Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

mirkanova
29. mar 2011

@lilly955 ahojky ja mam 2,5 rocnu dcerku

lulucertik
31. mar 2011

@lilly955 vitaj 😉

luy
3. apr 2011

@lauraespozito aj ja mám Sopkovú,najlepší pediater akého poznám

mirkanova
3. apr 2011

Aj my chodíme k Mudr.Sopkovej-fantastická lekárka!!!Odporúčam 🙂

lulucertik
5. apr 2011

ahojte kočky zháňam dobrú dobrého očiara, kde ho nájsť?

mirkanova
10. apr 2011

Ahojky,viete mi niekto odporučiť super praktického lekára/lekárku na Spišskom námestí?????

danculik
10. apr 2011

No hurááá že tu niekto založil aj skupinu mamičky z Jazera🙂)))super...🙂

mirkanova....ja som mala najskor doktorku Saliovu ( ci ako sa pise) len je uz starsia, dost zabudala a nie vzdy liecba zabrala, tak som sa po troch rokoch co som k nej chodila s dcerou trosku nahnevala a zmenila som doktorku..Ilasovu...a je fain, som s nou spokojna...🙂

Aked sme uz tak pri teme jazero..neviete mi poradit dobreho /dobru zubarku pre dieta? Hlavne ked dieta odmieta otvorit usta...:o)

mirkanova
10. apr 2011

@danculik ...ahojky,dakujem za radu,len som nemyslela pediatra,my chodime k Mudr.Sopkovej,je super,myslela som praktickeho pre dospelych,ja mam taku storocnu v meste a presne ako pises,zabuda ahlavne musis jej nadiktovat co chces,cize v podstate samoliecba a tu by som to mala aspon po ruke 🙂...aaaaale tu zubarku yb som aj ja potrebovala pre malu odporucit...este nemame :(

svetlankat
10. apr 2011

@danculik @mirkanova baby ja Vam nedoporucujem pani doktorku Pinkovu, mam s nou velmi zle skusenosti, ona ma aj deturence, ale svoju ratolest k nej urcite nedam, ale neviem Vam doporucit nikoho konkretneho

lulucertik
10. apr 2011

ahojte a ja zháňam očnú a neurológa???

svetlankat
10. apr 2011

@lulucertik neurologa nepoznam, my sme este nikdy neboli a ocna, ze vraj pri starej nemocke, teda oproti nej je nejake centrum a ze tam je super detska ocna, ale este ti nepoviem ako sa vola, aj my planujeme ist na ocne, tak ked budem mat blizsie info, dam ti vediet

lauraespozito
10. apr 2011

@lulucertik no ja pôjdem tiež s Laurou na očné ževraj na krivej je dobrá a majú tam aj nejaký prístroj volá sa MUDr. Dagmar Takácsová, MUDr. Alexandra Tomčová asi sú tam dve

lulucertik
10. apr 2011

@svetlankat
@lauraespozito
kočky ďakujem , momentálne súrne 😖 neurologia 😖

svetlankat
10. apr 2011

@lulucertik to ja fakt neporadim,

mirkanova
11. apr 2011

tak to ani ja neviem o ziadnom neurologovi a ociarovi,ale mozem poradit skus vyhladat na www.nasilekari.sk,alebo na www.znamylekar.sk,skus zadat ocny lekar,alebo neurolog a nejaku adresu a ked ti najde su tam k lekarom povacsinou aj hodnotenia

danculik
11. apr 2011

@mirkanova Jaaaj pre dospelych tak ja chodim ku geceovej....teraz neviem ci je to prve alebo druhe poschodie...ale hned ako vystupis z vytahu tak ma na chodbe ambulanciu...je v pohode🙂)))

danculik
11. apr 2011

@svetlankat To ani taku nepoznam...a nahodou nejaku dobru zubarku , pripadne ocneho na tejto poliklinike nepoznas? myslim pre deti🙂))

lulucertik
11. apr 2011

@svetlankat, @danculik, @mirkanova, @luy, @lauraespozito, @lilly955
kočky tu máte link na zúbky
http://www.detskystomatolog.sk/
http://www.azet.sk/firma/410067/mudr-ingrid-jut...
http://www.azet.sk/firma/266698/mudr-sona-holec...
sú overený a aj prístup k detičkám je super a samoška aj dospeláci môžu vhupnúť do kresielka 😀

svetlankat
11. apr 2011

@danculik nepoznam, je mi luto, my chodime do barce, je tam mila pani doktorka a ma aj super vybavenie ambulacie, takze aj malu tam dame.

mirkanova
11. apr 2011

@danculik dakujem kuknem na nete 🙂

mirkanova
11. apr 2011

@lulucertik dikyyyyyyyyyy

dianocka
11. apr 2011

@lulucertik ja chodim s dcerkou na ocne k Mudr.Takacovej.Mozem doporucit,ma trosku svojsky pristup k detom,ale fakt vyborny odbornik.A to mam potvrdene minimalne od 5 ocnych lekarov.K neurologovi sme chodili k Mudr.Tulejovej,velmi milucka a tiez dobry odbornik.Dcerka ma vynikajucu pediatricku a ta nas poslala len k najlepsim odbornikom 🙂

danculik
11. apr 2011

@svetlankat a kam do barce? ako sa vola ta doktorka?

svetlankat
11. apr 2011

@danculik vola sa Culbova a jej v tom takom domceku ze zdravotnicke centrum,

lulucertik
13. apr 2011

haló kočky kde ste všetké stále tu nik nie je 😝

ako sa máte a čo nového?

lulucertik
13. apr 2011

dnes máme 1 rôčik a 6 mesiačikov 😵 ráno poprvé povedal ma-ma júj ako som sa zaradovala ľúbkam ho 😵

mirkanova
13. apr 2011

@lulucertik gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

svetlankat
13. apr 2011

@lulucertik aj my gratulujeme

lulucertik
13. apr 2011

@svetlankat a ja gratulujem k očáku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre