Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

lenusa87
9. feb 2012

je tu niekto??

bzuco73
9. feb 2012

a teraz tu niekto je? 🙂 halooo babenky?

suzzi_
9. feb 2012

ahoj bzuco, iba ak ja 🙂. prave pozeram ci tu niektora nepisete nieco o skolkach, kamosky ma nahanaju ze uz musim malu zapisat.

bzuco73
9. feb 2012

čauko a kolko má?my ideme na zápis teraz 15teho.......v septembri bude mať 2,5 a ,že vraj to bude problém....tak uvidíme a môžem ti potom o tom niečo povedať 🙂 ,ako to chodí zatiaľ neviem....ale verím ,že v septembri niekde nastúpime.... 🙂 záleži asi od toho ,kde do škôlky? možno niektorých sa zapisuje aj skôr skús sa opýtať v škôlkach do ktorých by si ju asi dala......ak to absolvujeme dám ti vedieť jooo 🙂 🙂

lenusa87
9. feb 2012

@bzuco73
@suzzi_ ahojte babenky, tak co som pocula tu na jazere je to dost tazko so skolkami... my sme zapisany uz od oktobra, maly mal 4mesiace a na sk.rok 2013/2014 bol uz 16. v poradi tak neviem, drzim vam palce

bzuco73
9. feb 2012

čauko a v akej školke ste zapísaný?

suzzi_
9. feb 2012

@bzuco73 zda sa ze som to zmeskala, mala som ju zapisat este kym som ju len cakala 🙂))). mala ma 14mesiacov, chcela by som ju zapisat od septembra 2013. do akej skolky sa idete zapisat? ja mam blizko Jenisejsku, ale este sa len rozkukavam.

@lenusa87 ahoj, a do ktorej skolky idete vy?

lenusa87
9. feb 2012

@suzzi_ ahoj, my ideme na Dnepersku... Jenisejsku mam blizsie ale dneperska ma lepsie referencie ;)

bzuco73
9. feb 2012

tak ja idem dobrúúúúúúú noc babenky 🙂

lenusa87
9. feb 2012

@bzuco73 dobru nocku 🙂

bzuco73
9. feb 2012

aj ja idem na jenisejskú ,družicovú a dnepersku...tak sa tam možno vidíme 🙂

suzzi_
9. feb 2012

tak drzim palce so skolkami, potom dajte vediet ako ste dopadli. dobru noc!

lulucertik
9. feb 2012

ja mám prihlášku na azovskú, dneperskú, jenisejskú, družicovú, galaktickú
všade majú plno a vraveli že sa ozvú ale predpoklad je až o rok nástup

lenusa87
9. feb 2012

my mame chvalabohu miesto iste, kedze sme sa prihlasili dost v predstihu 🙂

lauraespozito
10. feb 2012

@lenusa87 no mne riaditelka povedala že sa nedá dopredu prihlasovať až toho 15.2. v tom roku čo chceš dať dieťa do škôlky

lenusa87
10. feb 2012

@lauraespozito tak neviem ako to je, ale mne prihlasili..

lauraespozito
10. feb 2012

@lenusa87 no uvidíme každému hovorí iné tak neviem ako to dopadne hihi

lenusa87
10. feb 2012

@lauraespozito drzim vam palce

lauraespozito
10. feb 2012

@lenusa87 dakujeme 🙂

lulucertik
11. feb 2012

tak som zvedavá kde nakoniec skončíme v ktorej školke 😝

luy
11. feb 2012

@lulucertik ahoj,mne volala riaditelka Dneperskej ,že mi malu neberie,že má kopu 5 ročnách čo musia nastupit,a to som malu zapisovala ked mala 8 mesiacov,Jenisejská je uplne obsadená,syn tam chodil bola som spokojná,vtedy vymysleli projekt lego tried a malý bol v tej triede,a robili tam s nimi každý deń výchovu cez lego,no poviem ti malý mal 3,5 roka a staval zvieratá a robotov,pokial viem učka čo to robila je v dochodku,ale lebo tam ostalo😀

any395
11. feb 2012

Milé tehuľky, ak ste tu nejaké 🙂 som licencovaná pôrodná asistentka s certifikátom PFP a 8-ročnou skúsenosťou s prípravami k pôrodu(aj blízkej osoby) a teda chcem vám ponúknuť absolvovanie PSYCHOFYZICKEJ PRÍPRAVY NA POROD najskôr od 15. týž. grav.
Kurz pozostáva z 10 návštev + jedno stretnutie (3hod.) Všetko o pôrode-príprava aj pre oteckov alebo sprevádzajúcu osobu (cca 6 týž. pred TP).
Jedno stretnutie trvá 2hod. - prvá časť je venovaná prednáške a diskusii, druhou časťou je tehotenská gymnastika- tonizačnorelax.cvičenia, nácvik správneho dýchania,uvolnenia panv.dna...
Na prednáškach s ukážkami preberieme celé tehotenstvo - význam PFP,zmeny v teh., životospráva, výživa,záťaž, najčast.problémy, všetko o pôrode(zvlášť príprava-vyššie popisovaná), starostlivosť o novorodenca-kúpanie, balenie, ošetrovanie, dojčenie-význam a technika dojčenia, problémy pri dojčení zo strany dieťaťa, alebo matky,laktačná kríza...nepokojné bábätko, praktické rady ako zvládnuť každodenné problémiky ...
Tehuľky z KE a blízkeho okolia, kurz PFP v KE bude otvorený pri dostatočnom počte nahlásených záujemkýň.
Kurz PFP bude prebiehať od apríla aj v Liptovskom Mikuláši, v Sp.Novej Vsi beží od r.2004.
V prípade záujmu sa prosím hláste na moju mail adresu aj s udaním TP-termínu pôrodu a miesta kurzu(KE,LM).
KONTAKT : Mgr.Anastázia Furmanová, mob. 0907 025298, mail: por.asist@gmail.com, facebook-furmanová anastázia
Takže sa na vás teším! Píšte,mailujte, pozdravujem 🙂

lulucertik
12. feb 2012

@luy keď malý mal 8 mesiacov tak som nevedela že budem mama a chodila som po diskách a venovala sa všetkým iným veciam len nie materstvu , užívala som si naplno život 😀
malého mám 1 rok domka a prežili sme si toho dosť z negramotného sa stal gramotný atď ... a vôbec som nepredpokladala že tak rýchlo budeme napredovať, tak ja musím školku riešiť teraz, ale keď ani jedna neprejde tak špeciálna materská školka na Ľudovej ulici od septembra je naša, ale psychoška a neurologička odporúčajú normálnu školku.

adelaida33
13. feb 2012

kočky, to je sranda či vážne už treba zapisovať do škôlky? 😕 pánečku, tak to už je asi aj neskoro 😨

lulucertik
13. feb 2012

@adelaida33 všetky školky sú tak nejak preplnené 😒 a nič sa nestane keď zapíšeš už teraz veď na prihláške máš kolónku ktorý rok chceš zapísať 😉

adelaida33
14. feb 2012

@lulucertik aha, dakujem 🙂 . ani to som nevedela... ešte som nikoho do škôlky nezapisovala, toto je našej prvé dieťa 😔 .

elviska666
14. feb 2012

ahojte,babulky.... 🙂 mozme sa k Vam pridat?aj my momentalne byvame Nad Jazerom...sice az na samom konci,ale este patrime k Vam 😀

lulucertik
14. feb 2012

@elviska666 vitaj tu 🙂

lulucertik
14. feb 2012

a krásneho valentína všetkým prajem 😉

elviska666
15. feb 2012

@lulucertik dakovala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre