Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

lauraespozito
18. okt 2010

@jonki neviem nepoznám poledníkovú ale Sopkovú si tiež chvália je staršia ale výborná milá ja bývam pri urale

naty1976
25. okt 2010

ahojte dievčatá chcem vás len informovať
Protestné zhromaždenia
Stále pokračujeme v boji za naše požiadavky v petícii, 18.10.2010/ sme odoslali list ministrovi financií v mene všetkých mamičiek, ako aj mamičiek čakateliek, aby uvoľnil potrebnú sumu na splnenie sľubov, ktoré verejne vyslovili pani premiérka a pán minister pre rodiny na vyplatenie materskej a rodičovského príspevku v nami požadovanej výške. Tiež sme začali s organizáciou protestných zhormaždení v mestách po celom Slovensku, ako prvé sú na rade Piešťany, Martin, Košice a to dňa 26.10. od 15h30 do 16h30, bližšie info bude ešte zverejnené. Protestom chceme aj naďalej poukázať, aby sa naše body v petícii preniesli do príslušného zákona a nezostalo iba pri sľuboch.

Zoznam miest, kde sa protestné zhromaždenia uskutočnia:

- PIEŠŤANY: 26.10.2010, Winterova ulica -pešia zóna, stretnutie mamičiek od 15.30 - 16.00 na Winterovej ulici, pochod po Winterovej ulici, ukončenie protestu o 16.30 hod.

- MARTIN: 26.10. od 15h30 do 16h30, stretnutie mamičiek od 15h30 do 16h00 pred Slovenským Komorným divadlom Martin pri Miléniu na pešej zóne, je to Divadelná ulica, pochod pôjde cez pešiu zónu od divadla na koniec pešej zóny po ulici M.R.Štefánika

- KOŠICE: 26. októbra 2010, Čas: 15.30 hod. - 16.30 hod., Hlavná ulica Košice, Miesto stretnutia mamičiek: pred Štátnou vedeckou knižnicou

Veríme, že prídete v hojnom počte!

lulucertik
4. nov 2010

kde ste všetké ... 😝 ???

bombulka
8. nov 2010

ahojte, prepadnem vas takto narychlo, ale potrebujem surne pomoc. som z kosic, sme par dni doma z nemocnice a nema mi kto pomoct. manzel musi odist sluzobne na dva dni prec, takze by som s malou mala byt dva dni aj s nocou uplne sama. mam velky strach, preto by som sa chcela opytat, ci nepoznate niekoho, nejaku opatrovatelku alebo hocikoho nejaku milu pani, ktora by mi mohla prist pomoct, pretoze som este nesikovna a fakt sa velmi bojim ostat s malou uplne sama odkazana len na seba ☹ ☹ ☹

lili_mia
9. nov 2010

Caute baby, strcila som sa k vam nadrzovku 🙂 Mohli by ste mi niektora z vas popisat skusenosti s MUDr. Hoppanom na Poliklinike na Jazere? Pripadne ak mate skusenosti s MUDr. Adamom pri amfiku. Dakujeeem.

bzuco73
11. nov 2010

@lili_mia skús pozrieť dr.Hoppan Košice tam o ňom píšu baby.....ja k nemu chodím asi 3roky,minulý rok som otehotnela a staral sa o mna príkladne,nemám sa na čo sťažovať....narodila sa mi krásna dcérka.....ja som sa tiež rozhodovala či k nemu pôjdem.............a vyhrali argumenty. 🙂 . bývam na Jazere ,je to blízko a kamoška mi ho tiež doporučila......a nelutujem.....ale je to môj osobný názor ........prajem pekný večer .....a nech sa rozhodneš akokoľvek ,musíš tomu dr.veriť a mať pri nom dobrý pocit...držím palčeky

lili_mia
16. nov 2010

@bzuco73 dakujem, rozhodujem sa medzi nim a Adamom

bzuco73
17. nov 2010

@lili_mia Hoppan je aj pôrodník a je v pohode....tak nech sa rozhodneš akokolvek držím palčeky...pekný večer

lulucertik
6. dec 2010

Zajtra, v utorok začneme s prípravou novej verzie stránok mojasvadba.sk Żiaľ, budeme musieť občas vypnúť aj modrykonik Nepôjde každú noc od utorka do piatka a chvíľami počas dňa. Ako nám to ide sa dozviete na facebook.com/Modrykonik.sk

bzuco73
16. dec 2010

haloooo jazero krásne zasnežené ránko.. 😀 ..nakukne tu niekto vôbec?☹......pááááčko maminy

lauraespozito
16. dec 2010

@bzuco73 ahoj mamina ja som tu nakukla hihi

lulucertik
16. dec 2010

@bzuco73
@lauraespozito

nakukujem pravidelne, ale akosi tu nik nepíše 😝

fabiaan
17. dec 2010

ja tu chodim tiez casto no nikto nic,no mozno sa to uz rozbehne 🙂
hladame mamicku na spolocne kocikovanie 🙂 alebo skor sankovanie 🙂 ?
ani neviem ake je pocasie v Ke my sme este stale v nemocnici 😒

lauraespozito
17. dec 2010

@fabiaan tak dúfam že nič vážne držím palce aby vás čoskoro pustili a vela zdravia a gratulujem 🙂

fabiaan
18. dec 2010

@lauraespozito drobec sa narodil so silnym zapalom pluc,este sa z toho nedostal a prisla zltacka tak je dost slabucky no dufam,ze sa z toho uz skoro dostaneme a na vianoce sme doma.
a dakujem 🙂

lulucertik
18. dec 2010

@fabiaan skoré uzdraveníčko prajeme nech ste čím skôr doma a sánkovanie 😵

fabiaan
18. dec 2010

@lulucertik dakujem 🙂

bzuco73
19. dec 2010

@fabiaan čaukooo mamina, aj ja ti gratulujem k drobčekovi a dúfam, že na vianoce už budete obaja doma ,držím palčeky , držte sa a skoré uzdravenie..........a neboj všetko bude ok....čaukoooooo🙂

lulucertik
23. dec 2010

@lauraespozito
@bzuco73
@fabiaan
všetkým jazerčanom
Vianoce sú tam kde nikto neplače, Vianoce sú tam
kde voňajú sladké koláče, Vianoce sú s ľuďmi,
ktorých ľúbime,ale aj s tými na ktorých myslíme.

lauraespozito
24. dec 2010

@lulucertik aj tebe a Samkovi Veselé Vianoce

lauraespozito
24. dec 2010

Všetkým prajeme Veselé Vianoce a pekné prežitie sviatkov 🙂

bzuco73
24. dec 2010

Všetkým maminám a ich rodinkám.....Vezmi dnes sviečku do dlaní, zašepkaj tisíc želaní,
pozri sa hore do neba,svieti tam hviezda pre Teba,
v jej svetle svet sa ligoce
želám vám krásne VIANOCE........ 😉 šťastné a veselé

svetlankat
28. dec 2010

@fabiaan SKORE UZDRAVENIE, DUFAM ZE UZ STE DOMA,

CAUTE BABENKY AJ JA SOM JAZERCANKA

lulucertik
2. jan 2011

@svetlankat vitaj 🙂

@lauraespozito ďakujeme boli najkrajšie 😵 😵 😵

lulucertik
2. jan 2011

keďže som tu nebola tak dodatočne všetko dobré v novom roku 😵 😵 😵

svetlankat
2. jan 2011

@lulucertik Dakujem aj Vam stastny novy rok

kacena_1
8. jan 2011

caute zienky, chcela by som zacat chodit s mylým do haligandy, chodite tam? ako tam je? inac kocikujem tiez sama 🙂 , takze nie je problem so stretkom 🙂

fabiaan
9. jan 2011

@bzuco73 dakujem,no na vianoce sme uz boli doma pustili nas tesne pred,nic sme nestihli nachystat,ale aj tak to boli najkrajsie vianoce 🙂

fabiaan
9. jan 2011

@svetlankat dakujem,no tak sme uz doma,polezali sme si trochu dlhsie,ale nevadi
a vitaj 😉

svetlankat
10. jan 2011

@kacena_1 ahoj, aj ja planujem haligandu, ale teraz mame trosku sopliky tak to musim na tyzden odlozit. Mozme dat niekedy stretko, kedy tak chodievate vonku.
@fabiaan mne mala v poslednom case o siestej buntosi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre