Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

svetlankat
17. feb 2012

@bzuco73 boli sme u dr, mala prisla dost vynervovana tak sa hned pytala spinkat.Dufam ze ju lad nezobudi. Vcera spala presne tri hodiny. A vy? boli ste?

svetlankat
17. feb 2012

@elviska666 to ti verim, my sme to mali kazdy vecer, ale Miska bola vseobecne dost uplackane babo. Preto som aj rada, ze uz je to za nami. Aj ked kazdy vek ma svoje caro

elviska666
17. feb 2012

@svetlankat no aj u nas je to vecer a potom este rano ju dost zvykne pucit ☹ moja laska mala...ona by inak ani vobec neplackala,nebyt toho bruska nestastneho 😒

elviska666
17. feb 2012

@bzuco73 no tak zatial som tu nestretla jedneho normalneho cloveka na celej ulici 😒 ale byvame tu len treti mesiac,cize snad zmenim nazor 😀

svetlankat
17. feb 2012

@elviska666 a davas jej nieco?

elviska666
17. feb 2012

@svetlankat masirujeme,cvicime,rektalku sme pouzili zatial iba2x-nechcem to s nou prehanat a davam jej espumisan,ale zda sa mi ,ze velmi nezabera...lebo aj tak kaka zakazdym velmi tazko,puci sa a trapi,takze asi skusime nejake ine kvapky 😒

lenusa87
17. feb 2012

@elviska666
@bzuco73
@svetlankat a my sme dnes boli vonku :D sice snezi ale nie je az taka kosa :DDD Dominik zaspal este sme len vysli z brany a pospal hodinku :DDDD tak isto sa tesim ako vytvorime "kocikove komando" az sa otepli....

elviska666
17. feb 2012

@lenusa87 tak my sme este velmi malicki...ale vetrali sme sa pri okne ,ako kazdy den 😀

lulucertik
18. feb 2012

krásne nám snežííí , pôjdeme sa sánkovať 🙂

lenusa87
18. feb 2012

@elviska666 aspon takto troska naberat imunitu :D

bzuco73
19. feb 2012

čauko babenky je tu niekto?🙂)))

lulucertik
21. feb 2012

tak a dnešný deň dopadol skvele , vrelo odporúčam a môžu sa pohrať aj dospeláci 😅
http://www.jaymo.eu/ pri blšáku
http://www.fun-park.sk/?page_id=266#go_page_187 pri hypertescu
nechcelo sa mu ani ísť domov 😝

bzuco73
23. feb 2012

čaukooo... babenky, tak ako ste si užili včerajšie slniečko 🙂 ,my prechádzkou okolo Hornádu ,naháňačkou a čvachtačkou v mlákach 🙂 a schovávačkou za stromami...takže domov sme prišli ako zmoci a špinavý ako baníci ale neva🙂))) ved svietilo slniečko...však......a dnes hrúza zima a fukoty Domi prišla vyštípana ale šťastná a ja zmrznutá ako pes a to sme boli vonku iba okolo bloku asi na hoďku 🙂 a čo vy? 🙂 🙂

bzuco73
23. feb 2012

@lulucertik čaukooo to pri tescu chceme vyskúšať aj my...vy ste tam boli na celý deň?

svetlankat
23. feb 2012

@lulucertik mozem sa ta opytat, pocula som ze je tam zima vo vnutri?

adelaida33
24. feb 2012

@svetlankat ahoj, no ja som pocula od kamosky, ze je zima v tom centre za blsakom. o tom druhom nič neviem.

svetlankat
24. feb 2012

@adelaida33 jasom toiste pocula o tom za tescom, takze asi bude v oboch zima

adelaida33
24. feb 2012

@svetlankat no "super" 😅

lulucertik
24. feb 2012

@bzuco73 neboli sme tam celý deň pol dňa tam a pol dňa na druhom
@svetlankat ani v jednom nebola zima , krásne príjemne , ja by som teplo ešte ubrala

svetlankat
24. feb 2012

@lulucertik ok super, dik za info

bzuco73
25. feb 2012

čaukooo babenky je tu niekto ? 🙂 alebo mam smolu ako vždy ☹

mirusa30
25. feb 2012

@bzuco73 ahoj jedna tu je...

bzuco73
25. feb 2012

čaukooo.....🙂))))aký si mali deň ?už oddychuješ? 🙂

mirusa30
25. feb 2012

konecne bol dnes krasny slnecny den...snad uz bude teplejsie

mirusa30
25. feb 2012

@bzuco73 zbehol, dalo sa ist na dlhsiu prechadzku s babami mojimi...uz mam klud, mala skoro chodi spinkat

mirusa30
25. feb 2012

@bzuco73 len nejka nebolo nikoho vidiet vonku....tak sme museli zase len same sa motat po tom nasom jazere hehe

bzuco73
25. feb 2012

@mirusa30 my sme boli na Aničke celkom sa dalo až na to vetrisko 🙂 ale inak sa už vytešujem, že ide jar ....ak keď teraz periem každý deň 😉 ,lebo prídeme domov stále ako malý čertík...Domi už tiež spí ,tak troška ťukám 🙂 🙂

mirusa30
25. feb 2012

@bzuco73 moj mm pracuje tak sme si museli vystacit same...clovek sa tesi na teplo, je tu kde sa prejst , len tiez ked nasa zacne chodit to bude radosti.....tolko prania

bzuco73
25. feb 2012

@mirusa30 a tu nefúkalo? 🙂 kde bývaš? ja pri Polárnej škole 🙂

mirusa30
25. feb 2012

ja galakticka este, menime byt na stalicovu..hned vedla...my sme vysli okolo 14 tej a pekne bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre