Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
28. júl 2010

@gabrielkabj letite?Ak ano tak staci nie?

raduska2006
29. júl 2010

@bianca ta neviem, ci to bol dobry napad, lebo potom na kona uz nikto nenapise... 😀

inac, pekne ste sa rozpisali....

zabka0609
29. júl 2010

ahojte kocky co robite?deti vam uz spia?my sme akurat dopiekli linecke kolaciky a ideme sa chystat na spanok,ale vyzera to 50 na 50 kedze Nikolka mi poobede spala,ale Andrejka nie.Potom pridam nejake fotky do albumu tak mozete kuk 😉

janulabj
29. júl 2010

@zabka0609 pod do sukromnej temy...vyššie je link

zabka0609
29. júl 2010

@janulabj a ja nie som v sukromnej?ved vcera som na to klikala 😨

zabka0609
29. júl 2010

@janulabj mam to

gabrielkabj
8. aug 2010

Bianka nie neleteli sme išli sme autom je to len 760 km máme to za 7 hodin zmáknuté v pohodke ak nesleduješ spotrebu tak to ide. JOOOOOOJ ale bolo super

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabka0609
21. aug 2010

@tobina ano ano to sme boli my 😉 takze vy ste krstili s nami?,ale poviem ti ak by som mala krstit deti este raz tak urcite nie pocas sluzieb bozich,ale len v kruhu rodiny,neviem ako to vnimas ty,ale pre mna ten plny kostol bol dost rusivy a nemohli sme si urobit fotky ako sa normalne robia pri krste,vies s fararom a babatkami a krstnymi a tak lebo sme nechceli zdrziavat a predsa 2 babetka je dost a potom este oslava no poviem ti bolo toho na mna dost 😔

zabka0609
21. aug 2010

@tobina to ihrisko je na kurtoch dole pri zimnom stadione,my s dievcatami z MK tam zvykneme mat stretka,je tam super 🙂

bianca
21. aug 2010

@tobina tak tak.Mame tam stretka a he tam super.Pridaj sa nabuduce ak chces

@zabka0609 no kukam ze aj vas krst bol vzruso asi.My sme malu krstili v rim.kat.kostole ked mala 3 mesiace a mali sme krstit po omsi v nedelu rano (omsa bola o 7:30 a trva priblizne hodinu) Aleeeeeeeeeeeeeeeee farar nam v sobotu vecer odkazal ze budeme krstit cez omsu.To boli fukoty.Som myslela ze sa zblaznim.

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
21. aug 2010

@tobina ja som este tyzden tiez z okolia BJ 😀 no za tyzden uz novopecena vinbargistka.Inak aj nasa Barka stoji za to.Pozemok je oploteny neboj.Aj ked nasa zdrhala kade tade.Budeme ich nahanat simultanne. 😀 😀 😀 Odkial si?Ja jazdim zatial busom relativne v pohode.Malej sa to paci

zabka0609
21. aug 2010

@tobina to uz snad nie je pravda,myslim to vozenie deti v jednom kociku po chodbe 😅 ,jaj ako to len bolo davno a najhorsie na tom je,ze ja si takmer nikoho nepametam,nie zeby som bola slepa,ale mala som co robit pri dvojickach.vies prve a hned dve,no poviem ti to bolo teda 😅 ,tiez riadny fukot 🙂 ,ale uz su za nami takmer 3 roky a ani sa mi to verit nechce 😉 a kedy je narodeny tvoj maly?moje su siesteho,takze o chvilu nas caka oslava 3 rockov 😵 a na kurtoch je super urcite niekedy prid 😉

zabka0609
21. aug 2010

@bianca ze vinbargistka 😀 😀 😀

bianca
21. aug 2010

@zabka0609 no ta ne?Sak hej no ne ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vlastne postel mam uz tam tak aj tam patrim 😀

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
22. aug 2010

@tobina my mame voditko lebo s nasou si tiez nikto neporadi.Nevie chodit len utekata nikoho nepocuva.V kociku ziatial posedi ale nesmie sa zastavit

zabka0609
22. aug 2010

@tobina vidis a mne teraz vrtalo hlavou ako je mozne,ze si ma videla ked moje su 6.9 a tvoj 16.9,ale neuvedomila som si,ze my sme tam boli 3 tyzdne kdezto ostatne maminky sa tam menili ako na beziacom pase,5 dni a sup domov 😉 cize ja som tam stretla kvantum mamiciek,mozno aj preto si nepametam vsetky. 😉

bianca
22. aug 2010

@zabka0609 si bola 3 tyzdne pred alebo po?

inak v cr prepustali na 4 den klasicke porody a po cisaraku na 5.

zabka0609
22. aug 2010

@bianca ja som bola 2 tyzdne pred ,aby som bola pod dohladom keby nieco a 3 tyzdne po, cisarskom kvoli detom lebo boli mensie a potrebovali pribrat 😉

jazminn
31. aug 2010

Ahojte, môžeme sa pridať. My sme tiež z BJ okresu a sme trochu staršie. 😉 Neviete mi poradiť, kde sa dá ísť v našom okrese na kone? Chcela by som prihlásiť moju dcéru do niejakého jazdeckého klubu, síce bude mať len šesť, ale zatiaľ sa len informujem, či existuje niečo také a od koľkých rokov asi. Je veľmi hyperaktívna, zbrklá, nepokojná a má rada zvierata. Myslím, že by jej to pomohlo. Ide nielen o to jazdenie, ale aj o tú prácu okolo koníkov. Neviem, či už aj menšie deti sa neučia jazdiť na niejakých poníkoch . Ak niekto viete niečo o tom, dajte info. Dík. 🙂

janulabj
1. sep 2010

@jazminn ahoj,ja viem len o Slnečnom Majeri,tam kone sú,isto aj hodiny sa dajú zaplatit..je to v Stebnickej Hute.
skus tam.pa

jazminn
1. sep 2010

@janulabj ďakujem, o tom som čosi počula. Ale neviem, kto učil jazdiť tu, za BJ keď ideš do Dom,byt,záhrada na pravej strane pod hlavnou cestou bola taká jazdecká plocha. Pozdravujem manžela. Ahoj.

bianca
1. sep 2010

@jazminn aaaaaaa nova tvar.Vitaj.Neviem s ktoreho kuta BJ okresu si.Ja viem o jednom smer PO

jazminn
2. sep 2010

@bianca smer SĽ

bianca
2. sep 2010

@jazminn joj tak to by ste mali daleko 😨 skoda

jazminn
2. sep 2010

@bianca ak to je v BJ-okrese nevadí, sme mobilný.

bianca
2. sep 2010

@jazminn co ja viem tak v Trocanoch jedna pani chova kone.Robila aj tabory pre deti v lete a urcite ma jazdecku skolu.Akurat ze neviem aka bude uroven.Pani je veterinarka,zije s rodinou na druzstve v Trocanoch a chovaju kone.Skusim ti vyzistit viac.Akurat ze od vas to bude asi riadny kus cesty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre