Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

bzuco73
15. feb 2012

@elviska666 čaukooooo a vitaj ja bývam pri Bille🙂
Haloooooo.....je tu niekto?Domi spí 🙂a ja by som si pokecala🙂))))

elviska666
15. feb 2012

@bzuco73 ahoj,,,dakujem!my byvame az na Galaktickej pri skole 🙂

bzuco73
15. feb 2012

super ak bude lepšie,počasíčko tak môžeme pokočíkovať........či mi skôr už beháme🙂)))) vy ste ešte taký maličký a dobručký čo?

lenusa87
15. feb 2012

@elviska666 vitaj medzi nami :D

lenusa87
15. feb 2012

@bzuco73 my byvame na Cingovskej a okolo Billy zvykneme mat trasu :DD

bzuco73
15. feb 2012

to je....super 🙂)))môžeme spolu poprechádzať....či vlastne my už len beháme🙂))) ....a my poklábosime...čo?ja bývam na Rovníkovej pri Hornáde🙂)))))

elviska666
15. feb 2012

@lenusa87 jeeej,dakujem 😀

elviska666
15. feb 2012

@bzuco73 tak tak,,,malinka je zatial veeeelmi dobrucka a velmi rada spinka 😀 dufam,ze jej to ostane co najdlhsie 😉 no mozme pokocikovat,len keby uz aj to pocasie sa zlepsilo...

lenusa87
15. feb 2012

@bzuco73 bola by som rada :DDD okolo Hornadu a jazera chodim rada... mam pocit akoby som nebola v "meste"

mirusa30
16. feb 2012

@elviska666 ahoj na konci som aj ja....

bzuco73
16. feb 2012

@lenusa87 joj to poznám, ja som sa okolo Jazera nakočíkovala......Domča spinkala len v kočíku tak doobedu aj poobede to boli kolečka okolo jazera. 🙂 .......veru veru nech sa to počasíčko umúdri....a môžeme dať stretko....no ja by som bola najradšej ,keby tu bola jar a slniečko...... 🙂

lenusa87
16. feb 2012

@bzuco73 noo tak my sme uz aj dnes vybehli troska von :D poobede troska slniecko vykuklo a kym nefuka vietor tak preco nie, ale bola to taka shoppingova prechadzka :DDD takze tesco a potom este v elektre :D ale drobec si pospal a vecer to bolo zaspavenie bez protestov :DDD tiez sa tesim kedy konecne sa otepli

katramau
16. feb 2012

@elviska666 jeej ahoj vitaj.. Ja som ta videla minule v tescu 😉 . Platila si pri vedlajsej pokladni aj s malou princeznickou. Mozno pamatas obe mame Quinnyho 😀 . A ja byvam tiez na konci na vazeckej 🙂 .

bzuco73
16. feb 2012

joj to máš suprovééééé ,aj ja chodím na prechádzku aj do tesca a stále tam dáke to ečko necháme 🙂 🙂 ,no Domča už nevydrží dlho v kočíku ...... 🙂 🙂 pre nu je raj ak má šmýkalku trampolínu ,môže behať 🙂 atd.aj ja som chcela ísť už von..no práve sme dobrali antibiot.....keby aspon tak nefučalo......no na jazere tu fučí stáleeee a predsa som si na to nezvykla ani za tých 30rokov 🙂
@lenusa87

lenusa87
16. feb 2012

@bzuco73 tak poobede tak nefucalo dalo sa... ved toto ze stale tam skonci neake to euro... kupila som drobcovi rukavicky dnes a sem tam neaka drobnost :D noo a dnes s tatinom oslavujeme moje narodky, takze aj vinecko do kosika:DDD noo a kedze sme obaja februarovi tak aj darcek pre tatina lebo este som mu nic nekupila :DDDD a drobec aspon pospal... je rad ked je vonku :D ale ked sa zobudi tiez utekacka domov lebo sa mu uz v kociku nepaci

bzuco73
16. feb 2012

jej 🙂 ,tak všetko naj naj naj k narodkám veľa zdravíčka šťastíčka a hlavne lásky a hlavne radosti z drobčeka... 🙂 užite si 🙂 romantickú chvíľku....... 🙂

bzuco73
16. feb 2012

@lenusa87 to patrí tebe 🙂

lenusa87
16. feb 2012

@bzuco73 dakujem pekne :DDD

bzuco73
16. feb 2012

tak si úživajte kým drobček spíííí 🙂 idem ja tiež ta pááááčko 🙂

lenusa87
16. feb 2012

@bzuco73 uzijeme :DDD dobru nocku :D

monika76
17. feb 2012

Ahojte babenky 😉 ja som tiež z jazera a keby ste náhodou niektorá potrebovala na hoc akú oslavu tortičku tak mi kludne napíšte 😉 prajem pekný dník

elviska666
17. feb 2012

@katramau jeeeej,no ahoj...znova ma niekto len tak spoznal na "ulici" 😀 ano pamatam si ta tiez,respektive skor maleho a kocik som si obkukavala 😉

elviska666
17. feb 2012

@mirusa30
@bzuco73
@lenusa87
@katramau tak sa tesim kocky na spolocne kocikovanie,,,ked skonci ta hnusna zima....aspon keby nefukalo a tak silno nemrzlo,lebo uz mi sibne v tom byte 😀

bzuco73
17. feb 2012

@elviska666 čauko, čo tebe ?nám už aj šibe ... 🙂 a chudák susedia....Domča neposedí ani chvíľočku.....tak vymýšlame rozne hry...a aj tak naj je naháňačka 🙂 ale mám super susedov zatiaľ to zvládaju......veď si posppia ked spi Domča 😀

elviska666
17. feb 2012

@bzuco73 hahahhaaa...zlata 😀 nasi suededia asi zatial ani nevedia,ze uz som porordila...no az na tie vecerne koliky 😒

bzuco73
17. feb 2012

@elviska666 no čo ,veď nech si zvykajúúúúúú........ 😀 a akých máš susedov? 🙂

svetlankat
17. feb 2012

@bzuco73 cauko, aj my spime,isla spat bez obeda tak som zvedava keby vstane. nasa suseda to tiez zvlada, zatial 😀 😀 😀

svetlankat
17. feb 2012

@elviska666 juj koliky, ja som rada, ze toto obdobie uz mame za sebou

bzuco73
17. feb 2012

@svetlankat čauko....tak to vstane hladná ako vlk?čo? 🙂 boli ste vonku?

elviska666
17. feb 2012

@svetlankat no chudatenko moje,,keby im clovek vedel predist,,,lebo pomoct sa da,ale predsa...srdce mi trha, ked tak place 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre