@bianca mne dnes rano volala jedna znama ktora tam robi ze este len dnes sa pan Hribik majtel rozhodol ze daju taku akciu aj na letne topanoky pre deticky kedze predosla akcia mala velky uspech a predali sa nie len zlacnene topanocky ale mamicky kupili aj nezlacnene.....ze bola dobra trzba..tak verim ze pani Majka nepovedala blud a ze to bude ozaj takto...bolo by dobe keby to zas bolo lebo maly by nemal dva pary sandalok ale aspon 4

bianca
12. mar 2012

@jankabj033 hej aj moj zdroj sa vola Majka 😀 nemame ten isty? Uz len neviem ci mam pockat na report od teba abo to zajtra risknut a ist i ked no tym busom je to na prd

jankabj033
12. mar 2012

@bianca rdsej pockajte ak by to bolo aktualne co budem este vecer volat tak ja pojdem zajtra doobedu mrknut...ja len zbehnem z vinbargu autom

bianca
12. mar 2012

@jankabj033 super dak daj potom vediet .Sandalky nam zufalo treba

jankabj033
12. mar 2012

@bianca aj nam treba sandaliky..aj na lozenie po byte ale aj na leto von....cize treba nie len jedny a obehla so dost obchodov..... a ako za 4 ecka mu vezmem aj viac nech je frajer .....ved uz ma viac topanok ako mama... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale ako ozaj oplati sa to..este vecer zavolam a ak to bude aktualne napisem vecer a este aj zajtra doobedu skocim ci ozaj je to tak....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre