Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
20. dec 2011

@mamkakatka ved treba ist sa zabavit, a to so šatami je super že nemusiš zhanat 🙂

daniku
20. dec 2011

@janulabj dnes som pomahala piect 😀 jak je dobre ked je starsia segra doma a ja len podam daco, posekam orechy, cokoladu a vykecame sa hodiny jak kedysi.....popri tom ide vianocna rozpravka x krat zasebou 😀 jaaaj fajnovy den 🙂

bianca
20. dec 2011

@janulabj lep strom hej ? 😀 😀 😀 ja som robila ten venies a farbila a to je 😝 😝 😝 robota.Ostala mi farba tak idem popozerat na ten stromcek
@mamkakatka ples tisko zavidim.Moj chlap ma za triezva brutalny odpor k tancovaniu aj ked vie super tancovat takze nikam nechodime.On by aj isile ale sediet a jest niekde a cumiet ako sa ludia bavia zas nebavi mna
@jarus8 a dokedy sa pani mama zdrzi?Ci uz na sviatky ostava ? 😝 😝 😝

janulabj
20. dec 2011

@bianca strom již na chodbě holčičko 😅 😅 😅

bianca
20. dec 2011

@janulabj a to len jeden robis?Ja ze kazdemu jak minuly rok tie male chutne

janulabj
20. dec 2011

@bianca ved už každy ma, mama, svokra, každy......len sebe tu na chodbu.....oni su asi tak 50 cm, neviem, a ten asi meter.chcem veniec no neviem načo polepit? z čoho korpus ..... on ti vydrži už na furt 🙂

bianca
20. dec 2011

@janulabj sak si nasulaj s papiera a sprav veniec 😀 romantika 😝

bianca
20. dec 2011

@janulabj hej ocuj a kde si kupila pistol a za kolko?

janulabj
21. dec 2011

ženy MAME stromček 🙂 ešte je holý 😝

jarus8
22. dec 2011

čafte, návšteva pomaly ale isto končí. Len perlička. išla mi včera kúpiť ceru do koláča a priniesla RAMU!!!
Že ona zabudla. 😠

bianca
22. dec 2011

@janulabj u nas v kvetinarstve maju fialove gule 😉

@jarus8 to by som pochopila keby ze ide o chlapa ale takto?

mamkakatka
22. dec 2011

prvykrat po 7 mesiacoch si vravim: Miro je v praci, Kika v skole, Nina zaspi a idem si schrupnut aj ja.....a jak natruc, to male sidlo, nie a nie zaspat!!!! 😲 😲 😲 , vyzeram jak skapata ryba 😝 ...prave dosla, Kika zo skoly a husti mi do hlavy, co vsetko dnes prezila ...pomooooooocc.....to chce kavu!

daniku
22. dec 2011

@mamkakatka oj to ja by som ju nechala v postielke a pospala by som si aspon pol hodku, ked musis tak musis😉 nasu vzdy uspaval pohlad na spiaceho...cize ked sa jej nechce spat aj teraz tak sa hra a nakoniec aj tak lahne a zaspi 😀

mamkakatka
22. dec 2011

@daniku nechat v postielke, to je to najmenej, len keby tolko pritom nekricala....dnes mala celkovo zly den, nepacilo sa jej obliekanie, ani hranie, ani postielka......jedine, co ju bavilo bola jej starsia sestra 😀 😀 , tak si ju nachvilu vzala k sebe do izby, sice som nespala, ale aj to polihovanie na gauci ma nieco do seba 😀

jarus8
23. dec 2011

Ahojte, tak ako, Prípravy vrcholia?
U nás sa len teraz dávame do príprav, hold návšteva všetko stopla. Svokra aj vravela, že len si mám všetko robiť, ale ja som mala pri nej zviazané ruky. A ták sa mi teraz nechce. Ale o chvíľu príde mužíček domov a spolu to zvládneme. 😉

janulabj
23. dec 2011

@jarus8 ahoj, u nas všetko zvladnute,darčeky pobalené, strom a ostatne nazdobené, ešte doupratujem, a večer potom šalát spravim, dnes poobede ako skonči mm v praci ideme k svokre 🙂 zajtra už len varenie, rozpravky ......jeej tešim sa jak male decko 🙂

jarus8
24. dec 2011

pekné vianoce vám a vašim rodinkám prajeme 🙂

janulabj
24. dec 2011
bianca
25. dec 2011

stastne a vesele :-*

daniku
26. dec 2011

Jaj dievcata, sice dost oneskorene, ale pekne sviatky prajem 😀

jarus8
27. dec 2011

A jéjej, ako je tu pusto. Ako ste sviatkovali? Ja nechcem kapustu vidieť až do ďalších Vianoc. Inak super. Branko je úplne pobláznený ešte dnes. 🙂

mamkakatka
28. dec 2011

Ahojte ... pisala mi jedna mamina z BJ, ze kazdy pondelok a stvrtok poobede, su stretnutia v centre volneho casu pre maminy s detmi od (16mes-3r.). Mate o tom viac info??

bianca
28. dec 2011

@jarus8 my sme mali darceky az vcera kedze sme roztocili prachy z darov v oc-ku vo vypredajoch.Nevladzem.Mala som par fakt uzasnych dni.Aj teraz peciem korpus na tortu a uz na to nemozem ani kukat 😝 😝 😝

@mamkakatka citala som niekde na dverach OC ze sa kona ale my sme uz za hranicou tak som sa nesla informovat

janulabj
28. dec 2011

HOJTE 😀
@mamkakatka no neviem o tom, ale zaujimalo by ma to .....daj viac info, ja akurat hladam a nemožem najst to cvičenie čo niekedy bolo pre deti v astre .....🙂

janulabj
29. dec 2011

Taakže ide Nový rok, my sme si slubili že prizveme nove babaenky z BJ, tak idem sa pokusit o nemožne a postupne ich sem pozvat či prizvat :

Ahojte, ak máte chuť baby podte si s nami popísať, vitam Vas v teme bardejov 🙂
@ericenka007 ,@mata2211 , @katarinka85, @ellenie, @jurcisinova, @caballera, @lilijana, @chantal21,@tana83, @theo, maly je hore, poračujeme příště 🙂

janulabj
29. dec 2011

@darka3 , @ivanadud , @vi3ka , @tullipanka , @michaelabj , @rybka77 , @parinka , @lilka1 , @marianellka , @drobcek801 , @timi86 , @dadika07 ,@magduska0507 , @luckabj82 ,staré paky čo tu kedysi chodili neidem pozývať, ved oni o tejto teme vedia 🙂 tak pridu ak budu chciet . 🙂

vi3ka
29. dec 2011

@janulabj dík za pozvanie 😀 ja o tejto téme viem, sem-tam niečo napíšem, inak vás sledujem, čo rozoberáte a občas sa pripojím

ivanadud
29. dec 2011

hehe dakujem za pozvanie...no neviem ci sa este mozem zapajat....zatial cakame prve babo, ktore este nie je na svete 🙂

darka3
29. dec 2011

@mamkakatka ahoj ja s mojou dcérkou už druhý rok navštevujem CVČ a som veľmi spokojná naučila sa tam hlavne deliť o hračky a našli nových kamarátov v pondelok je lienka a vo štvrtok je drobček platí sa 2 eur za jeden krúžok na mesiac teraz sú prázdniny začína sa až 9. januára

darka3
29. dec 2011

@janulabj ja mám info že sa ďalej cvičí v astre daj si na facebook centrum zdravia zdravia krasy a vzdelania Bardejov a tam máš podrobné info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre