Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

lulucertik
18. júl 2012

@lutska1
Materská škola - Azovská , Dneperská, Družicová, Galaktická, Jenisejská
Základná škola - Bukovecká, Dneperská - Súkromná základná škola, Družicová, Galaktická, Jenisejská
Základná umelecká škola - Irkutská 1
Stredné školy, Gymnázium - Dneperská - Súkromné 8 ročné gymnázium,
Textilná 1 - Združená stredná škola odevná a textilná,
Polárna - Obchodná akadémia

Sídla dôležitých inštitúcií :
Sídlo MČ - Poludníková 7 - 302 77 11
Pošta - Spišské námestie - 674 7804
Poliklinika - Spišské námestie - 674 1240
Polícia - Ladožská ulica - 674 5250
Knižnica (pobočka centrálne knižnice Jána Bocatia) - OC Čingov
Galéria RARA - 674 1870
Kostoly - cirkev rímskokatolícka - (Nám. Košických mučeníkov), cirkev gréckokatolícka - provizórium (Spišské námestie)

zenabla
20. júl 2012

Ahoj, neviete, kde v Ke by som mohla kúpiť biele chlapčenské pólo tričko(také to s golierom a vpredu na pár gombíkov) veľkosť 74 alebo 80.Dík.:)

mirusa30
22. júl 2012

@lutska1 myslim ze nie...ale aj do skolky beru od 2 rokov

lulucertik
24. júl 2012

kto poradí dobré kaderníctvo na jazere?

suzzi_
8. aug 2012

@lulucertik ahoj, naposledy som bola v kadernictve na rovnikovej (pri byvalej fontane, je tam napis vlasove studio), zostrih aj farbenie, som spokojna. pred tym som vyskusala dve ine kadernictva v okoli, ale nebolo to ono. drzim palce.

lulucertik
8. aug 2012

@suzzi_ hihihi, díky potrebovala som to na druhý dník , tak som šla na irkutsku prvé čo som mala po ceste od kámošky
ale pôjdem i tam vyskúšať 🙂

danculik
9. aug 2012

@lutska1 ..nie nie sú...ale bodli by🙂

lulucertik
4. sep 2012

kočky tak ako ste prežili 1 dník v škôlke ?

linuska1
8. sep 2012

@lulucertik tak nakoniec prijali?.. do ktorej skolky?.🙂

lulucertik
13. sep 2012

@linuska1 vzali na galaktickú od stredy neskutočný plač rev krik .... až mi srdiečko pukalo, ale učiteľka ho doslova odlepila od mojich nôh a schmatla a zabuchla dvere ... trocha drsné ale bolo účinné , za pol hoďku prestal plakať , síce nejedol nepil nespal nehral sa iba pri tete bol ani sa od nej neodlepil, .... uvidíme ako bude druhý deň v piatok

lulucertik
29. sep 2012

halóoo kde ste všetké ???

danculik
15. okt 2012

...ahojte chcem sa opýtať...rozhodujem sa zapísať dcérku do školy...a rozhodujem sa medzi Dneperskou a Jenisejskou...neviete mi poradiť ktorá je lepšia a s ktorou máte skúsenosti?...Dík..budem vďačná za každú odpoveď..

lulucertik
27. nov 2012

@danculik tak ako si sa rozhodla ktorá škola?

danculik
27. nov 2012

@lulucertik ..estena ziadnu...lebo teraz v decembri je den otvorenych dveri na dneperskej a v januari je na jenisejskej....tak pojdem pozriet a uvidim🙂

bzuco73
29. nov 2012

čaukoooo babenky ,v OC Idea je bazár ....je to pri Tescu ,chodí tam z vás niektorá 🙂))

lulucertik
4. dec 2012

@bzuco73 myslíš MARCO - outlet & secondhand http://www.marco-kosice.sk/

lulucertik
4. dec 2012

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE 2012
http://www.kosice.sk/clanok.php?file=vianoce201...

ywette
20. feb 2013

Ahojte baby, prosím vás, aké máte skúsenosti zo škôlkami na jazere? Som zúfalá, žiadosť podaná, ale nemám dobré vyhliadky a malú potrebujem dostať do škôlky. To je fakt taký problém dostať dieťa do škôlky tu na jazere?!!! 😠

bambulka63
20. feb 2013

ja som tiez z Jazera 🙂

bambulka63
20. feb 2013

@mirusa30 tak od 2rokov neberu iba vtedy ak podplatis riaditelku 😠 ja som sa snazim dat syna do skolky uz treti rok zacala som ked mal 2roky a stale ho odmietli zobrat a dovod bol ze uprednostnuju 4az5 rocne deti ktore su v predskolskom veku.Tak som zvedava ako dopadneme tento rok syn ma uz 4 roky teraz som podala 3krat prihlasku tak uvidime ci ho zoberu 😒

bambulka63
20. feb 2013

@ywette ahoj no ja sa o to snazim uz 3roky a stale my ho do skolky nezobrali je tu velky problem dat dieta do skolky uz mam na to riadne nervy 😠 lebo kym nedas peniaze tak ti ho nezoberu a to je svinstvo ☹

ywette
20. feb 2013

@bambulka63 ahoj, dik za reakciu. tak to si ma teda potešila! 3 roky? a kde chceš malého dať? ja som skušala na družicovej, mne je najbližšie.

bambulka63
20. feb 2013

ja na azovsku uz som zufala s toho ☹ viem ze som ta nepotesila ale bohuzial je to tak ☹

lulucertik
22. feb 2013

@ywette tak na jazere je určite problém s umiestnením detičiek,
Materská škola - Azovská , Dneperská, Družicová, Galaktická, Jenisejská je málo škôlok a veľa detí
skús podať všade prihlášku

ywette
22. feb 2013

@lulucertik dakujem, no už je neskoro. dala som len na družicovu, na jenisejskej mi ani neprebrala, že už ma 50 detí navrch. mna len vytáča, že kto prvý príde ten mele. rodičia vraj stoja v rade už od 5,30 a možno aj skor. ako to mam spraviť s dvomi malými deťmi a muž v robote? mam sa postaviť do radu o 5,00 a čakať do 9,00? a kto sa mi postará o deti? keby som vedela, že aké praktiky tu funguju, tak si asi postavim pri školke stan a rovno tam prenocujem. ved to je otras. nie je to fér, a som strašne nahnevaná.

lulucertik
23. feb 2013

@ywette držím palce

ywette
24. feb 2013

@lulucertik dakujem

lulucertik
24. feb 2013

@ywette a potom daj vedieť ako si dopadla

ywette
24. feb 2013

ok, ale viac menej mám zlý pocit. ☹ 😠

adka.b.
12. mar 2013

ahojte...aj ja som z jazera 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre