Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

lenusa87
28. feb 2012

@lauraespozito tak my sme este tak necestovali :DDD aki ste stari???

lauraespozito
28. feb 2012

@lenusa87 o týžden budeme mať 2 rôčky ale cestujeme od narodenia hihi

lauraespozito
28. feb 2012

@lenusa87 máme túlavé topánky

lenusa87
28. feb 2012

@lauraespozito jeeej ta vy ste uz veelkii :DDD ja som este neskusala "mat tulave topanky"

lauraespozito
28. feb 2012

@lenusa87 joj tak my sme už od perinky mali túlavé topánky hihi už sme aj grilovali ked sme mali 4 mesiace hihi

lenusa87
28. feb 2012

@lauraespozito ta ja sa najviac bojim toho ze bude hladny.... teraz v zime nosit so sebou jedlo... co ja viem.. kde to ohrejem???

lauraespozito
28. feb 2012

@lenusa87 no sú také termosky na jedlo dole sa dá horúca voda a hore jedlo alebo do tej vody jedlo vo flaštičke ale inak aj v optime alebo inde zohrejú v mikrovlnke 🙂

lenusa87
28. feb 2012

@lauraespozito diik za info, dobre vediet, ale uz sa nam pomalicky otepluje :D este len vtedy bude byt cele dni prazdny :DD a budeme castejsie u mojich rodicov v Barci :D rodinny dom a velky dvor, co viac nam treba :D

lauraespozito
28. feb 2012

@lenusa87 no tak to máte dobre my budeme chodiť do zoo,na alpinku,na aničku a tak 🙂

lenusa87
28. feb 2012

tak zoo urcite navstivime aj my aj neaky ten vyletik bude, ked bude mat ocko volno :D

lulucertik
28. feb 2012

pri zlom počasíčku odporúčam funpark alebo jaymo 😵

lauraespozito
28. feb 2012

@lulucertik my sa nevieme dočkať na bobovú dráhu hihi len neviem či mamka bude mať tolko many čo Laurika potrebuje hihi

lulucertik
28. feb 2012

@lauraespozito už nech je teplejšie a hor sa na bobovku 🙂

lauraespozito
28. feb 2012

@lulucertik no veru ,veru

lulucertik
8. mar 2012

@lauraespozito všetko najlepšie prajem malej princezničke k narodeninkám 😵 😵 😵

lulucertik
8. mar 2012

@suzzi_ , @lu , @bzuco73 , @atka27 , @fabiaan , @jonki , @lenusa87 , @mirkanova , @sebsam , @lauraespozito , @elviska666 , @adelaida33 , @lili_mia , @svetlankat , @ninnaricci

všetko naj, najlepšie prajem k MDŽ 😵 😵 😵

lili_mia
8. mar 2012

@lulucertik ako som sa tu ocitla? 😎 a ďakujem, aj vám baby

lulucertik
8. mar 2012

@lili_mia žeby zázrak 😎

lili_mia
8. mar 2012

@lulucertik heh dva zázraky za deň .. no dobre

jonki
8. mar 2012

@lulucertik jeeej vdaka 😵 aj tebe

elviska666
8. mar 2012

@lulucertik dakujem pekne...napodobne! 😀

fabiaan
9. mar 2012

@lulucertik dakujem 🙂 dufam,ze ste pekne oslavili aj vy

mirkanova
9. mar 2012

Dakujeeeeeeeeeeeeem aj ja zelam opozdene vsetko naj k tomu vcerajsiemu MDZ 🙂)) dufam ze ste ho vsetky krasne prezili 🙂))

lauraespozito
9. mar 2012

@lulucertik dakujeme 🙂

lili_mia
9. mar 2012

@lauraespozito prosím ťa ako vyzerá tá termoska na jedlo? na spôsob termosiek ako z čias komunizmu? udržia teplé jedlo prípadne studenú zmrzlinu?

lauraespozito
9. mar 2012

@lili_mia z vonku je obrázková a z vnútra je ako normálna termoska aj na zmrzlinu aspon som ja skúšala takže je super ale niektoré majú vnútro len z plastu takže treba pozerať je to normálna termoska a je k tomu ešte mištička kovová ktorá sa dá vyberať bud dáš na spodok horúcu vodu a do mištičky jedlo alebo do horúcej vody flašku s jedlom mne sa osvedčila majú ju v hoťape za nejakých 15 eur niesom si istá ale oplatí sa aj na zmrzlinu neskôr 🙂

lili_mia
9. mar 2012

@lauraespozito aha, ja som prv myslela, že v tom máš bud klasicky teplé jedlo, alebo priamo tú vriacu vodu a potom do toho vrchnáku zvrchu vleješ vodu z termosky a do toho jedlo vo fľaške.. nepoznám slovo hoťape, čo to je?

lauraespozito
9. mar 2012

@lili_mia tá termoska je ako na zmrzlinu myslím velkostou a môžeš tam dať aj rovno hotové jedlo aj dole aj do mištičky alebo dole vodu a do mištičky jedlo máš viac možností a hoťap je obchod pri poliklinike nad jazerom neviem odkial si 🙂

lili_mia
9. mar 2012

@lauraespozito myslím, že už chápem, doma máme len také, že zakrútim a nič navrch nedávam, ako sa zvykne pri tých termoskách na teplú vodu .. myslíš niečo podobné? http://www.mall.sk/nadoby-voda/esbit-termonadob...
odskrutkovať vrchnák, zložiť mištičku a ešte akoby pokrývka a tam bud jedlo alebo voda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre