Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

lauraespozito
20. aug 2010

áno ja som tu hihi :o)

ivetka29
20. aug 2010

@edita33 ahoj ano 🙂

ivetka29
20. aug 2010

@lauraespozito ahooooooooooooj 🙂

ivetka29
20. aug 2010

ahoj

bzuco73
20. aug 2010

ivetka29....čaukoooo

lulucertik
27. aug 2010

@lauraespozito
@ivetka29
ahojte 😉 😉 😉

lauraespozito
30. aug 2010

@bzuco73 ja ti nestačím ? hihi

bzuco73
1. sep 2010

@lauraespozito ale stačíš 🙂........no to len........ keby niekto chcel s nami do partie .......🙂

adka.b.
1. sep 2010

ahojte...aj ja som z jazera..tak nahodne som vas objavila 🙂) kde byvate? mozno chodime aj kolo seba vonku a nevieme o sebe 🙂)

lauraespozito
2. sep 2010

@adka.b. no ja bývam pri urale a bzuco73 pri bille hihi

adka.b.
2. sep 2010

jeej aj ja byvam pri bille...na zdiarskej 🙂) tak sme sa uz urcite videli,alebo sme kolo seba presli 🙂) vy cvhodite spolu von?

lauraespozito
2. sep 2010

@adka.b. áno skoro každý deň

adka.b.
3. sep 2010

Tak by sme sa mohli aj stretnut,ze?
ja mam sice trosku starsiu malu..ona totiz uz velmi v kočiku neposedi...vase deti su tam este spokojne , ze?

lauraespozito
3. sep 2010

@adka.b. no spokojné ako kedy už by chceli chodiť hihi ale ešte je skoro tak sa pridaj ak chceš každý den sme vonku tak povedz o kolkej a kde a dáme stretko :o)

adka.b.
3. sep 2010

to nie take jednoduche...aj pocasie nedobre a ja uz aj pracujem na pol uvazok...daj cislo...ja budem volat..moze byt?

lauraespozito
4. sep 2010

@adka.b. no počasie sa bude už len zhoršovať nám počasie nevadí v každom počasí treba chodiť vonku hihi

adka.b.
4. sep 2010

ano..v kociariku urcite ano...ale keby si videla moju ked sme vonku po dazdi 🙂)) rovno do pracky

lauraespozito
4. sep 2010

@adka.b. no treba gumáky hihi my si kupime na druhý rok aj detom

fabiaan
4. sep 2010

@bzuco73 ahoj,akurat som nasla tuto temu,no ja by som rada pokocikovala,ale my cakame az v decembri tak to si este pockame

bzuco73
13. sep 2010

@fabiaan čauko, tak sa tešíme a nezabudni na sánky 😀 ak bude drobček decembrový kočíkovanie odpadá 😉 držím palčeky 🙂

fabiaan
13. sep 2010

@bzuco73 dakujem,no dufam,ze bude vsetko ok.ja sa tesim aj na sankovacku len nech je drobec zdravy a nerobi mi soky ako rano 😒

bzuco73
14. sep 2010

@fabiaan čo sa stalo? nechce sa mu ostať v brušku?neboj bude to ok......len myslí pozitývne 🙂 jooooooo a teš sa 🙂

fabiaan
16. sep 2010

joj ja sa tesim velmi,ale po mensej oslave ma chytol nejaky suprovy zlcnikovy zachvat,skoncila som na pohotovosti a kedze je male dost nizko tak som sa bala aby sa mu nechcelo tak skoro von pri tych mojich bolestiach a krcoch.Tak si urobime mensi relax v nemocnici aby bolo vsetko ok a vydrzime do decembra 🙂

bzuco73
17. sep 2010

@fabiaan držíme palčeky 🙂 a čo to bude vieš?

fabiaan
17. sep 2010

dakujem,no vyzera to na chlapceka,ale to este nie je celkom iste na prvom 3D nebol dobry vyhlad 🙂 tak mozno uvidime lepsie na opakovanom,ktore bude az o 3tyzdne

lulucertik
15. okt 2010

@lauraespozito ahooj , ako sa máte obe? 😵

lauraespozito
16. okt 2010

@lulucertik momentálne je to dosť zlé ale hlavne že je Laura zdravá

jonki
18. okt 2010

ahojte jazercanky 😉 , neviete mi poradit...zhanam pediatra pre nase mimi...bola mi odporucena dr. Polednikova...nechodite k nej niektora s vasim drobcom? Alebo nemate o nej info aka je?

@lauraespozito vsak si chodila na ZS Jenisejsku 😉 mam pocit ze si bola o rok alebo dva vyssie ako ja 😵 bola si mi povedoma este z temy o nemocnici saca 😉

lauraespozito
18. okt 2010

@jonki áno chodila a ty kde máš fotečku ? inak MUDr. Sopková je super

jonki
18. okt 2010

@lauraespozito no mne moju fotku admini dvakrat zmazali a povedala som si, ze sa uz nebudem unuvat s dalsou.

takze sopkova...o polednikovej nevies nic? Mne ju odporucala ina dr...ku ktorej by som najradsej sla...ale je az na terase a zachvilu asi aj tak konci....takze sa mi to neoplati. A tu na polikliniku to mam blizko...byvam na konecnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre