Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

mamka78
6. feb 2012

@svetlankat ahoj,mám otázku trošku od veci,keď si z jazera,kde je na tej ždiarskej sekáč Jazierko?Máme tade cestu,tak som chcela skočiť,ale neviem sa dopátrať adresy 😅 ,ďakujem

svetlankat
6. feb 2012

@mamka78 autom sa tam dostanete, hm, zalezi z ktorej strany pojdete, ak od mesta, tak pri kostole odpocite na sidlisko, cize pri tescu, a hned do prava, pojdete poza dlhy blok, po lavej strane budu tri veziaky a bazarik je v tom tretom, vchod je hned od parkoviska. Ak pojdete z druhej strany, tak odbocite pri bille

svetlankat
6. feb 2012

@mamka78 a zabudla som, je to Zdiarska 5

mamka78
6. feb 2012

@svetlankat ďakujem veľmi pekne 🙂 ,zajtra ideme na bajkal,tak po ceste sa pojdem kuknuť 😀

svetlankat
6. feb 2012

@mamka78 rado sa stalo

lenusa87
6. feb 2012

@svetlankat hovor mi nieco... drobec je zvyknuty na vzduch... rad je vonku, lepsie spi, ale to asi kazde dieta... v piatok som s nim na chvilku vybehla do billy ale tak to bola katastrofa... a v sobotu sa uz vobec nedalo... uz by mohol ustat ten vietor

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 My sme vcera boli doobedu aj poobede v haligande, tak sa aspon s detmi pohrala. Pre mna je to o dost lahsie tam ako doma, aj ja pokecam a deturence sa vyhraju

bzuco73
7. feb 2012

čaukooo babenky je tu niekto?alebo mám zase smolu ☹ tak by som si pokecala......... 🙂 popísmenkovala 🙂

lenusa87
7. feb 2012

@svetlankat noo my sme este velmi mali na Haligandu :( ale uz som rozmyslala ze ak maly podrastie tak pojdeme a mam to na krok 🙂))

lenusa87
7. feb 2012

@bzuco73 ahoj, ja som tu len neviem ci ty si este "online" 😎

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 vies co, chodia aj take male babatka, lozia si po koberci. Len ked je viac deti je to problem, lebo tie trosku starsie deturence este nedavaju pozor.

lenusa87
7. feb 2012

ale dominik nevie ani lozit 🙂 len sa gula a gula... on je ako moj synovec, tiez najprv chodil a az potom zacal lozit.... a ja zase vravim ze je za vsetkymi detmi v jeho veku opozdeny o 3tyzdne.. ty mas ake velke dieta?

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 bude mat dva v nedelu, my sme tiez zacali skoro chodit, lozila iba chvilocku a stvornozkovala dva dni, hned na to sa rozbehla sama a odvtedy sa nezastavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je to strasne individualne

lenusa87
7. feb 2012

@svetlankat viem ze kazde babatko je ine :D aj dominik je zivy, len sa mu nechce stvornozkovat... bude sa pucit, rozculovat do vtedy kym mu hracku nepodas alebo si lahne na bok a tak sa saca za nou 🙂 jeeej tak vy oslavujetee :D vsetko dobre

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 dakujeme. Mozno ta coskoro prekvapi a zacne behat ostosest

lenusa87
7. feb 2012

vystat to z neho :D a ty si davala malu do choditka???? co si o tom myslis??? mne tvrdili nech nedavam, ale tak v choditku je kludny, lebo pobehuje po byte

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 nikdy, som zasadne proti, mozes zabrzdit to aby sa sam rozbehol,moze spickovat a hlavne nicis chrbticu, hlavicka tlaci na chrbticu, to mi vysvetlovala ortopedicka ked som sa jej pytala na chodak. Ale je to kazdeho vec, ak ti to vyhovuje 😉

lenusa87
7. feb 2012

joooj si ma nepotesila... ale toho spickovania sa aj ja bojim a tiez som sa branila.. nie je v nom sice cely den ale sem tam ho do neho posadim... a ako si riesila malu??? bola spokojna sama??? hrala sa sama?? lebo u nas je to problem

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 nie mala sa nehrala sama, musela som sa jej stale venovat a od 9,5 mesiaca behala po celom byte, tak to som ju len nahanala aby sa nestrepala. Bolo to tazke obdobie, no zaroven pekne. Vsetko ma svoje pre a proti. To uz si musis zvazit sama. Je to tazke

lenusa87
7. feb 2012

@svetlankat no ako som povedala, tiez nie som velmi zastancom chodakov, ale predsa ak mi treba ci navarit ci aspon pospratovat tak nic ine mi neostava... maly nechce byt sam a lezat v postielke uz vobec nie, tak si pomaham tym chodacikom... snad mu to neposkodi.. aj ked mamina mi vravela ze my sme boli vsetky v chodaku

svetlankat
7. feb 2012

@lenusa87 ale hadam nie.

lenusa87
7. feb 2012

@svetlankat 🙂 a nevedela by si mi poradit?? co by som mohla robit kym som na rodicovskej dovolenke... myslim zamestnanie... sme mlada rodinka a velmi tazko nam vychadza.. a ako rozmyslam tak rozmyslam, budem musiet si najst neaku brigadu alebo nieco...

svetlankat
8. feb 2012

@lenusa87 juj mile rada ale neviem.

lauraespozito
8. feb 2012

no ja by som išla na brigádu ale nemám komu nechať malú :o(

lenusa87
8. feb 2012

@svetlankat len som sa opytala ci nahodou 🙂
@lauraespozito ved to... potrebujem nieco flexibilne...

lenusa87
9. feb 2012

zenusky dnes to vyzera na pekny den 🙂 niektora na prechadzku????

svetlankat
9. feb 2012

@lenusa87 dnes sme mali karneval v haligande, cize prechadzka sa nekonala

bzuco73
9. feb 2012

@svetlankat čaukooo.... ako bolo na karnevale? aj ste volačo vyhrali...babenky? 🙂

bzuco73
9. feb 2012

ste tu babenky? znova smola čo ☹ tak nič ☹

svetlankat
9. feb 2012

@bzuco73 servus, dobre bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre