Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

poleva
20. apr 2008

ahoj no konečne, ja som z jazera
ale tak o 2 týždne sa tam sťahujeme, teraz prerábame bytík

edita33
autor
20. apr 2008

caf, a kde konkretne???

lenny
20. apr 2008

to hadam nemyslite vazne, ved mame jednu kosicku temu od zaciatku tejto stranky, a vzdy sme sa tam dobre porozpravali. Odkedy sa kosice vo fore rozdelili na sidliska, je to o nicom, nemyslite?

Ved sme vsetci kosicania, podme do jednej temy, ved kosice su male mesto, nemusime sa tak separovat na sidliska.

poleva
20. apr 2008

ahoj editka ty prezrad... prvá
podla mna je to lepšie, lebo viem, že sme z jedného sídliska 😵

poleva
12. máj 2008

nikto nie je z jazera ? len my dve ?

fibus
12. máj 2008

editka, poleva no je nas tu viac s jazera ale sme v teme kosicaniek

villii
12. máj 2008

ahojte
😀 😀 😀 😀 😀 taaak som sa rozosmiala, ked som toto zbadala.už len my sme nemali sidliskovú tému 😵
cau fibus

fibus
12. máj 2008

ahoj vili

villii
12. máj 2008

haloooo,ženy, kde ste?
fibus, chodíte do haligandy?

ywette
8. sep 2009

Ahojte jazerčanky, chodieva tu ešte niekto? Pozerám už rok tu nikto nebol. Hľadám dobrého pediatra na jazere. Poradí nikékto? Ja nikoho nepoznám. Našla som si nejaké mená, ale podľa mena si vybrať neviem. Rodiť budem vo februári 2010, dovtedy sa mi snád niekto ozve. Viete mi doporučiť niekoho z týchto?: MUDr.: Ilášová Eva, Olšavská Alica, Poledniková Mária, Šalyová Eva, Frigová Lýdia, Kafková Lívia, Dolobač Marcel, Sopková Daniela. Ďakujem každému kto sa mi ozve.

edita33
autor
10. sep 2009

ahoj,,ywett,,ja mam dr. Illasovu,ja som z nou véééélmi spokojna,ona s tebou pokeca aj o inom,,s nou mozes o hocicom,mi sa stale zasmejeme,sice ja stale trepem blbosti a ona sa rehoce,,ale je fakt dobra,
DR.Polednikova zastupuje nasu ked nieje,aj ona je dobra je trochu prisnejsia,ale vie dobre preliecit,aspon ja som spokojna s tymi dvoja,ja sice nemam chorlave deti,,a co sa tyka SALIOVEJ ona je uz stara,mala este nas,,a teraz lieci nase deti,ale uz zacina zabudat,a je taka pomalsia,,ja len tolko,ale kolko ludi tolko nazorov,,

zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianocka
22. jún 2010

Ahojte mamicky,chcem sa vas opytat ,ci chodite do kutika Time out v Galerii a ci ste spokojne, alebo by ste prijali novy a lepsi kutik.Diky?

bzuco73
24. jún 2010

čauko, je tu niekto z Jazera ,s kým by som mohla poklebetiť ?halóóóóóó ☹ hľadá sa kamoška nakočíkovanie !halóóóóó.....fakt tu nikto nie je? ☹

zuzin_ka
27. jún 2010

@bzuco73 halo halo, jazero nekocikuje? 🙂

kocanda22
15. júl 2010

@bzuco73 ahoooj ja tiež hladam kamošku na kočikovanie ale od augusta.......

natal
29. júl 2010

jej aj Jazero ma svoju temu 🙂

lauraespozito
10. aug 2010

ahojte ja bývam na jazere chodím každý den kočíkovať sama na korčuliarsky pás

lauraespozito
10. aug 2010

momentálne chodím každé ráno korčulovať aj s kočiarom okolo 7-8 ráno potrebujem zhodiť pár kilečka hihi

sisamato
10. aug 2010

@lauraespozito caves, tak rada by som sa k tebe pridala, len skoda ze som z Rozhanoviec a tu su otras cesty...ale uz sa chystam aj ja na korcule, ale to ked pojdem s manzelom kocikovat asi v nedelu na Anicku...tam to je tiez super 🙂 Ja mam zas opacny problem, ja by som zase potrebovala pribrat...ale ja to mam zasa v genoch 🙂

sisamato
10. aug 2010

@sisamato a inac moja mala ma 3 mesiace 🙂

lauraespozito
10. aug 2010

no moja má 5 mesiacov na aničku chodím skoro každú sobotu ale len na prechádzku korčulovať chodím len na jazero

sisamato
10. aug 2010

@lauraespozito tak snad to vyjde aj nam tak a stretneme sa 🙂 . Inac ja korculovanie hrozne zboznujem...a nepozeraju po tebe ludia ze mamina na korculiach a s kociarom 🙂 MOzno v meste je to OK, tu si to neviem predstavit...

lauraespozito
10. aug 2010

vela mamičiek korčuluje s kočiarom a mna konkrétne nezaujímajú ohováračky komu sa nepáči nech nepozerá :o)

sisamato
10. aug 2010

tak ja som to este nezazila...ved to je dobry postoj, to len na dedine by na teba pozerali jak na atrakciu 🙂

lulucertik
10. aug 2010

@lauraespozito presne tak nevšímať si , príjemné korčulko moja drahá 😉

lauraespozito
10. aug 2010

dakujem hihi

smejkovia
10. aug 2010

ahojte mamičky jazerčanky, chcem sa vás opýtať či mi niektorá z vás nevie niečo povedať o materskej škôlke Azovská, prípadne, či sa tam nechystajú vaše deťurence. Nastupujeme v septembri no a nebolo by odveci keby mala Viki nejakú kámošku .

bzuco73
19. aug 2010

čaukooo baby, Halo halo halo 😀 nenájde sa tu dáka mamina ,čo sama kočíkuje okolo jazera? ☹ ja by som sa rada pridala a poklebetila 🙂 ozvite sa prosím ☹

ivetka29
20. aug 2010

ahojte mamičky najde sa nejaká mamička z jazera? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre