Je tu niekto z Budapešti?

dadak
27. nov 2007

Ahojte dievcata,
je tu niekto, kto byva v Pesti, je tam sam a skoro tak strateny ako ja?

prunti
12. mar 2008

jeeeeeeeej ahoj dadak...tak ja som si to iba teraz vsimla, ze je mozne najst aj podla regionov...ja som tiez Slovenka zijuca v Pesti 😀 ozvi sa ak viesssssssssssssssssss

dadak
autor
23. jún 2008

Ahoj Prunti, tak co, chodis na internet? ja som si teraz vsimla, ze sa mi niekto ozval...
😀

dadak
autor
23. jún 2008

hallo, je tu niekto?

dadak
autor
24. jún 2008

nikto.... ☹

dadak
autor
26. jún 2008

neviete niekto kde sa stratila prunti?

dadak
autor
10. júl 2008

dadak
autor
13. júl 2008

🤐

prunti
22. júl 2008

tu sommmmmmmmmmmmmm, pisala som ti do internej posty...nestihala som net v poslednom case sme boli rozbehani.............ozvi sa 😉

dadak
autor
22. júl 2008

tak ahoj....ale som si pekne dopisovala, co?

liana77
3. sep 2008

Ahojte
dadak - ja som Karin, ved vies ktora 😅 - stahujeme sa z Pesti na vidiek tento, ozvem sa ked budeme tam!!

Ako sa vam byva v keszi ?

urcite ti cinknem
papa
K & Mira

dadak
autor
4. sep 2008

ahoj Karin, tak predsa ste to zvladli? super...a kde to vlastne je? v Keszi sa byva super, len som tu akosi sama...ale snad niekoho najdem...bude dobre ked sa ozves, pridete ku nam na kafe, my ku vam a aspon nam prebehne cas a pokecame...hm? ked budes mat cas, tak sa ozvi, ja som skoro stale doma, ak nie sme na prechadzke alebo na ceste do skolky...papa zatial a pozdravujem miru

liana77
4. sep 2008

Ahoj, tak sme nasli to prave. Este nie je uplne nas, ale mozme sa stahovat don. Dedina mala, vackisujfalu. Blizko Orbottyan. Ked sa "dostahujem" zavolam a dame kafco. Pozrdrav chlapcov 🙂

liana77
5. sep 2008

Dari este ma napadlo, dali ste maleho do tej slovenskej skolky ako si planovala?

dadak
autor
6. sep 2008

ahoj karin, ano, chodi tam uz od marca...je tam super, aspon mne sa to celkom paci...
pocuvaj karin, kde to vy vlastne byvate, smerom na sturovo, alebo sahy, abo niekde dole....a ako dopadla stahovacka? musela si mat toho dost, co?
Netreba dajako pomoct?

liana77
17. sep 2008

Ahoj
dedina sa vola Vackisujfalu, je to smerom na Vac a trochu doprava 🙂) Stahovanie dopadlo ok, len nemame net musia nam ho vybudovat pred domom takze este dalsie 3 tyzdne bez internetu. Cez vikend idem este na 2 tyzdne na SK, lebo neviem robit, ale potom tu uz budeme.

PRave nam dnes vymienaju schody. v dome obli take tocite, ale xceme normalne do L-ka tak tam mame bordel. Dufam, ze do vecera to stihnu, lebo budeme spat na zemi v obyvacke ;))

liana77
23. okt 2008

Cau Dadak

stratila som tvoje madarske cislo, poslala som ti sms na slovenske...Uz mame aj internet, len mi tu je tak trochu smutno za rodicmi a znamymi, takze sa ozvi a dofrcte s chalanmi na "ozik dedinu" 🙂)

gabii83
23. okt 2008

ahojte baby, ja som zo Sturova, mad. mensina a rok byvam v Banskej Bystrici. priatel ani slovo po mad. no uz hej, papirzsebkendo a tak, ratat do 10 😀
moja sestra byva v Budapesti uz 5 rokov blyzko Mamut centrum.
vy ovladate nejak madarcinu? a co vase deti? som zvedava? ahojte a drzte sa, ta madarcina je tazka, a Budapest hotovy chaos.... 🤐

dadak
autor
16. jan 2009

ahoj gabi, tak ja tu zijem uz rok...po madarsky viem asi tolko co tvoj priatel...my byvame v dunakeszi a karin byva v tacratot...nejako tak sa to pise...moje deti, tie si zvykli, kiko chodi do slovenskej skolky, a so samkom som este doma...ale inac sa mi tu paci

dadak
autor
3. mar 2010

Len skusam, ci nikto novy...🙂

matamisi
5. mar 2010

ahojte....ja sice nebyvam v budapesti,ale moj manzel je s tadial.... 😀 tak dost casto tam chodime....sice ja neviem vela po madarsky ,ale do obchodov tam rada chodim.... 😀

hviezdicla
25. máj 2010

Caute kocky, je tu este niekto, kto zufalo hlada slovensky kontakt v Pesti?????Dadak, Prunti ozvite sa!!!!! 🙂 🙂 🙂

hviezdicla
25. máj 2010

asi nikto 😒 , keby daco, dajte o sebe vediet, byvam v Bude, som doma s dvojrocnym synom a madarcina je pre mna zatial spanielska dedina 😅

liana77
26. júl 2010

Ahoj Hviezdicla,,, ja som tu 🙂) sorry nepozerala som sa sem uz par "rokov" 🙂
este si tu v Bp?

dadak
autor
10. mar 2011

Cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....sziastokkkkkkkkkkkkkk....😀

dadak
autor
13. mar 2011

Budapest, halloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😎

gabii83
26. mar 2011

ahoj sice nie som z Bp, sestra tam byvala 6 rokov, akurat sa odstahovala do viedne, akoze je na pol ceste, ale chodime tam casto, teraz som tam bola dva vikendy na kontrole mysle - a este 17 apr. sa vratime na fotocitanie. momentalne ma este byt prenajaty co mala nedaleko od mamut - nyul utca. par zastavok od nyugati.

rony185
11. apr 2011

Nebyvam v Pesti ale v Janossomoria kedze pochadzam zo ZA tak samozrejme po madarsky ani slovo. Zatial sa mi manzel smeje ze madarov asimilujem (zacali pocuvat slovenske radoi a rozpravame sa tak ze ja po slovensky a oni po madarsky) akoze vtipne 🙂 a susedia nastastie rozpravaju po anglicky. Nastastie stale pracujem v BA tak to prezivam dobre no bojim sa co bude ked ostanem doma. Ako ste si zvykli?

solinkarka
11. apr 2011

@rony185 pochadzas zo ZA?? aj ja 😉

dadak
autor
13. jan 2012

@rony185 to kde je to mesto, kde byvas?
@solinkarka aj ty si v budapesti?

janka1349
13. feb 2012

ahojte, su tu nejake mamicky z Ciech a Slovenska zijuce v Budapesti? pripadne poradi mi niekto, z inych krajin mamicky hovoriace po anglicky zijuce v Budapesti, kde by som nasla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre