Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

svetlankat
18. mar 2011

@luy tomu sa neda zabranit,je to infekcne, to by si sa musela pred kazdym vstupom do izby prezliect, osprchovat a dezinfikovat a to je nemozne. Stava sa, ale je to sila. Nezavidim

svetlankat
18. mar 2011

@luy kde pri vecku, z ktorej strany, ja neviem kde zhorel stanok

luy
18. mar 2011

@svetlankat syn bol doma september,oktober,december,január,potom prázdniny a ja som už blbla z nich oboch doma.

svetlankat
18. mar 2011

@luy to ti verim, male dieta, choroba a este sa so synom aj ucit. No silna kava

luy
18. mar 2011

@svetlankat takže Ty si na konci jazera a keď ideš cez 6abu,potom Pláž a na konci je to,teraz sú tam člny.A keď to zoberieš z druhej strany od prvej zastávky električky tak je to hneď na začiatku.Dosť chaotické ale skús si to predstaviť

nadhera
18. mar 2011

@luy si ma predbehla 🙂 urobte si peknu prechadzku s detickami, moji chlapi chodia u nas na laborci skoro kazdu nedelu o 11tej pozerat, ako sa " laborecke medvede" cvachtaju, urobia si peknu vychadzku a aspon im chuti obed. 😀 A aby som nezabudla, kazdy vecer na zaver sprsky detom doprajeme vlaznu vodu, takze kopa kriku , vyskotu ale klopklopklop, choroby nas celkom obchadzaju. 😉

svetlankat
18. mar 2011

@luy cize v podstate tam kde je ta nova cukraren, teraz je tam taky pekny zrenovovany podnik, take drevene posedenie, tak asi tam vsak?
@nadhera my urcite pojdeme, v ramci prechadzky,len aby nelialo, to mi potom Miska vresti v kociari, lebo sa jej nepaci plastenka

luy
18. mar 2011

@svetlankat Hej,hej tam je to.Teraz nedávno tam postavili zo škôlky byty tak hneď tam.

svetlankat
18. mar 2011

@luy uz viem, nevedela som ze sa to vola chatova osada

nadhera
18. mar 2011

@svetlankat ani mojim sa plastenka nepacila, stale davali rucky von a chceli ju strhnut dole 😠 Uvidis, ake pocasie sa bude ukazovat, ved vstup do vody je az o 14tej . Este dodam :

Stretnutia sa zúčastnia aj diaľkoví plavci otužilci, ktorí prekonali La Manche a Gibraltár –
Zoltán a Jozef Makaiovci, Ivan Gazdík.

luy
18. mar 2011

@svetlankat ono kedysi tam boli chaty čo sa prenajímali,teraz je tam taká reštika a párkrát sme tam boli zo známymi,dovolia Ti tam uvariť guláš a tak.

luy
18. mar 2011

@svetlankat no idem mala jačí od hladu ,ahoj,už sme sa klikli a tak sa ti ozvem cez IP

svetlankat
18. mar 2011

@luy aha jasne, inac zijem na jazere 32 rokov a ani som netusila, smutne co?
@nadhera ale my do vody urcite nepojdeme, ja inac studenu vodu nemusim,moj manzel sa vzdy smeje, lebo ja ked sa sprchujem, tak mame paru vsade, ked vyleziem zo sprchy tak sa mi z koze pari, u nas spolocna sprcha s manzelom nehrozi, lebo on mi stale hovori ze som chora ze sa sprchujem vo vriacej vode. 🙂

svetlankat
18. mar 2011

@luy ok

luy
18. mar 2011

@svetlankat ja tiež len teplo a teplá voda,ale kuknúť sa môžem ísť.No ja tu bývam 10 rok a je to najkrajšie sídlisko aké poznám.Pa.

svetlankat
18. mar 2011

@luy super

lulucertik
19. mar 2011

@svetlankat no to ma podržte jeden deň tu nie som 😝 a tu hľa konečne sa to rozbehlo 😵

lulucertik
19. mar 2011

@luy skoré uzdraveníčko prajem

luy
19. mar 2011

@lulucertik dakujeme

svetlankat
19. mar 2011

caute baby,mohlo by sa to tu trosku pohnut, ja som tiez za, myslim ze nas je na jazere viac mamiciek, ale asi nestihaju prispievat

lulucertik
19. mar 2011

@svetlankat na akú stránku to chodíš ešte prispievať ??

mirkanova
20. mar 2011

ahojky,ja som tiez z Jazera 🙂

dianocka
20. mar 2011

Ahojte chystate sa na Veselu planetu?

svetlankat
20. mar 2011

@mirkanova vitaj, si nova na konovi, mas deticky?

svetlankat
20. mar 2011

@lulucertik vselikde co ma zaujima

mirkanova
20. mar 2011

ahojky Svetlanka,no nova,doteraz som bola leniva sa tu akosi prihlasit..mam dievcatko 2,5 rocnu Sonicku 🙂 a ty?

vivienkatka
20. mar 2011

Ahojte kočky to je blbe od kedy sa to rozdelilo na sidliska ja som pred tym byvala na jazere 🙂 ale teraz na juhu a je mi luto za jazerom tam sa byvalo lepsie a tu vela mamiciek na juhu nepoznam ☹

mirkanova
20. mar 2011

ahojky,my zase byvame na jazere len 4 roky,ale byva sa tu uplne super tichucko a je kde ist s detickami 🙂

svetlankat
20. mar 2011

@mirkanova ja mam trinastmesacnu dcerku Misku, ked sa postavis myskou na foto, tak ti to ukaze o kazdom kto ma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre