Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

bzuco73
10. jan 2011

@fabiaan čaukooo tak to ti verím ,že to boli tie naj naj naj Vianoce aj ked bez príprav čo?a ako sa máte ste ok? tak pekný dníček
@svetlankat, 🙂 a už si v tej Haligande bola?čítala som o tom cvičení s loptou.......možno by sme to skúsili aj my 😀

svetlankat
10. jan 2011

@bzuco73 este som nebola, ja som sa prihlasovala na tu ft loptu v decembri, odpisali mi, ze mi daju vediet ked sa kurz zacne ale zatial nic.

bzuco73
10. jan 2011

@svetlankat pôjdeme tam tento týžden, tak ti dáme vedieť joooo 😀a skoro sa uzdravte s tých soplíkov 🙂

svetlankat
10. jan 2011

@bzuco73 juj to by si bola zlata, dikes, aj vy chcete chodit??? ci ty uz aj chodis do haligandy? Ja si este musim zaobstarat kladku na kociar. Sice mala chodi, ale v overale jej to este nejde

fabiaan
10. jan 2011

@bzuco73 bez priprav len tak na rychlo co bolo nakupene vyzdoba skromna,ale nevadi.Mame sa uz celkom dobre bilirubin po mesiaci konecne klesol na 80,no len este dost vrackame tak musime po menej pit a castejsie.Je to dost unavne,ale aj to vydrzime len nech sme spolu a zdravi
@svetlankat no my vstavame skoro kazde 2a pol hodky v noci si pospi v kuse drobec obcas 3hodky tak to je uz relax pre mna 🙂

svetlankat
10. jan 2011

@fabiaan my vstavame kazdu 1,5 hodku ako kedy. ale ked bola malinka tak mi spnkavala celu noc bez kojenia, ale teraz je vo veku, ze si vyzaduje mamicku. Drzkajte sa nech rastiete do krasy, no a na to vstavanie som si uz ja pomaly zvykla, aj ked niekedy som riadne unavena

svetlankat
10. jan 2011

@bzuco73 takze mi prave odpisali z haligandy, zekurz sa zacina tento tyzden

bzuco73
10. jan 2011

@svetlankat ja sa chcem ísť prihlásiť, ak sa bude dať.... a kladku na kočík? 😉 tak to si musím aj ja zohnať.... 🙂

svetlankat
10. jan 2011

@bzuco73 ano lebo pokial viem, kociar nechavas na tej chodbicke vonku, tam je take to drzadlo na stene a o to treba pripnut.. este ani ja nemam

svetlankat
11. jan 2011

@bzuco73 ahoj, mne ta pani dnes volala, tak zaciname v piatok, bola som dnes aj u dr,abypozrela Misku, ze ci sme uz ok, abysme nahodou niekoho nenakazili. Tak Miska je ok,v podstate to ani nebola choroba,lebo je to zo zubkov, drvravela, zemozmeist medzi deticky a aj ta pani z haligandy vravela, ze sopliky su ok, ze deticky so soplikami chodia. No my ich uz aj tak nemame, tak som rada. A ako si pochodila ty?

bzuco73
11. jan 2011

@svetlankat ja som tam bola dnes ,tá pani mi má zavolať, či majú na tento termín volné miesto na cvičenie , alebo budeme chodiť neskôr.....tak počkáme 😉 ...nám to neva🙂 ......aj my sme boli dnes u dr.no len na poradni,a všetko je ok......nás tiež trápia tie zúbky hlavne v noci ☹ ...................tak si to užijte a nech sa vám dobre cvičí...páčko... 🙂

svetlankat
11. jan 2011

@bzuco73 dakujeme, skoda, tesila som sa ze budete chodit s nami.

bzuco73
13. jan 2011

@svetlankat čaukooo 🙂 a kedy nastupujete na cvičenie?mne volala tá baba,že ak chcem tak v piatok o 10tej...no my sme práve objednaný k dr.tak nemôžem ...ale ak by som chcela tak od budúcej hodiny môžem tak asi pôjdem. 😉 ......dáš vedieť ako tam bolo,ked pôjdete?zatial páčko

svetlankat
13. jan 2011

@bzuco73 tak to by sme chodili spolu, jasne ze ti dam vediet,my zajtra ideme, vela stastia u dr. My tiez ideme na ockovanie ale pojdeme az po fit lopte

bzuco73
14. jan 2011

@svetlankat čaukooo 🙂 ako bolo na prvom hopsaní na lopte? 🙂 a ako sa to páčilo Miške?zvládli ste to v pohode?daj krátke info jooooo...diki 😀

svetlankat
14. jan 2011

@bzuco73 ahoj, nam sa velmi pacilo, len sme to presunuli na 10.30, kedze ta hodina pred nami nejak na 9 nestihaju, takze buduci piatok uz o 10.30: Najprv sme predcvicovali rucicky, potom sme robili kolo kolo mlynske, potom nejake tie cviky na fit lopte, aj nejake hri s detickami a na koniec sa mohli pohrat, dala taky tunel cez ktory mohli deturence preliezat. Miske sa tato prva hodina pacila, boli sme tri.Asi buduci tyzden pojdem aj do herne ked bude skaredo, nechces sa pridat?

svetlankat
19. jan 2011

baby jazercanky, kde ste vsetky???

lauraespozito
19. jan 2011

@svetlankat no ja som tu hihi

svetlankat
19. jan 2011

@lauraespozito ahoj ako sa mate? byvate na jazere?

lauraespozito
20. jan 2011

@svetlankat áno pri urale aj bzuco73 býva na jazere pri bile máme sa celkom dobre len sme umrnčané kôli zúbkom

svetlankat
20. jan 2011

@lauraespozito och joj, to pozname, tak nech vam to cim skor prejde. Mozme dat niekedy stretko s kocikmi i s
@bzuco73 . Trosku sa prevetrat

lauraespozito
20. jan 2011

@svetlankat jasné my stále chodíme vonku pokial je pekne a neprší tak sa môžeš pridať a ty kde bývaš ?

svetlankat
20. jan 2011

@lauraespozito ja pri bille, zajtra ideme do haligandy, tak potom buduci tazden by sme mohli vybehnut, aky mate zhruba rezim, kedy zvyknete chodit von?

lauraespozito
20. jan 2011

@svetlankat bud doobedu okolo 10:00 alebo poobede okolo 14:00

svetlankat
20. jan 2011

@lauraespozito tak to je super, my tiez zvykneme doobedu okolo tej desiatej, podla toho kedy sa Miska zobudi. O tej druhej zvykne spinkat, ako kedy

lulucertik
20. jan 2011

no klasika keď tu som ja, vás tu niet 😝

lauraespozito
21. jan 2011

@lulucertik no lebo každý spí v takú dobu hihi

lauraespozito
21. jan 2011

@svetlankat aj naše spia okolo 15:00 ale vonku hihi

svetlankat
21. jan 2011

@lauraespozito no tak buduci tyzden mozme dat stretko.
@lulucertik veru, aj my spime v taku hodinu

lulucertik
21. jan 2011

no ja len vtedy mám času, bo malému idú zúbky a nedaj bože prerezať ďasienka, a mamu len zlostíme a zlostíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre