Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
14. jan 2012

@janulabj hej ale on pojde jednak az zajtra a po 13 tich nocnych tak tipujem ze bude ko a spat.Bracho ma lepsie kontakty a stale stama jazdi takze staci zavola´t

janulabj
14. jan 2012

@bianca mna to hned napadlo že korbače, ved sme sa ich nakupovali každy mesiac z a do Šumpru......mnaam jak ja sa tešim 🙂

jarus8
14. jan 2012

@bianca sánky aj boby mám ešte po mne, len na sánkach chýba opierka a stále ju zabudneme kúpiť. A mm ide 1x na týždňovku preč, tak ja sa tam zase sama nevytrepem.
Bože už nech je jar, alebo sestra porodí, nech sa zbavím veľkého kočíka 🙄

bianca
14. jan 2012

@jarus8 ale vytrepes.Si predstav mna v ober meste samu s malou.Od narodenia do roka a pol sme tam boli prakticky same vzdy 16 dni v mesiaci.Co som si nekupila som nemala,co som nevybavila tak bol pruser,.Ked si spomeniem na prvu zimu tak ma berie des.Bora mala 5 mesiacov a ja s kocikom a nakupom po zavejoch.Dieta vresti a ja total spotena.Och to bol zivot

bianca
14. jan 2012

@jarus8 a az teraz som docitala.Segra tehotna to je super.Ja nemam segru a kus mi je to luto .Inak nase kociky zabraju polku pivnice .Romantika

jarus8
14. jan 2012

@bianca ja viem, že keď naozaj budem musieť, tak vytrepem, len doteraz som nikdy nemusela, tak som rozmaznaná 😀
Sestra rodí v marci, tak som jej povedala, nech nekupuje kočík, že jej dám svoj. Tých pár dní už nejako prechodíme a potom mám ešte buginu.
No ale ten týždeň bude krst ohňom. Najhoršie je, že ja sa v tomto byte necítim večer dobre 😔 , keď mám byť sama s B.

bianca
14. jan 2012

@jarus8 a kde vlastne byvate?Inak v marci bude vela babatiek.Kde bude rodit?

jarus8
14. jan 2012

@bianca momentálne na Slovenskej
Rodiť bude v KE.

bianca
14. jan 2012

@jarus8 to mate super flek.My sme tam mali byt vybrany no potom sa majitel odmlcal a prestal brat teefony.Skoda preskoda lebo byt bol uzasny ☹

jarus8
14. jan 2012

@bianca flek super, len tie schody ma raz zabijú.
Ale tu sme len v podnájme, ideme stavať.

bianca
14. jan 2012

@jarus8 oj po schodoch by som ani ja nerada.Ako vidim tak ste rozhodnuty ze tu uz ostavate ked planujete stavat

jarus8
15. jan 2012

@bianca samozrejme, my nemáme veľmi kam ísť, keďže tu je B. zdravý. A okrem toho aj dom sa dá predať.

janulabj
16. jan 2012

Dobré ráno , dobrý deň a krásny začiatok nového týždňa prajeme 😉

jarus8
16. jan 2012

@janulabj Dobré ráno, hm, komu ako! Mm dnes odišiel na týždeň preč, takže dobré u nás nebolo. Až mám k tohto týždňa strach. Malý je posledné dni úplne besný, neviem ako to vydržím. 😖

janulabj
16. jan 2012

@jarus8 jojn tak to Ti nezavidim, to Vám je isto už teraz smutno.....a ako malý, už je zdravý? neidu mu zubky ked bol nachledený a aj je ako pišeš besny ? 🙂

jarus8
16. jan 2012

@janulabj ee, zuby máme všetky, nateraz. Už len posledné stoličky. Besný myslím, že začína to pravé orechové obdobie vzdoru. Už mu nič nie je dobré. A ja pri ňom už padám niekedy. 🙄

vi3ka
16. jan 2012

čaute kočky..
@jarus8 no moja aj moj manžel dnes išiel 1.x na týždňovku. ešte nikdy nebol tak dlho preč, tak som tiež zvedavá ako to vydržíme s malou. to bude o nervy, lebo moja Peťa je na časy riadny nervák a výmyselník. 🙂 😝 ale veď nejak bolo, nejak bude....
idem ja variť malej niečo na obed, len to musím ešte vymyslieť. 🙂 pekný deň

syvasi
16. jan 2012

Ahojte dievcata, pozeram, ze ste z Bardejova tak sa pridavam aj ja...sa obcaas aj stretavate niekde?

janulabj
16. jan 2012

@syvasi ahoj vitaj 🙂

syvasi
16. jan 2012

ahoj ahoj...som tuto stranku objavila trochu neskor...ale predsa...

janulabj
16. jan 2012

@syvasi nevadí kedy, hlavne že si tu 😀 😀 nikdy neni neskoro 😉 maš mimino? či čakate?

jarus8
16. jan 2012

tak prvý deň za nami, nakoniec sme skončili u starých rodičov. Ale aj tak som hotová. Idem sa dať do kľudu, zajtra bude zase vojna. 😅

janulabj
16. jan 2012

@jarus8 aj my sme dnes sami, to my sme velmi velmi často, sice nechodi na tyždnovky no doma je asi aj menej jak by chodil :( nám dnešok mimo ineho sprijemnila aj navšteva 🙂 decka sa zahraju a hned je lepšia nalada 🙂 tymto zdravíme @daniku .

daniku
16. jan 2012

@janulabj a ani som nevedela ako nenapadne a vlastne nevedome sa vyhneme jednej navsteve, ktora nas cakala ze isto sa kazdu chvilu vratime 😉 drahi moji, aj nabuduce 😀

janulabj
16. jan 2012

@daniku žeby som aj vedela akej? 😀 😀 😀 lebo ak ano mala prist ta navšteva po Vas, splnil by sa mi sen 😉

daniku
16. jan 2012

@janulabj nie nie, bola to osoba neutralneho charakteru 😀

vi3ka
17. jan 2012

čaute, mám otázku.... možno že máte skúsenosť neviem, tak sa pýtam...myslíte si, že je možné ísť s golfáčom do mesta po tých zasnežených chodníkoch? nemám na kočiari normálne pneu. tak neviem, či sa niekde vyškriabem do mesta a nechce sa mi trepať hore-dole schodmi s kočiarom a skúšať to. keď chcem niekde ísť musím len autom a potom s malou pešo. akože chodiť vie, ale keď je unavená, tak sa pýta na ruky a s tým sneho na topánkach je to na prd nosiť ju na rukách. hmmmm? dajte radu. dik

janulabj
17. jan 2012

@vi3ka ahoj, a vieš že myslime na to iste, dnes som premyšlala či pojdem zajtra doo s malym na kočiari, i ked mam velke kolesa a nafukovacie, no neviem. ja ani pojazdna niesom, tak len čakame tata až dorazi z prace aideme. a po obchodoch stejne s malym sa neda, vymyšla, a kočiarom ani nevojdem nikam . ale chcela som že len na namestie a tak....kde byvate?

vi3ka
17. jan 2012

@janulabj no keď mala bola bábatko malinké, tak som chodila vonku -mala som nafukovacie kolesá a v pohode, ale teraz takýto letný dezén neviem, či aspoň krok s tým spravým. mne auto tatík nechal-v práci ho nepotrebuje, takže to je super. my bývame na nábrežnej, hoci len na 1. posch., ale i tak ten kočiar znášať a vynášať po tých schodoch je na nič.

janulabj
17. jan 2012

@vi3ka ja nemam vodičak, a nejak sa neviem donutit spravit si ho 😝 aj ja vynašam z pivnice, a potom zase dole. a ešte som premyšlala že sanky, no to do mesta nie, cez prechody by som neprešla.hej moj zvlada len hypku, v autičku, lyzatko v ruke. a rychlo nakupit, inak sa vala po zemi, všetko chce...hold decko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre